VOLVO XC60

VOLVO Yeni XC60

Volvo yeni XC60, etkileyici tasarımı, gelişmiş teknolojisi ve konfor özellikleri ile dikkat çekerken, Euro NCAP testinde elde ettiği başarılı sonuçlar ile sınıfında 2017 yılının en güvenli SUV modelleri arasında yer alıyor.

Volvo XC60, prestijli Euro NCAP 2017 Best in Class güvenlik ödüllerinde en iyi performans gösteren büyük off-roader ve 2017 en iyi genel performansa sahip otomobil ile ödüllendirildi.

Volvo XC60, Euro NCAP yetişkin yolcu kategorisinde yüzde 98 oranında ve büyük Off-Road sınıfında, yüzde 95 oranında gösterdiği performanslar ile en yakın büyük Off-Road rakiplerinden daha yüksek bir puan ile Safety Assist’de net bir avantaj sergileyerek, Volvo Cars’ın otomotiv güvenliğine verdiği büyük önemi gösterdi.

Volvo Cars Güvenlik Merkezi Başkan Yardımcısı Malin Ekholm “Yeni XC60 şimdiye kadar yapılmış en güvenli Volvo otomobillerden biridir” dedi. “Sürücülere yardımcı olmak, araç sakinlerini ve yayalar ve bisikletliler gibi diğer yol kullanıcılarını korumak ve ayrıca çarpışma risklerini azaltmak için tasarlanmış yeni teknolojilerle dolu. Yeni güvenlik özelliklerini yenilemek için devam eden taahhüdümüzün Volvo Cars için bir başka Euro NCAP En İyi Sınıfı ödülü ile tanınmış olması gurur vericidir. ”

Volvo XC60 için Euro NCAP ödülü, 2015 yılında da en iyi performans gösteren büyük off-roader ve o yılın en iyi genel performansına sahip olan Volvo Cars’ın XC90 modellerinin peşinde. Volvo Cars’ın V40, Küçük Aile sınıfında daha önceki bir Euro NCAP galibi.

Volvo’nun yeni XC60 modeli ayrıca, Euro NCAP’ın Acil Durum Frenleme (AEB) testlerinde (AEB Şehirleri, AEB Inter-Urban ve AEB Yaya) ilk üç otomobil sıralamasını ilk yapan araç olarak Volvo Cars’ın tarihini yazarken Volvo S90 ve Volvo V90’a katılıyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Volvo Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Volvo Fiyat Listesi
Volvo S90
Volvo XC40
Volvo XC90
Volvo Kampanyası