Volvo S60

Volvo modelleri, güvenlik ve farklı koşullarda sorunsuz çalışabilme özellikleriyle öne çıkan bir anlayışı geçmişten günümüze sürdürüyor. Bu konuda Volvo markası otomobil dünyasında her zaman farklı bir yere ve imaja sahip olmuştur. Volvo modelleri etkileyici tasarımları, gelişmiş sürüş teknolojileri ve konfor unsurlarıyla da öne çıkmaktadır.

Volvo S60, İsveçli otomobil üreticisi Volvo’nun 2000 yılından günümüze geliştirilen kompakt bir sedan modeli. Volvo S60 gelişmiş bir süspansiyona, çabuk tepki veren direksiyon sistemine, daha hızlı ve hassas elle vites değişimi sağlayan vites değiştirme kollarına sahip. Volvo S60 Four-C şasisiyle 3 farklı sürüş moduna , Drive-E, Sensus ve IntelliSafe gibi gelişmiş sürüş teknolojilerine sahip.

City Safety (Şehirde Güvenlik) özelliğiyle Volvo S60 aniden duran bir otomobil veya hızla geçen bir bisikletli gibi beklenmedik ani durumlar için frenleri daha hızlı etki gösterecek biçimde hazırlıyor, ya da kaza olmak üzereyse otomatik olarak fren yapıyor. Volvo S60 otomobilin güvenliğini etrafındaki insanları da kapsayacak biçimde genişletiyor. Volvo S60 sportif bir bütünlük içinde üstün viraj performansı, heyecan verici kullanım ve daha fazla tork sunuyor. Volvo markasının diğer pek çok modeli gibi Volvo S60, yılın tüm zamanlarında farklı koşullarda en iyi sürüş deneyimini sunmak için tasarlanmış.

Volvo S60 ülkemizde bir benzinli ve iki farklı dizel motor seçeneği ile satışa sunuluyor;

1560 cc hacme sahip, dizel D2 115 hp gücünde dört silindirli ortak yakıt hatlı turbodizel motor,
1969 cc hacimli D4 181 hp gücünde dört silindirli ortak yakıt hatlı çift turbolu dizel Drive-E motor,
1969 cc hacme sahip, benzinli T5 245 hp gücünde dört silindirli benzinli turbo Drive-E motor.

Volvo Fiyat Listesi
Volvo XC90
Volvo Fiyat Listesi
Volvo Life Paint
Volvo Yetkili Servisleri