Renault Hibrit Otomobiller

Renault Grubu, 2020 Brüksel Otomobil Fuarı’nda en çok satan iki modeli Yeni Clio’nun hibrit ve Yeni Captur modelinin şarj edilebilir hibrit versiyonlarının dünya prömiyerini gerçekleştirdi.

Renault Grubu, 10 yılı aşkın süredir elektrikli araç deneyimi çerçevesinde, dinamik ve verimli hibrit motor seçeneklerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Renault Grubu, hibrit versiyonlar ile birlikte pazarın en geniş elektrikli araç ürün gamını sunuyor.

Yeni Renault Clio E-TECH ile full hibrit, Yeni Renault Captur E-TECH Plug-in ile full plug-in hibrit ve Yeni Renault ZOE ile %100 elektrikli. Yakın bir zamanda Renault Megane E-TECH Plug-in versiyonunun da eklenmesi ile müşteriler, ihtiyaçlarına en uygun otomobili seçebilecek. Hibrit seçenekleri ile CO2 emisyonları ve uzun yolculuklarda bile yakıt tüketimi azaltılıyor.

Yeni Renault Clio E-TECH, şehir içi kullanımının %80’ini tamamen elektrik modunda gerçekleştirerek termik bir motora kıyasla şehir içi kullanımda %40’a kadar yakıt tasarrufu sağlıyor.

Yeni Renault Captur E-TECH Plug-in 135 km/sa maksimum hızda karma kullanımda (WLTP) 50 kilometre, şehir içi kullanımda ise (WLTP şehir) 65 kilometre boyunca %100 elektrikle kullanılabiliyor. Renault’nun %100 elektrikli ve termik motorlu B segment ürün gamına ek olarak, Yeni Renault Clio E-TECH ve Yeni Renault Captur E-TECH Plug-in hibrit motorlar, her ihtiyaca uygun özellikleri ile dikkat çekiyor.

Bu segmentte müşterilerin beğenisine sunulan hibrit versiyonlarla birlikte, artık elektrikli otomobil deneyimi daha erişilebilir hale geliyor. Renault’nun pazara sunduğu yeni hibrit motorlar, ittifakın deneyim ve sinerjisine dayanıyor. Renault Grubu, 2022 yılına kadar %100 elektrikli 8 model ve hibrit & şarj edilebilir hibrit 12 modeli ürün gamına ekleyecek.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep 4xe
Citroen C5 Aircross SUV Hybrid
Mercedes-Benz Vision AVTR
Elektrikli Araç Kullanımı
Yeni Renault Clio