Volkswagen Amarok Exclusive

Volkswagen Amarok Exclusive
Volkswagen Amarok Exclusive, BiTDI çift turbo motor teknolojisiyle yüksek performans sağlarken, iç ortamında sunduğu konfor, dış görünümündeki detaylar ve yüksek donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Volkswagen Amarok Exclusive modeli güçlü bir arazi aracının özelliklerine ve üst sınıf bir SUV konforuna sahip.

Volkswagen Amarok Exclusive Özellikleri

Bi-Xenon farlar ve LED gündüz sürüş farları
Sürücü ve ön yolcu koltuk ısıtma,
Alcantara koltuk döşemesi,
Elektrikli katlanabilir aynalar,
Exclusive modeline özel Cantera alüminyum alışımlı jantlar
Isıtmalı cam yıkama fıskiyeleri
Statik dönüş farları,
Radyo kumandalı deri kaplı direksiyon simidi
Klimatronik klima
Yol bilgisayarı
USB, Aux-in girişli, CD ve MP3 çalarlı, bluetooth özellikli radyo
Otomatik yanan farlar
Hız sabitleyici,
Otomatik kararan iç dikiz aynası ve yağmur sensörü

Volkswagen Amarok Exclusive Sürekli 4 Çeker ve 4×2 Otomatik versiyonları
Volkswagen Amarok Exclusive Sürekli 4 Çeker; Amarok Torsen diferansiyel ile asfaltta konfordan, arazide de performanstan ödün vermiyor. Sürekli 4 çeker sistemde 8 ileri otomatik vites, konforu ve düşük yakıt tüketimi ile birleşiyor.
Volkswagen Amarok Exclusive 4×2 Otomatik; Amarok 4×2 Otomatik şehir içinde yakıt tüketim avantajı sağlıyor. 8 ileri otomatik vites teknolojisi, her devirde optimum güç sağlayarak sürüş dinamizmi ve yüksek performans sunuyor.

2.0 BiTDI Çift Turbo Motor
VW Amarok, 2.0 BiTDI çift turbo 180 PS motor gücü sayesinde her yol şartında yüksek performans sunuyor. 420 Nm’ye varan tork ile yüksek çekiş gücü Amarok’un BiTDI motor teknolojisi otomatik viteste 1750 devirde 420Nm tork üretirken, düz viteste 1500-2250 devir aralığında 400 Nm’lik tork gücüne ulaşarak ekonomik bir kullanım sağlıyor.

Volkswagen Amarok Exclusive Sürüş Destek Sistemleri
ESP, virajlar ve ani manevralar gibi aracın dengesini bozacak durumlarda hassas sensörleri sayesinde otomatik olarak devreye girerek aracın yoldan çıkmasını veya savrulmasını önlemeye yardımcı oluyor. ESP, 4×4 modunda da çalışmaya devam ediyor.

Tahrik tekerleklerinden birinin kaygan zeminde boşa döndüğü durumlarda, EDL, boşa dönen tekerleği frenler ve kuru zemindeki tekerleğe motor torkunun aktarılmasını sağlıyor. EDL sayesinde aracın yol tutuş kabiliyeti iyileşiyor ve kaygan zeminlerde zorlanmadan kalkış mümkün oluyor.

ASR, dik eğimli zeminlerde özellikle araç yüklüyken aracın patinaj yapmasını engelliyor, kalkış anında ise mükemmel yol tutuşu ve aracınızın çekiş kontrolünü sağlıyor.

Volkswagen Caddy
Volkswagen Amarok Aventura
Volkswagen Amarok Canyon
Volkswagen Yeni Touareg
Volkswagen Ticari Araç Kampanyası