DACIA 2019 Eylül Kampanyası

Dacia’nın ECO-G serisi tüm modelleri ve Dacia Dokker hafif ticari modelleri Eylül ayı boyunca geçerli sıfır faizli kredi avantajıyla satışa sunuluyor. Dacia’nın Eylül ayına özel 2019 sonbahar kampanyası kapsamında, fabrika çıkışlı LPG teknolojisine sahip ECO-G serisi tüm Dacia modellerinde 40.000 TL kredi, 12 ay vade ile sıfır faizli finansman fırsatı bulunuyor.

Dacia Dokker modelinde 50.000 TL kredi, 12 ay vade için sıfır faiz seçeneği mevcut. Maksimum 100.000 TL kredi kullanacak müşterilere ise 48 aya varan vade seçeneği ve %1,57 faiz oranı sunuluyor.

Eylül ayında Dacia Sandero 63.500 TL’den başlayan fiyat ve günlük 39,90 TL taksitlerle, Dacia Duster ECO-G ise günlük 59,90 TL’den başlayan cazip ödeme fırsatlarıyla satın alınabiliyor. Kampanya kapsamında, Dacia Kasko’da anında 1.000 TL, uzatılmış garantide ise 500 TL indirim sağlanıyor.

Dacia Duster Kampanyası

Eylül ayında Dacia Duster avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli finansman seçenekleri ile Dacia Yetkili Satıcılarda alıcılarını bekliyor.

İlgili kampanyada belirtilen aylık ödeme tutarı, 2019 model yılı Dacia Duster Comfort Eco-G 115 hp 4×2 modelinin perakende satın alımında uygulanan 109.900 TL fiyat ile geçerlidir. Dacia Artan Ödemeli Kredi Kampanyası ile 40.000 TL’den başlayan peşinat ve yıllık %18 taksit artışları ile birinci yıl aylık 1.787 TL, ikinci yıl aylık 2.108 TL, üçüncü yıl aylık 2.488 TL ve dördüncü yıl aylık 2.936 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Artan ödeme seçeneği için Dacia Yetkili Satıcılarında %1,54 faiz oranı uygulanmaktadır.

Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve aylık ödeme tutarları ile tüm Dacia Duster modellerinde geçerlidir.

Günlük 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla Dacia Duster

Belirtilen günlük ödeme tutarı, 2019 model yılı Duster Comfort Eco-G 115 hp 4×2 modelinin perakende satın alımında uygulanan 109.900 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 40.000 TL’den başlayan peşinat ve yıllık %18 taksit artışları ile birinci yıl aylık 1.787 TL, ikinci yıl aylık 2.108 TL, üçüncü yıl aylık 2.488 TL ve dördüncü yıl aylık 2.936 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Artan ödeme seçeneği için %1,54 faiz oranı tüm Dacia yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. (*Günlük ödemeler, aylık ödemelerin 30’a bölünmesi ile bulunmuştur.)

Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve günlük ödeme tutarları ile tüm Dacia Duster modelleri için geçerlidir. Dacia finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Dacia Duster Eco-G Kampanyası

Eco-G serisi Dacia Duster hurda teşvikiyle 91.900 TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sonbaharda Dacia Duster avantajlı fiyatlar ile tüm Dacia Yetkili Satıcılarda sahiplerini bekliyor. Belirtilen başlangıç tutarı, devletin sağladığı hurda teşviki ile sınırlı sayıdaki 2019 model yılı Dacia Duster Comfort Eco-G 115 hp 4×2 modelinin perakende satın alımında geçerlidir.

Belirtilen başlangıç tutarı, Dacia %0 faiz kampanyasında geçerli değildir. Kampanya 30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Eylül ayı boyunca Dacia Eco-G modellerine özel %0 faiz fırsatı

Dacia Eco-G modellerinde avantajlı kampanya fiyatları yanında 40.000 TL, 12 ay, %0 faizli kredi fırsatı bulunuyor. Belirtilen faiz oranı sadece 40.000 TL’lik tutar ve 12 ay’lık vade seçeneğinde geçerlidir.

