Renault Fluence

Renault Fluence Kampanyası

Renault Fluence Yıl Sonu Kampanyası
2015 yılı Aralık ayında, Renault Kadjar modeli hariç Renault binek otomobil veya herhangi bir Renault hafif ticari araç modelini satın almak isteyenler için 4 yıla kadar %0 faiz fırsatı sunuluyor. Renault, yıl sonu kampanyası kampanyası kapsamında 18.000 TL kredi / 18 ay vade, 48.000 TL kredi / 12 ay vade ya da 12.000 TL kredi 48 aya kadar vadeyle kredi kullanımlarında %0* faiz bulunmaktadır. Bu tutar ve vade üzerindeki araç kredi taleplerinde, maksimum 48.000 TL kredi ve 48 aya kadar vade olmak üzere, Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,99*, Maxxi Korumasız %1,04* faiz oranıyla kredi kullanılabilir.

Finansman kampanyası kullanılmadan yapılacak satın alımlarda Renault Fluence modelinde 3.000 TL nakit alım indirimi sunulmaktadır.

İlgili indirimler, belirtilen modellerde, Renault Kadjar hariç Renault binek otomobillerin, finansman kampanyası kullanılmadan gerçekleşen perakende satın alımlarında geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarda geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Renault Kampanyalar
Renault Fiyat Listesi
Renault Talisman
Renault Megane
Renault Kadjar