Subaru BRZ

Subaru’nun 2+2 kişilik sport coupé modeli Subaru BRZ, 2017 modeli için kapsamlı bir makyaj geçirerek yeni ön LED farlara, LED stop lamba grubuna, yeni tamponlara, yeni bir egzoz sistemine, Track moduna da sahip altyapısı geliştirilmiş süspansiyonlara ve fren sistemine sahip oldu.

Yeni Subaru BRZ, kalitesi artırılan kokpitinde 6.2 inch boyutunda Starlink ekranı da müşterilerinin kullanımına sunuyor. 2017 model Subaru BRZ’de geliştirilen hava yastığı sensörleri ile güvenlik standartları artırıldı. Subaru markasının sport coupé modeli Subaru BRZ’nin dış tasarımında yenilik olarak yeni ön ve arka tamponlar, yükseltilmiş arka spoiler, yeni alaşım jantlar ve yeni ön LED farlar ile arka LED stop lamba grubu bulunuyor.

Önde, Subaru’nun karakteristik motor teknolojisi olan karşılıklı-yatay yerleşimli atmosferik Boxer motor kullanımını sürdüren Subaru BRZ, arkadan itişli aktarmasıyla ön ve arka aksları arasında en ideal ağırlık dağılımlarından birini sunan otomobillerden biri olmayı sürdürüyor. 7000 d/d’da 200 hp maksimum güç üreten 4 silindirli benzinli Boxer motor, 6400-6600 d/d aralığında 205 Nm’lik maksimum torku kullanıma sunuyor. 226 km/s maksimum hıza ulaşabilen yeni Subaru BRZ, 7.6 saniyede (8.2 saniye) 0-100 km/s hızlanmasını tamamlıyor, ortalama yakıt tüketimi ise 7.8 lt/100 km (7.1 lt/100 km) olarak açıklanıyor.

Otomatik şanzımanlı Subaru BRZ’nin performans değerleri ise; 210 km/s maksimum hız, 8.2 saniye 0-100 km/s hızlanması ve ortalama yakıt tüketimi 7.1 lt/100 km olarak belirtiliyor.

6 ileri manuel ya da 6 kademeli otomatik şanzıman opsiyonlarıyla sunulan 2017 model Subaru BRZ, tasarımında yapılan yenilikler ve gelişmiş teknik özellikleriyle, 2017 yılının sport coupé modelleri arasında oldukça etkileyici bir otomobil.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Subaru Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Subaru Kampanyası
Subaru Fiyat Listesi
Otomobil Yol Tutuş
Subaru VIZIV Tourer Concept
Otomobil Markalarının Anlamları