Fiat Doblo Kampanyası

Fiat Doblo’nun 20. yılına özel 2020 adetlik “özel seri”si

Fiat Doblo’nun, üretimi 2020 adetle sınırlandırılan “20’nci Yıl Özel Serisi” Şubat ayının son haftası itibarıyla “internet üzerinden ilk 20 kişiye ön satış” uygulamasıyla pazara sunuluyor.

Sınıfına ismini veren Fiat Doblo’nun, üretimi 2020 adetle sınırlandırılan “20’nci Yıl Özel Serisi” 2020 yılı Subat ayının son haftası itibarıyla “internet üzerinden ilk 20 kişiye ön satış” uygulamasıyla pazara sunuluyor.

2000 yılında Tofaş’ın Bursa’da bulunan fabrikasında üretimine başlanan Fiat Doblo, 20’nci yılı dolayısıyla özel üretim versiyonuyla satışa sunuluyor.

Fiat Chrysler Automobiles’ın (FCA) önemli stratejik üretim merkezlerinden biri olan ve World Class Manufacturing (Dünya Klasında Üretim) programı kapsamındaki denetimlerde “Altın” seviyedeki Tofaş Fabrikası’nda üretilen Doblo’nun 20’nci Yıl Özel Serisi 2020 adetle sınırlı olacak.

Özel seri Fiat Doblo modelleri, Şubat ayının son haftası itibarıyla ilk 20 kişiye Fiat’ın internet sitesi üzerinden 2.000 TL’lik ön provizyon alınarak “ön satış” uygulamasıyla pazara sunuluyor.

Web sitesi üzerinden dilediği renk ve motor seçeneğini rezerve edebilen müşteriler, aynı zamanda 2020 adet içinden istediği seri numarasını da seçebiliyor. Siyah, beyaz ve kurşun gri olmak üzere üç renkle üretilen Fiat Doblo 20. Yıl Özel Seri’de, 95 HP gücündeki 1.3 litrelik ve 120 HP gücündeki 1.6 litrelik Multijet motor seçenekleri yer alıyor.

Sınıfına ismini veren ve şimdiye kadar 2 milyon adetten fazla üretilen Doblo’nun 20 yaşına ithafen tasarlanan 20. Yıl Özel Serisi, detaylarıyla öne çıkıyor. Üzerinde Doblo siluetinin yer aldığı 20’nci yıl logosu, özel seri Doblo’nun sağ ve sol ön kapılarında konumlandırılıyor.

Serinin dikkat çeken diğer dış tasarım özellikleri arasında bronz ön ve arka tampon altlıkları, bronz alaşım jantlar, bronz tavan rayı ve gövde rengindeki kapı kollarıyla süs çıtaları yer alıyor. İç mekandaki şıklık deri detaylı özel siyah koltuklar ile kendini gösterirken, ısıtma fonksiyonu bulunan ön koltuklar ve ön koltuk başlıklarındaki “20th Year” kabartma baskısı ile konfor ve şıklık bir arada sunuluyor. Fiat Doblo özel seri araçlar, siyah deri kapı iç döşemeleri, açık bronz kapı açma kolları ve açık bronz torpido ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Vites kol çerçevesinin hemen üzerinde yer alan ve 2020 adetle sınırlı sayıda üretimi yapılan aracın sırasını belirten “Özel Seri Sıra No” etiketi ise Fiat Doblo’nun yıl dönümüne unutulmayacak bir vurgu yaparak 20’nci yıl Doblo sürücüsüne kendini özel hissettirmeyi başarıyor. Sürücü ile aracı birbirine bağlayan Fiat Yol Arkadaşım Connect ise 2020 adetle sınırlı 20’nci yıl Özel Seri Doblo’larda hediye ediliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT Egea Sedan
FIAT Fiyat Listesi
FIAT Servis Kampanyası
FIAT Otomobil Kampanyaları
FIAT Ticari Araç Kampanyaları