Opel Servis Bakım Kampanyası

3 yaş ve üzeri Opel otomobiller için profesyonel bakım 499 TL

Opel marka, 3 yaş ve üzeri otomobilinizin bakımı için Opel Yetkili Servislerde geçerli Profesyonel Bakım Paketi’nden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, mekanik parça ve işçilikte myOpel üyelerine özel %20’ye varan indirim avantajlardan da faydalanabilirsiniz.*

* Opel Insignia, Opel Mokka ve Opel Astra K modelleri için bakım fiyatı 599 TL’dir. Opel Yetkili Servislerinde geçerli bakım fiyatlarına yağ, polen, hava filtresi ile yağ değişimi ve işçilik dahildir. Kampanyadan faydalanmak için myOpel’e üye olmanız, hesabınızı aktive etmeniz ve şasi numaranızın herhangi bir Opel Yetkili Servisi tarafından doğrulanması yeterlidir. Mevcut kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez ve kampanyaya katılan Opel Yetkili Servislerde geçerlidir . Araç yaşı hesaplanmasında trafiğe çıkış tarihi esas alınmaktadır.

0-3 yaş arası Opel’ler için cazip bakım fiyatları
Opel Yetkili Servislerinde, 0-3 yaş arası Opel otomobiller için profesyonel bakım paketi kapsamında;

Opel Astra Sedan ve Opel Corsa modelleri için 799 TL
Opel Astra HB, Opel Mokka ve Opel Crossland X modelleri için 999 TL
Opel Insignia ve Opel Grandland X modelleri için 1199 TL *

*Fiyatlar 0-3 yaş arası Opel otomobillerin 15.000 km ve 45.000 km bakımlarında geçerlidir. 30.000 km bakımında 200 TL fiyat farkı uygulanır. Fiyatlara KDV dahildir.
** 60.000 km bakımında V kayışı ve Triger seti değişimi ayrıca ücretlendirilir. Mevcut kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Kampanyaya katılan Opel Yetkili Servislerde geçerlidir.
***Araç yaşı hesabında trafiğe çıkış tarihi esastır.
**** Kampanyadan faydalanmak için myOpel’e üye olmanız, hesabınızı aktive etmeniz ve şasi numaranızın herhangi bir Opel Yetkili Servisi tarafından doğrulanması yeterlidir.

Opel Clubcard avantajları
2 yaş ve üzeri Opel araç sahipleri, Opel Clubcard ile servis harcamalarında orijinal parça ve işçilikte geçerli %15; 5 yaş ve üzeri Opel araç sahipleri ise %20 oranında indirimlerden yararlanabiliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Opel Tarihi
Opel Insignia GSi
Opel Combo
Opel X Modelleri