Volkswagen e-Golf

Volkswagen’in Dresden Şeffaf Fabrikası’nda müşteriler, üretim sırasında kendi e-Golf’lerini monte edebilecekler.

Müşteriler artık üretim sırasında Volkswagen e-Golf’lerine daha yakından bakabilecekler. Volkswagen’in Şeffaf Fabrikasında, gelecekteki aracınıza üretim hattının bir parçası olarak eşlik edebilirsiniz. Fabrika çalışanlarının uzman rehberliğinde müşteri, örneğin gösterge tablosunun montaj işleminde, dört istasyonda aktif olarak yer alabilir. Müşterinin aracın montajını tecrübe edebileceği diğer yerler arasında, aktarma organının gövdeye birleştirilmesi ve ön radyatör ızgarasının takılması bulunmaktadır. Yeni üretime eşlik etme olasılığı ile Dresden’deki Volkswagen Şeffaf Fabrikası, elektrikli mobilite tecrübesiyle ilgili hizmet yelpazesini genişletiyor.

Arnd Meyer-Clasen, Satış Müdürü: “Şeffaf Fabrika, Volkswagen e-mobilitesinin vitrini. Test sürüşlerine ek olarak, e-Golf’ün yapılandırılması ve teslimatı, şimdi sunduğumuz bir diğer önemli nokta da üretimi takip edebilme yeteneğidir. Bizimle birlikte, müşteriler arabalarının üretimi sırasında kendileri de dahil olabilirler. bu deneyim otomotiv dünyasında benzersiz.” şeklinde ifade etti.

VW e-Golf’ü bayiden sipariş ederken üretimi takip etme fırsatı rezerve edilebilir. Randevular üretim sırasında, yani pazartesiden cumaya, 06: 00-10: 00 arasında yapılabilir. Özel deneyim paketi 390 Euro’ya mal oluyor. Üretimin ardından ek olarak, şehir içi transferleri, üretim ve sergi alanını gezme, hatıra fotoğrafları ve e-VITRUM’a bir restoran ziyareti için 50 EUR değerinde bir kupon dahil.

Ayrıntılı ve güncel bilgilere Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan ulaşabilirsiniz.

INFINITI QX Inspiration Concept
Lexus LC Convertible Concept
Otomobil Dünyasında Yenilikler
Audi e-tron GT concept
Opel GT X Experimental