Dacia Kampanyaları 2020

Dacia Sıfır Araç Satış Kampanyaları

Dacia Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R ve Dacia Duster Comfort ECO-G 115 bg 4×2 modelleri, Haziran ayına özel kampanya fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

Haziran sonuna kadar geçerli Dacia kampanyası kapsamında, Dacia Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R 127.100 TL’ye satışa sunulurken, Dacia Duster Comfort ECO-G 115 bg 4×2 ise 134.950 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Dacia Sandero Haziran Kampanyası

Dacia’nın Haziran kampanyasıyla, otomatik vites Dacia Sandero Easy-R modeline 127.100 TL’den başlayan fiyatlar ve %0 faizli finansman fırsatıyla sahip olmak mümkün.

Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki Dacia Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R otomobilin, perakende satın alımında uygulanan 127.100 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Kampanya kapsamında maksimum 15.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadeye kadar %0 faiz oranı sunulmaktadır.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Dacia Sandero’nun ortalama CO2 salımı 130; yakıt tüketimi 5,7 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.06.2020 tarihine kadar katılımcı Dacia Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0,11, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %1,28)

Dacia Duster Haziran Kampanyası

Haziran ayında Dacia Duster Eco-G modelleri 136.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İlgili kampanyada belirtilen fiyat, sınırlı sayıdaki Dacia Duster Comfort Eco-G 115 bg 4 x 2 otomobilin, perakende satın alımında geçerli, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Dacia Duster’ın ortalama CO2 salımı 120- 122; yakıt tüketimi 5,6 – 5,7km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir.

Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.06.2020 tarihine kadar katılımcı Dacia Yetkili Satıcılarında geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Dacia’dan Sağlık Çalışanlarına Özel Kampanya

Tüm Dacia binek yeni satın alınacak araç modellerinde geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, Dacia Finans’tan kullanılan kredilerde kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmamakta olup, aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü hediye olarak sunulmaktadır.

Kampanyadan, mesleğine ilişkin belgeyi ibraz ederek Dacia Finans’tan kredi kullanan, Doktorlar, Hemşireler, Sağlık Teknikerleri ve Eczacılar yararlanabilir. Ruhsat sahibi, ilgili mesleği icra edenin kendisi olmalıdır. İlgili hak, aynı soyadına sahip olunsa dahi bir başkasına devredilemez. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.06.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.

Dacia Satış Sonrası Kampanyaları

Dacia Yetkili Servislerinde, Dacia’nızın tüm bakım ve mekanik onarımlarında geçerli %20 indirim kampanyası bulunuyor. Ayrıca, 4 adet Michelin lastik alana 280 TL yakıt kartı Maximum Kart’a özel +4 taksit imkanından da yararlanılabiliyor. 4 yaş ve üzeri Dacia’ların bakım ve mekanik onarım işçiliklerinde %30 indirim uygulanıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Dacia Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Dacia Fiyat Listesi
Dacia Duster’ın Yeni Nesil Motorları
En Çok Satan Arabalar
Dacia Eco-G Serisi
Otomobil Markalarının Anlamları