Toyota C-HR Kampanyası

Yeni Toyota C-HR Aralık ayı kampanyası

Toyota’nın kompakt SUV modeli C-HR Hybrid, Flame, Passion ve Passion X-Pack olarak 3 donanım versiyonuna sahip. Aralık ayında, Toyota C-HR Hybrid modellerine 314.000 TL’den başlayan tavsiye edilen 2020 model ÖTV teşvikli kampanya fiyatlarıyla sahip olunabiliyor. Ayrıca, Toyota C-HR Hybrid modelleri için 5.704 TL’den başlayan aylık taksitlerle finansman imkanı da sağlanıyor.

Toyota C-HR modelleri Aralık ayı 0 km kampanyalı fiyat listesi

Yeni Toyota C-HR Hybrid fiyat listesi 2020

C-HR Hybrid 4×2 Flame e-CVT314.000 TL
C-HR Hybrid 4×2 Passion e-CVT336.900 TL
C-HR Hybrid 4×2 Passion X-Pack e-CVT361.450 TL
Yeni Toyota C-HR Hybrid modelleri kampanyalı 0 km anahtar teslim fiyat listesi.

Yeni Toyota C-HR Hybrid modellerinde metalik ve sedefli metalik renk farkları; Toyota C-HR Hybrid Flame %50 ÖTV’li versiyonlarda 1200 TL, %80 ÖTV’li versiyonlarda 1.440 TL.

Yeni Toyota C-HR fiyat listesi 2020

C-HR  1.2 Turbo 4×2 Flame
C-HR  1.2 Turbo 4×2 Flame Multidrive S
C-HR  1.2 Turbo 4×2 Passion Multidrive S
Toyota C-HR modelleri kampanyalı 0 km anahtar teslim fiyat listesi.

Yeni Toyota C-HR modellerinde metalik ve sedefli metalik renk farkları; Toyota C-HR Hybrid Flame %50 ÖTV’li versiyonlarda 1200 TL, %80 ÖTV’li versiyonlarda 1.440 TL.

Yeni Toyota C-HR Hybrid finansman kampanyası koşulları

Toyota finansman kampanyası kapsamında belirtilen aylık taksit tutarları, %50 peşin, kredinin de %50 si balon ödeme olarak hesaplanmıştır.

Toyota Finans, Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş’nin anlaşmalı finans kuruluşu ile birlikte yürüttüğü çözümler sisteminin bütününe verilen isimdir. Kredi hesaplama işlemlerine ilişkin hizmetler, Toyota Finans hizmet sağlayıcısı ALJ Finansman A.Ş (“ALJ Finans”) tarafından sunulmaktadır. Kredi başvurusu esnasında, Toyota Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Yukarıdaki hesaplama, Toyota Finans’ın baz faiz oranları üzerinden yapılmaktadır.

Kampanyalı krediler veya dönemsel uygulamalar için Toyota Plazalardan bilgi alabilirsiniz. Kredi hesaplaması, Toyota Finans tarafından verilen kredi taahhüdü olarak kabul edilemez. Metalik ve Sedefli Metalik renk fiyat farklarının araç fiyatına eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi oranı, motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Toyota tavsiye edilen 0 km fiyat listesinde belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel donanımlar ve paketler ayrıca fiyatlandırılır. Araca opsiyonel donanımların eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi matrahı ve vergi oranı değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Toyota C-HR GR Sport
Toyota Fiyat Listesi
Yeni Toyota RAV4
Toyota Corolla Hybrid
Toyota Hilux