Dacia finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

Dacia Eco-G Shell Kampanyası

– Kampanya 17 Haziran 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında, Dacia yetkili satış noktalarından alınacak 0 km LPG’li araçlar karşılığında Shell ClubSmart kart sahibi müşterilere anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olmak üzere, kısa mesaj veya Shell Mobil Uygulaması aracılığıyla yapılacak katılımlarında KDV dahil 160 TL değerinde akaryakıt veya otogaz alımında geçerli olan 16.000 hediye Smart Puan yüklenecektir. Kampanya kapsamında Shell ClubSmart kartıyla başarılı bir şekilde kampanyaya katılan müşteriler, kampanyaya katıldıktan ilk 1 yıl içerisinde Shell ClubSmart kartlarıyla yapacakları tüm yakıt alımlarında 5 kat Smart Puan kazanacaklardır.
– Dacia yetkili satış noktalarından 0 km LPG’li araç alımı yapan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için cep telefonlarından “DACIA” yazıp bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Dacia tarafından alımları sonrasında kendilerine iletilen kampanya kodunu tüm operatörler için 2313’e kısa mesajla göndermeleri veya Shell Mobil uygulamasında bulunan Dacia kampanya bağlantısından iletmeleri gerekmektedir. Örnek: DACIA 70044101904997504 DSQTYF
– Shell ClubSmart üyeleri, bu kampanyaya Shell Mobil uygulaması üzerinden katılmak isterlerse; “Haberler ve Ürünler” başlığına tıklayıp “Dacia” kampanya sayfasına girerek, o sayfada bulunan kampanyaya katılım bağlantısına erişim sağlayıp Shell ClubSmart Kart numaralarını ve kampanya katılım şifrelerini girmek zorundadırlar.
– Hediye Smart Puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt siparişi verilebilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. Shell ClubSmart kartlar www.shellsmart.com yada Shell Mobil Uygulaması üzerinden kaydedilebilir. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez ya Shell Mobil uygulaması aracılığı ile ya da kısa mesaj ile katılım talebi gönderilebilir.
– Hediye Smart puanlar kampanyaya başarılı katılım sağlandıktan 48 saat içerisinde yüklenecektir. Yüklenen hediye Smart puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.
– Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.
– Smart Puan’lar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
– Kampanyaya tüm Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.
– Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz. Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.

*160 TL değerinde hediye yakıt bir deponun 45 litre ve LPG fiyatının 3.55 TL olması ile hesaplanmıştır. LPG fiyatı istasyon bazlı değişebilmektedir.

Dacia Dokker Kampanyası

Dacia’nın 2019 sonbahar kampanyası ile Eylül ayında Dacia Dokker avantajlı fiyatlar ve 50.000 TL, 12 ay, %0 faiz fırsatı ile tüm Dacia Yetkili Satıcılarında. Dacia Dokker modelinde belirtilen faiz oranı sadece 50.000 TL’lik tutar ve 12 ay’lık vade seçeneğinde geçerlidir.

Dacia finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

Günlük 49,90 TL’ den başlayan fiyatlarla Dacia Dokker

Belirtilen günlük ödeme tutarı, 2019 model yılı Dacia Dokker Ambiance 1.5 dCi 90 hp modelinin perakende satın alımında uygulanan 95.450 TL fiyat ile geçerlidir. Dacia Artan Ödemeli Kredi Kampanyası ile 40.000 TL’den başlayan peşinat ve yıllık %18 taksit artışları ile birinci yıl aylık 1.473 TL, ikinci yıl aylık 1.738 TL, üçüncü yıl aylık 2.051 TL ve dördüncü yıl aylık 2.420 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Artan ödeme seçeneği için %1,52 faiz oranı tüm Dacia yetkili satıcılarında. (*Günlük ödemeler, aylık ödemelerin 30’a bölünmesi ile bulunmuştur.)

Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve günlük ödeme tutarları ile tüm Dacia Dokker versiyonlarında geçerlidir.

Dacia finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Daha fazla kredi tutarı veya vade seçenekleri sunduğumuz çok avantajlı faiz oranları için tüm Dacia Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz. Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

Dacia Sandero Kampanyası

2019 yılı Eylül ayı Dacia kampanyası çerçevesinde, Dacia Sandero avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli finansman seçenekleriyle satışa sunuluyor.

İlgili günlük ödeme tutarı, 2019 model yılı Dacia Sandero Ambiance 1.0 Sce 75 hp modelinin perakende satın alımında uygulanan 78.500 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 35.000 TL’den başlayan peşinat ve yıllık %18 taksit artışları ile birinci yıl aylık 1.143 TL, ikinci yıl aylık 1.348 TL, üçüncü yıl aylık 1.591 TL ve dördüncü yıl aylık 1.877 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Artan ödeme seçeneği için %1,48 faiz oranı tüm Dacia Yetkili Satıcılarında. (*Günlük ödemeler, aylık ödemelerin 30’a bölünmesi ile bulunmuştur.)

Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve günlük ödeme tutarları ile tüm Dacia Sandero versiyonlarında geçerlidir.

Dacia finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

İşsizlik teminatı Maxxi Koruma Sigorta poliçesi kapsamında, bordrolu özel sektör çalışanlarının isteği dışında işsiz kalması durumunda, poliçede belirtilen şartlar ve limitler dahilinde, kredi taksitlerinin ödenmesini sağlar.

Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.
Daha fazla kredi tutarı, vade seçenekleri ve faiz oranları ile ilgili tüm Dacia Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda teşvikli Dacia Sandero 63.500 TL’den başlayan fiyatlarla.

Eylül ayında Dacia Sandero modeli devletin hurda teşviki ile 63.500 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki Dacia Sandero Ambiance 1.0 Sce 75 hp otomobilin, devlet hurda teşviki ile perakende satın alımında geçerlidir. Devletin sağladığı hurda teşvikinden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30 Eylül 2019 tarihine kadar katılımcı Dacia Yetkili Satıcılarda geçerlidir.

MAİS, kampanya bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar. Daha fazla kredi tutarı, vade seçenekleri ve faiz oranları için tüm Dacia Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Dacia Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Dacia Fiyat Listesi
Yakıt Tüketimi
En Çok Satan Arabalar
Dacia Eco-G Serisi
Otomobil Markalarının Anlamları