Peugeot Boxer Van Kampanyası

Peugeot Boxer Van Kampanyası
Peugeot Boxer Van, Ekim ayı sonuna kadar 50.000 TL kredi, 12 ay vade, %0 faiz fırsatıyla Peugeot Yetkili Satıcıları’nda.

Peugeot Boxer Van kampanya bilgisi:
Kampanya 31.10.2016 tarihine kadar Peugeot Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir. Belirtilen aylık % 0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu 50.000 TL 12 ay vadeli Peugeot Finans Kredilerinde geçerlidir. Gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Bu kredi tutarı ve vade için bireysel amaçlı araç alımlarında bir kereye mahsus ve peşin olarak alınan 262,50 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Peugeot Finans kredisinin aylık toplam basit maliyet oranı 0,08%, yıllık toplam basit maliyet oranı 0,97%, aylık taksit tutarı 4,166.67 TL olmaktadır.

Gerçek ve tüzel müşterilerin perakende ve filo kanalından yaptığı araç alımları için 750 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Peugeot Finans kredisinin aylık toplam basit maliyet oranı 0,23%, yıllık toplam basit maliyet oranı 2,80%, aylık taksit tutarı 4,166.67 TL olmaktadır. Peugeot Finans’ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Peugeot Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Peugeot Kampanyaları
Peugeot Ticari Araç Fiyat Listesi
Peugeot 2015 Modelleri
Peugeot Partner Tepee Kampanyası
Peugeot 308