VOLKSWAGEN Ticari Araç Kampanyası – Ocak 2019

Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde Yeni Kampanya: Kazandıran Servis
Volkswagen Ticari Araç, garantisi biten 2 yaş ve üstü model sahiplerinin Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde 2 yaş üstünde yaptıkları mekanik servis harcamalarını, parça, yağ ve işçilik ücretlerinde %30’a varan indirime dönüştürüyor.

Volkswagen Ticari Aracını garanti süresi bittikten sonra da Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisine getiren kullanıcı, ilk servis girişinde %15 indirimden yararlanıyor, mekanik servis harcaması oranında kazanacağı ek indirimlerle, sonraki ziyaretlerinde %30’a varan indirim avantajı elde ediyor.

Volkswagen Ticari Araç, 2 yaşını dolduran modellere yönelik başlattığı servis kampanyasıyla, Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisine her girişte, mekanik servis harcamasına bağlı olarak sürekli artan ve %30’a varan indirim olanağı sunuyor.

Uygulamada, 2 yaş ve üstü Volkswagen Ticari Araç sahipleri, araçları yetkili servise geldiğinde şasi bazında kayıtlı harcamaları dikkate alınarak, otomatik olarak %10 indirime hak kazanıyor. Daha sonra, 0-2 yaş arası hariç olmak üzere, Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde yaptığı mekanik servis harcaması ile indirim oranı sürekli artıyor. Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde toplam harcamasına göre de parça, yağ ve işçilik ücretlerinde %30’a varan oranlarda indirim kazanabiliyor.

Yetkili servise hiç gelmemiş araçlar da indirimden yararlanıyor.

Garanti sonrası Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisi girişi olmayan 2 yaş üstü modeller için de indirim oranı doğrudan %15 olarak belirleniyor.

Uygulama, aracın şasi numarasına bağlı kayıtları temel aldığı için, araç sahipliği değişse de aracın yeni sahibi o güne kadar elde edilen kayıtlı oranlardaki servis indiriminden yararlanabiliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Volkswagen Amarok
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caravelle
Volkswagen Crafter
Volkswagen Ticari Araç Fiyat Listesi