BMW Yeni 5 Serisi Kampanyası

BMW 5 Serisi Sedan şimdi Special Edition donanımı ile Live Cockpit Professional ve Apple CarPlay gibi teknolojilere sahip. BMW 5 Serisi’nin akıllı sürüş asistan sistemleri, sürüş deneyiminizi daha güvenli ve daha konforlu kılacak bir dizi akıllı asistan sistemi ve yenilikçi teknolojilere sahip donanımlar sunuyor.

“BMW 5 Serisi, sürüş dinamikleri ve şıklığın mükemmel bir birleşimidir.” Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı

BMW 520i Special Edition, Kasım ayı boyunca 200.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas desteği kampanyasıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya süresi 30.11.2019 tarihine kadar geçerli olup BMW 520i modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır.

BMW 520i Sedan Special Edition modelleri 491.000 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatları ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Takas desteği bu model için vergiler dahil 5.000 TL’dir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 15 aya kadar %0,79 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
BMW Yeni 3 Serisi
BMW 7 Serisi
BMW Z4 First Edition
BMW Otomobil Kampanyaları