Yeni Ford Focus’un Önceki Nesli İle Karşılaştırması

Ford markasının C segmentinde rekabet gücünü arttırdığı Yeni Ford Focus tamamıyla yenilendi. 3. nesil Ford Focus ile 4. nesil Yeni Ford Focus’u yan yana getirildiği ve aralarındaki farkların karşılaştırıldığı video, yenilenen Focus modeli hakkında detaylı bilgiler sunuyor. Yeni Ford Focus’un dış ve iç tasarımı, teknik özellikleri ve performansına dair tüm yenilik ve farklılıkları detaylı bir şekilde bu videoda bulabilirsiniz.

Yeni nesil Ford Focus’un gelişmiş yeni özellikleri arasında, yolculuklarda bağlantı için FordPass Connect entegre modem, kablosuz şarj bölmesi, 8 inç renkli dokunmatik ekranlı SYNC 3 ve B&O PLAY ses sistemi de bulunuyor. Yeni Ford Focus, ödüllü EcoBoost benzinli ve EcoBlue dizel motor seçenekleri ile sunuluyor.

Yeni nesil Ford Focus modelleri gelişmiş sürüş destek ve güvenlik sistemleri ile donatılmış. Yeni Ford Focus, geçmişe göre daha da zor kriterler uygulanan EuroNCAP çarpışma testinde 5 yıldız ile değerlendirdi. Yeni Ford Focus; yaya, araç ve bisikletlileri algılayarak çarpışmayı önlemek üzere fren yapan gelişmiş güvenlik teknolojileri, gelişmiş gövde yapısı ve ultra yüksek dayanımlı malzemelerle desteklenen gövdesiyle yandan çarpışma testlerinde maksimum puan elde ederek en yüksek derecelendirmeyi hak eden ilk araçlardan da biri oldu.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Ford Kampanyaları
Ford Fiyat Listesi
Yeni Ford Focus
Ford Mustang
Ford Puma