Volkswagen CARAVELLE

Volkswagen Caravelle Highline 4Motion
Volkswagen Ticari Araç, Caravelle modelinin dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip versiyonunu satışa sundu. Bu özelliğiyle sınıfında tek olan VW Caravelle Highline 2.0 lt TDI 199 PS 4Motion zorlu arazi koşullarındaki üstün performansının yanı sıra, üst düzey donanımıyla kalabalık aileler ve yolcu taşımacılığı için premium konfor sunuyor.

Sınıfının 4 tekerlekten çekişli tek modeli olan Volkswagen Caravelle Highline 2.0 lt TDI 199 PS 4Motion Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda yerini aldı. Volkswagen Caravelle’in 4Motion sistemi, zorlu arazi koşullarında bile maksimum çekiş ve güvenli sürüş sağlıyor. Arka aksa entegre edilen 4Motion sistemi ön ve arka aks arasında gücü en doğru şekilde aktararak aracın daha güvenli ve performanslı olmasını sağlıyor.

2.0 lt TDI motora sahip VW Caravelle Highline, 199 PS güç üretirken, 450 Nm tork sağlıyor. Standart olarak 7 ileri DSG şanzımana sahip olan VW Caravelle Highline 4Motion, 8,5 lt birleşik yakıt tüketimiyle ekonomik bir sürüş imkanı sunuyor.

Volkswagen Caravelle Highline 2.0 lt TDI üst düzey konfor, güvenlik ve performans özellikleri sunuyor. VW Caravelle Highline versiyonunda aracın dış donanımında 17 inç Devonport alüminyum alaşımlı jantlar, ön ve arkada da LED farlar buluyor. İç donamında ise kaliteli malzeme ve üst seviye işçilikle ayrıcalıklı bir atmosfer yaratıyor. SD kart, AUX-IN, USB ve Bluetooth desteğine sahip 6,33 inç dokunmatik renkli ekrana sahip Composition Media radyo sistemi; araç bilgilerine kolayca ulaşmayı sağlıyor. Geri görüş kamerası sayesinde, aracın arkasındaki alan Composition Media sisteminin ekranından görülebiliyor. Deri kaplı servotronik direksiyon simidi, klimatronik kliması ve Start/Stop özelliği ile Caravelle modellerinde teknolojinin sunduğu konfor üst seviyede hissediliyor.

Volkswagen Caravelle Highline 2.0 lt TDI (8+1) Uzun Şasi 199PS DSG 4Motion versiyonu performans, güvenlik ve konfor özellikleriyle öne çıkıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Volkswagen T-Roc
Volkswagen Amarok Aventura
Volkswagen Ticari Araç Kampanyası
Volkswagen Touareg
Volkswagen Fiyat Listesi