Subaru Viziv Adrenalin

Subaru, Cenevre’de yeni modellerini tanıttı
Subaru’nun Avrupa pazarına sunacağı ilk hibrit modeller olan Subaru XV e-BOXER ve Yeni Subaru Forester e-BOXER’ın yanı sıra “Bolder” tasarım felsefesiyle üretilen yeni konsept modeli Viziv Adrenalin’i de otomobil dünyasına tanıttı.

Subaru, 89. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda üç ayrı modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Otomobillerini 2014’ten bu yana “Dynamic X Solid” felsefesiyle tasarlayan Subaru’nun Temmuz 2018’de açıkladığı yeni orta vadeli vizyonu “Step” kapsamında markanın tasarım felsefesi “Bolder” olarak belirlenmişti.

“Bolder” tasarım felsefesi sayesinde yeni Subaru modelleri “Dynamic X Solid” ile üretilen modellerden “daha cesur” hale gelecek. “Bolder” tasarım felsefesiyle Subaru, markanın bakış açısını genişletmeyi, modellerinin özelliklerini daha belirgin bir şekilde tanımlamayı ve tüm yolculara daha fazla keyif vermeyi hedefliyor.

Bolder felsefesiyle tasarlanan ilk Subaru modeli olma özelliğine sahip, dinamik ve güçlü bir dış tasarıma sahip Subaru Viziv Adrenalin’in metal-cam karışımı özel tasarım tavanı görünüşe büyük katkıda bulunuyor. Otomobilin jantlarında ve arazi tipi lastiklerinde kullanılan beyaz dokunuşlar ise otomobilin güçlü görünmesini sağlayan bir diğer unsurlar arasında yer alıyor. Söz konusu konsept model, tüm bu tasarım öğeleri sayesinde sağlam, çevik ve güçlü bir görünüm sunuyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Subaru Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.