BMW 2 Serisi Gran Coupé

BMW 2021 Kampanyası

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin teknik özellikleri

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, kompakt sınıfa cesur bir karaktere sahip yepyeni bir otorite kazandırıyor. İddiasını gözler önüne seren en önemli şey ise tavizsiz ve performans odaklı estetiği. Bu otomobil şık olmak yerine ölçüsüzlüğü, geleneksel olanın yerine bireyselliği ve sıradan olanın yerine olağanüstü olmayı tercih ediyor. Yüksek teknolojisi ve kusursuz sürüş dinamikleri sayesinde Yeni BMW 218i ve 216d Gran Coupé diğerlerinden kolaylıkla ayrılıyor ve kendi yolunu çiziyor.

Yeni BMW 2 Gran Coupé’nin tasarımında öne çıkanlar

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin ayırt edilir ön tasarımında çerçevesiz kapılardan başlayarak hafif eğimli tavan çizgisi boyunca ilerleyen ve LED stop lambalarını barındıran arka bölüme kadar şıklık, gösterişle bir araya geliyor. İç tasarım, özel detayları, yüksek kaliteli malzemeleri, arzu edildiğinde tamamen dijitalleşebilen kokpiti ve her biri 10,25 inç boyutundaki merkezi ekranlarıyla sizi gerçekten etkileyecek. Aynı zamanda panoramik cam tavan gibi özellikler sportif iç tasarıma olağanüstü bir ferahlık duygusu veriyor.

Domagoj Dukec, BMW Tasarım Başkanı; “Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, kompakt BMW Coupé’lerin yeni neslini simgeliyor. Dinamik bir biçimde uzatılmış silüeti ve çerçevesiz kapıları gibi üstün kaliteli detaylarıyla bu otomobil, yüksek sınıf BMW Coupé modellerinin premium görünümüne tamamen uyum sağlıyor. Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé seçkin, sportif, hatta bazen kışkırtıcı olabilir ancak her zaman ayrıcalıklı bir cazibeye sahip.”

The 2

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé 19 inç boyutuna kadar olan jantlarıyla son derece hafif bir görünüme sahip. Ayırt edilir BMW Böbrek Izgaraları, LED farlar ve stop lambaları, çerçevesiz kapılar, güçlü omuzlar ve sportif arka bölüm iç tasarıma da yansıyan gerçek gücü ifade ediyor. Işıklı iç kaplamalar ve opsiyonel spor koltuklarla birlikte sürücü odaklı kokpit, aynı oranda ayrıcalık ve dinamizm sunan bir ortam oluşturuyor. Aynı zamanda opsiyonel olarak sunulan BMW Live Cockpit Professional ile iki adet 10,25 inç ekran ve BMW Head-Up Display her an bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Yeni BMW 2 Gran Coupé’nin motor ve yürüyen aksam teknolojileri

Çift debriyajlı otomatik vitesi ile Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé bu segmentte çeviklik açısından da öncü. Karakteristik BMW sürüş dinamiklerini temsil eden güçlü ve son derece verimli BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motor seçenekleriyle birlikte diğer modeller arasından kolaylıkla sıyrılıyor ve her rotada kendinden emin, olağanüstü bir tavır ortaya koyuyor.

Yenilikçi sürücü destek sistemleri ve teknoloji özelikleri

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé en ince detayına kadar teknik açıdan ileri bir görünüm sergiliyor. Şerit Takip Sistemi ve şehir içi fren foksiyonuna sahip Sürüş Asistanı, Otomatik Park ve Geri Sürüş Asistanı’nı kapsayan Park Asistanı gibi yenilikçi sürücü destek sistemleri sizi yolculuğunuz sırasında desteklerken, tamamen sürücü odaklı kokpitiyle sürücü ve otomobil arasındaki iletişimi bir sonraki seviyeye taşıyor.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu

BMW 218i Gran Coupé: Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 5,9 CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 135

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

BMW Kampanyaları
BMW Logosunun Gerçek Anlamı
BMW İsminin Öyküsü
BMW iX3
BMW Z4 First Edition