Citroen Bakım Kampanyası

Citroen’den kışa özel bakım paketleri
Citroen, 30 Kasım 2018 tarihine kadar sürecek satış sonrası kampanyasında müşterilerine net fiyatlı bakım paketleri sunuyor.

Citroen Yetkili Servisleri’nde uygulanacak net fiyatlı kampanya kapsamında, Citroen sahiplerine orijinal bakım yedek parçaları, işçilik ve motor yağlarında cazip indirimler içeren 4 faklı “Standart Paket” ve 5 farklı “Full Paket” fırsatı sunuluyor.

Kampanya süresince tüm benzinli ve dizel Citroen binek araçlar için Standart Periyodik Bakım Paketi KDV dahil 485 TL, Full Bakım Paketi ise KDV dahil 750 TL, ticari araçlarda ise tüm Citroen Nemo ve Citroen Berlingo modelleri için Standart Periyodik Bakım Paketi KDV dahil 485 TL, Full Bakım Paketi KDV dahil 750 TL olacak.

Citroen Jumpy modellerinde Standart Periyodik Bakım Paketi KDV dahil 620 TL, Full Bakım Paketi KDV dahil 780 TL, Jumper modellerinde ise Standart Periyodik Bakım Paketi KDV dahil 680 TL, Full Bakım Paketi KDV dahil 950 TL’ye sunuluyor.

Standart Paket; yağ filtresi, hava filtresi, karter tapası, yağ, bakım ve işçiliği ve 15 nokta kışa hazırlık check up işçiliği hizmetini, Full Paket ise yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi, polen filtresi, karter tapası, yağ, bakım ve işçiliği ve 15 nokta kışa hazırlık check up hizmetini kapsıyor.

Citroen teknik ekipleri arasında yapılan uzmanlık yarışmasında dünya şampiyonluğu kazanmış olan teknik ekibi ile hizmet veren Citroen Türkiye, 30 Kasım’a kadar sürecek kampanya ile tüm Citroen araç sahiplerinin yollarda güvenle seyahat etmesini sağlıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Citroen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Citroen Kampanyaları
Citroen C4 Cactus
Citroen C4

Citroen C3 Aircross
Citroen C5 Aircross SUV