Toyota Yaris Kampanyası

Yeni Toyota Yaris Aralık kampanyası

Toyota, tamamen yenilenen dördüncü nesil Yaris’i Türkiye pazarında satışa sundu. Eğlenceli sürüşü, pratik kullanımı ve sportif tarzıyla, sıfır otomobil pazarına dinamizm katacak olan yeni Toyota Yaris’in benzinli versiyonları 209.100 TL’den, Hybrid versiyonları ise 299.200 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Showroomlarda.

Yeni Toyota Yaris yıl sonu kampanya fiyatları

Yeni Toyota Yaris Hybrid modelleri, Dream, Flame ve Passion olmak üzere e-CVT 1.5 Hybrid sisteme sahip 3 farklı donanım versiyonu ile satışa sunuluyor. En üst donanım seviyesinde, Yeni Yaris 1.5 Hybrid Passion e-CVT Aralık ayında 336.300 TL fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Aralık ayında Yeni Toyota Yaris Hybrid modellerine ayda 4.260 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Yeni Yaris’in benzinli modellerinde ise Dream Multidrive S, Dream X-Pack Multidrive S, Flame Multidrive S ve Flame X-Pack Multidrive S olarak 4 farklı donanım seçeneği bulunuyor. Toyota’nın yıl sonu kampanyası kapsamında, Yeni Toyota Yaris modellerine ayda 2.977 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün.

Yeni Toyota Yaris modelleri Aralık ayı 0 km kampanyalı fiyat listesi

Yeni Toyota Yaris Hybrid fiyat listesi 2020

Yeni Yaris 1.5 Hybrid Dream e-CVT299.200 TL
Yeni Yaris 1.5 Hybrid Flame e-CVT312.700 TL
Yeni Yaris 1.5 Hybrid Passion e-CVT336.300 TL
Yeni Toyota Yaris Hybrid modelleri kampanyalı 0 km anahtar teslim fiyat listesi.

Yeni Toyota Yaris Hybrid modellerinde metalik ve sedefli metalik renk farkları; %50 ÖTV’li versiyonlarda 1.100 TL, %80 ÖTV’li versiyonlarda 1.320 TL.

Yeni Toyota Yaris fiyat listesi 2020

Yeni Yaris 1.5 Dream Multidrive S209.100 TL
Yeni Yaris Dream X-Pack Multidrive S218.100 TL
Yeni Yaris 1.5 Flame Multidrive S221.600 TL
Yeni Yaris 1.5 Flame X-Pack Multidrive S230.600 TL
Yeni Toyota Yaris modelleri kampanyalı 0 km anahtar teslim fiyat listesi.

Yeni Toyota Yaris modellerinde metalik ve sedefli metalik renk farkları; %50 ÖTV’li versiyonlarda 1.100 TL, %80 ÖTV’li versiyonlarda 1.320 TL.

Yeni Toyota Yaris Hybrid finansman kampanyası koşulları

Toyota finansman kampanyası kapsamında belirtilen aylık taksit tutarları, %50 peşin, kredinin de %50 si balon ödeme olarak hesaplanmıştır.

Toyota Finans, Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş’nin anlaşmalı finans kuruluşu ile birlikte yürüttüğü çözümler sisteminin bütününe verilen isimdir. Kredi hesaplama işlemlerine ilişkin hizmetler, Toyota Finans hizmet sağlayıcısı ALJ Finansman A.Ş (“ALJ Finans”) tarafından sunulmaktadır. Kredi başvurusu esnasında, Toyota Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Yukarıdaki hesaplama, Toyota Finans’ın baz faiz oranları üzerinden yapılmaktadır.

Kampanyalı krediler veya dönemsel uygulamalar için Toyota Plazalardan bilgi alabilirsiniz. Kredi hesaplaması, Toyota Finans tarafından verilen kredi taahhüdü olarak kabul edilemez. Metalik ve Sedefli Metalik renk fiyat farklarının araç fiyatına eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi oranı, motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Toyota tavsiye edilen 0 km fiyat listesinde belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel donanımlar ve paketler ayrıca fiyatlandırılır. Araca opsiyonel donanımların eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi matrahı ve vergi oranı değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Toyota Fiyat Listesi
Toyota Kampanyaları
Toyota Corolla GR Sport
Toyota C-HR
Yeni Toyota Yaris