Renault Alaskan

Renault’dan yeni bir özel seri; Renault Alaskan Ice Edition
Renault, geliştirilmiş ve çok yönlü tasarımıyla yeni özel serisi Alaskan Ice Edition’ı Eylül ayından itibaren satışa sunmaya başlayacak.

Renault’un yeni nesil pick up modeli için gerçekleştirilen tanıtımda Renault Alaskan Ice Edition, güçlü ve modern tasarımı, buzul beyazı rengi ile kontrast oluşturan siyah ve kırmızı dış kaplamalarıyla etkileyici bir duruş sergiledi.

Renault Alaskan Ice Edition, depolama hacmini artıran ve taşınan yükü koruyan özel iki renkli açılır tavan ve siyah yan çubuklar ile sunuluyor. 18 inç siyah alüminyum jantlar, çamurluk çerçeveleri ve arazi lastikleri, modelin etkileyici ve güçlü tasarımını öne çıkarıyor. İç kısımda ise ses odaklamalı sistem, 6 stereo odak hoparlör ile üstün ses kalitesi sağlıyor.

Yeni Renault Alaskan güçlü tasarımı, enerjik ön görünümü ve atletik çizgilerinin yanı sıra segmentinin en yüksek yakıt verimliliğine ve en iyi ekonomisine sahip 2.3 litre Renault dCi motoru ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Renault’un yeni modeli Alaskan Ice Edition, geniş bir yükleme alanına (2,5 m2), 1 tonun üzerinde taşıma kapasitesine, 3,5 tonluk olağanüstü bir çekiş gücüne ve güçlü arazi sürüş becerilerine sahip. İç kısımda 5 adet geniş ve konforlu oturma yeri mevcut.

Renault Alaskan profesyonel müşterilerin özel beklentilerini karşılamak için Renault’nun Avrupa’daki etkinlik ve uzmanlığının yanı sıra, Renault Pro+ ağının gücünden faydalanıyor.

İsviçre, özel seri Renault Alaskan Ice Edition modelinin pazara sunulacağı ilk ülke olacak. Renault Alaskan, Eylül 2017’den bu yana Avrupa pazarında yerini alıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.