Audi A4

Audi A4 Modelleri ve Özellikleri

A4, markanın çekirdeğini temsil ediyor. Audi başarılı sedan modelini daha sert ve sportif hale getirdi. Dış gövde dizaynı markanın yeni tasarım diline entegre edilmiş; Geniş MMI dokunmatik ekran, müşterilerin akıllı telefonlarından aşina oldukları bir çalışma deneyimi sunuyor. Audi A4, sportif tasarımın öne çıkan özellikleri sayesinde daha dinamik ve sofistike görünüyor.

Yakıt tüketimi birlikte *: 6,9-5 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 157-128 g / km

Audi A4 Avant

Audi A4 Avant şunları ifade ediyor: sportiflik, kalite, dijitalleşme ve değişkenlik. Dışa dönük olarak, yeni tasarım stili onu önceki modelinden açıkça ayırıyor. Yüksek kaliteli iç mekanlarda, öncü teknolojiler sayesinde dijital yaşamınızı dijitalleştirmeye devam edebilirsiniz. Cömert kargo kapasitesi esnek seçenekler sunuyor.

Yakıt tüketimi birlikte *: 6,9-5 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 157-128 g / km

Audi A4 Avant’ın sunduğu kargo kapasitesi 495 litredir ve koltuk sırtlıkları katlanmış durumdayken (oran 40:20:40), bu bile 1.495 litredir.

Audi A4 Sedan

Yeni tasarım dili ve neredeyse tamamen yeni bir beden sayesinde Audi A4 Sedan’ın sportif karakteri her zamankinden daha fazla devreye giriyor. Aynı zamanda çekici, dinamik ve güçlü görünüyor. Yüksek kaliteli ve işlevsel tasarımlı iç mekan, dijitalleştirme, bilgi-eğlence ve sürücü destek sistemleri ve güçlü motorlar alanlarında yenilikçi teknolojiler, genel paketi tamamlamaktadır.

Kombine yakıt tüketimi *: 6,8-4,9 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 155-125 g / km

Audi S4 Avant

Audi S4 Avant, yüksek dinamikleri zarafeti ve yüksek performansı birleştiriyor. Hem dış hem de iç kısımda, Audi S Serisine özgü unsurlar, atletik DNA’sına işaret ediyor. 255-kW (347 hp) motor, yoldaki gücünü hissetmenizi sağlar. Cömert kargo kapasitesi sayesinde Audi S4 Avant günlük taşıma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştiriyor.

Yakıt tüketimi birlikte *: 6,3 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 166-165 g / km

Audi S4 Sedan

Audi S4 Sedan, sportif tasarımıyla damgasını vuruyor: dış ve iç kısımdaki S’ye özgü çok sayıda eleman, standart modelden açıkça ayrılıyor. Güçlü ancak etkili bir motor, aracı yalnızca 4,8 saniyede 0 ila 100 km / s hıza çıkarır.

Toplam yakıt tüketimi *: 6,3-6,2 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 164-163 g / km

Audi A4 Avant g-tron

Audi A4 Avant g-tron, günlük aile hayatında veya işle ilgili seyahatlerde olsun, dinamizm ve esnekliği sayesinde çok yönlü bir otomobil. Audi’nin CNG teknolojisi, günlük yaşamda alternatif bir sürüşe güvenebileceğinizi gösteriyor. Audi A4 Avant g-tron ile sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ile kullanım için tasarlanmış bir araç seçiyorsunuz. Bununla herhangi bir CNG akaryakıt istasyonunda yakıt ikmali yapabilirsiniz. Günlük hayatınızda, hiçbir şeye alışmak zorunda değilsiniz, çünkü g-tron modeli size geleneksel olarak çalışan Audi A4 Avant’a benzer avantajlar sunuyor.

Kombine yakıt tüketimi *: CNG 4.1-3.9 kg / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: CNG 113-105 g / km

Audi A4 allroad quattro

Yeni Audi A4 allroad quattro, özel off-road karakterini temsil ediyor. Sektöründe benzersiz bir konuma sahip olan dışa dönük tasarımı maksimum işlevsellik ile birleştiriyor. Güçlü bir şekilde genişletilmiş tekerlek kemerleri ve yerden yükseklik artışı, Audi A4 allroad quattro’yu yumuşak arazi koşullarında mükemmel bir yol arkadaşı yapıyor.

Toplam yakıt tüketimi *: 5,1-4,9 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 134-128 g / km

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Audi Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Audi Fiyat Listesi
Audi A4 Allroad Quattro
Audi S-Tronic
Giyilebilir Audi A4
Lüks Otomobil Markaları