SUBARU Kampanya

Subaru Kampanyası 2017

Subaru 6 ay ödeme ertelemeli kredi kampanyası

Subaru modelleri, Şubat ayından itibaren “6 ay ödeme ertelemeli kredi” kampanyasıyla satışa sunuluyor.

Subaru modellerini şimdi satın alıp, ödemelere 6 ay sonra başlayabilirsiniz. Ayrıca, özel kredi koşullarının da sağlandığı Subaru marka araçlara, 2017 yılı Şubat ayı Subaru satış kampanyası kapsamında 93.990 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Subaru XV Kampanyası

Subaru’nun kompakt Crossover-SUV sınıfında yer alan modeli Subaru XV 93.990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 1.6 litrelik Boxer Motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip olan Subaru XV’de Comfort, Elegance ve Premium donanım seçenekleri bulunuyor.

Subaru Levorg Kampanyası

Etkileyici tasarımı, performans ve güvenlik özellikleri ile Subaru’nun başarılı Sport-Tourer modeli Subaru Levorg 142.990 TL’den başlayan fiyatlara Subaru Yetkili Satıcıları’nda. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için yalnızca stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus’ın fiyatı ise 149.990 TL.

Subaru Forester ve Subaru Outback Kampanyası

Subaru’nun SUV modelleri Subaru Forester ve Subaru Outback kampanya kapsamında Şubat ayına özel fiyatlarla satın alınabiliyor. İki benzinli ve bir dizel motor seçeneği olan Subaru Forester 145.990 TL’den, Subaru Outback 229.990 TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Subaru’nun iki kapılı coupé modeli Subaru BRZ’nin fiyatları 171.990 TL’den başlıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Subaru Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Subaru Fiyat Listesi
Subaru BRZ 2017
Hangi Otomobil Markası Hangi Ülkenin
Otomobil Yol Tutuş
Otomobil Segmentleri