Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet

Mercedes-Maybach 6 Cabrio: Geleceğin Lüksü
Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Sensual Purity’in tasarım felsefesinin mükemmel bir örneği. İki kişilik cabriolet, klasik, duygusal tasarım ilkelerini abartılı olmayan bir şekilde yeniden yorumluyor ve akıllı güzellikleri, klasik, estetik oranlar ve azaltılmış teknoid bir görünüm ile birleştiriyor.

Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet, duygusal açıdan çekici tasarımı ve yenilikçi teknik konsept çözümleri ile geleceğin lüksünü tanımlayan bir otomobil.

Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet, yaklaşık altı metre uzunluğu ile art deco tasarımının klasik oranlarını son derece uzun kaput ve pürüzsüz, akıcı çizgileriyle birleştiriyor ve aynı zamanda bu estetik ilkeleri tamamen yeniden yorumluyor.

“Deniz mavisi metalik” koyu mavi boya ile krom vurgular arasındaki güçlü kontrast, organik kanatlı açık alanlar ile krom kaplama unsurları arasındaki büyüleyici ilişkiyi yansıtıyor. Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet’in arka kısmındaki uzun, yuvarlak “tekne kuyruk” formatı lüks bir yat görünümünü çağrıştırıyor ve aracın genişliğini vurgulayan dar kuyruk lambaları dış kenarlarına entegre edilmiş. Kristal beyazlı yüksek kaliteli nappa deri koyu renk boya ile heyecan verici bir kontrast oluşturuyor.

Akan konturlara ek olarak, malzeme bileşimi en üst düzeye kadar lüks bir deneyim sunuyor. Burada da, kontrastların etkileşimi sıcak ve soğuk. Döşeme elemanları üzerindeki gül altın veya cilt ile temas eden, cilalı, kapitone kristal beyaz nappa deri kaplamalı yüzeyler gibi markanın özgün materyalleri ve renkleri kullanılmış.

Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet klasik çizgilere sahip, sade ve muazzam gövde tasarımıyla, 60’lı yılların sonlarına gönderme yapan nostaljik bir tarzı, geleceğin teknolojileriyle zevkli bir biçimde bütünleştiriyor.

Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
BMW 8 Concept
AUDI e-tron Sportback
Lüks Otomobil Markaları