Yeni Audi A4

Audi A4 Güncellendi

Audi’nin dünya genelinde en çok satan modeli Audi A4’ün en yeni nesli Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni Audi A4 PI, markanın yeni tasarım dili ve sürücü ve yolcunun akıllı telefonlarından aşina oldukları kullanım kolaylığını sağlayan MMI bilgi-eğlence sistem ile güncellendi.

Audi’nin bugüne dünya çapında 7,5 milyon adetlik satışa ulaşarak markanın tarihinde en çok satan modeli olan A4 yenilendi. Bu yıl 25’inci yılını kutlayan modelin 5’inci nesli olan Yeni Audi A4 PI, Türkiye genelindeki Audi Yetkili Satıcılarında satışa sunuldu.

Yeni bir tasarım dili ve neredeyse tamamen yenilenen ön yüzü sayesinde, Yeni Audi A4 PI, ilk bakışta daha sportif ve dinamik duruyor. 12 farklı dış renk seçeneğine sahip güncel model, standart hale gelen LED farları ile birlikte alınabiliyor. Yeni modelin bir önceki nesle göre en güncellenen bölgesi, bilgi-eğlence sistemin kontrol edildiği Audi MMI ünitesi. 10.1 inçlik ekran, sürücü ve yolculara akıllı telefonlarından aşina oldukları bir deneyim sunuyor.

Yeni Audi A4 PI, Türkiye’de 45 TFSI benzinli, 40 TDI ve 40 TDI quattro dizel olmak üzere 2 litrelik 3 farklı motor seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Audi A4 Avant

Audi A4 Avant şunları ifade ediyor: sportiflik, kalite, dijitalleşme ve değişkenlik. Dışa dönük olarak, yeni tasarım stili onu önceki modelinden açıkça ayırıyor. Yüksek kaliteli iç mekanlarda, öncü teknolojiler sayesinde dijital yaşamınızı dijitalleştirmeye devam edebilirsiniz. Cömert kargo kapasitesi esnek seçenekler sunuyor.

Yakıt tüketimi birlikte *: 6,9-5 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 157-128 g / km. Audi A4 Avant’ın sunduğu kargo kapasitesi 495 litredir ve koltuk sırtlıkları katlanmış durumdayken (oran 40:20:40), bu bile 1.495 litredir.

Audi A4 Sedan

Yeni tasarım dili ve neredeyse tamamen yeni bir beden sayesinde Audi A4 Sedan’ın sportif karakteri her zamankinden daha fazla devreye giriyor. Aynı zamanda çekici, dinamik ve güçlü görünüyor. Yüksek kaliteli ve işlevsel tasarımlı iç mekan, dijitalleştirme, bilgi-eğlence ve sürücü destek sistemleri ve güçlü motorlar alanlarında yenilikçi teknolojiler, genel paketi tamamlamaktadır.

Kombine yakıt tüketimi *: 6,8-4,9 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 155-125 g / km.

Audi S4 Avant

Audi S4 Avant, yüksek dinamikleri zarafeti ve yüksek performansı birleştiriyor. Hem dış hem de iç kısımda, Audi S Serisine özgü unsurlar, atletik DNA’sına işaret ediyor. 255-kW (347 hp) motor, yoldaki gücünü hissetmenizi sağlar. Cömert kargo kapasitesi sayesinde Audi S4 Avant günlük taşıma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştiriyor.

Yakıt tüketimi birlikte *: 6,3 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 166-165 g / km.

Audi S4 Sedan

Audi S4 Sedan, sportif tasarımıyla damgasını vuruyor: dış ve iç kısımdaki S’ye özgü çok sayıda eleman, standart modelden açıkça ayrılıyor. Güçlü ancak etkili bir motor, aracı yalnızca 4,8 saniyede 0 ila 100 km / s hıza çıkarır.

Toplam yakıt tüketimi *: 6,3-6,2 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 164-163 g / km.

Audi A4 Avant g-tron

Audi A4 Avant g-tron, günlük aile hayatında veya işle ilgili seyahatlerde olsun, dinamizm ve esnekliği sayesinde çok yönlü bir otomobil. Audi’nin CNG teknolojisi, günlük yaşamda alternatif bir sürüşe güvenebileceğinizi gösteriyor. Audi A4 Avant g-tron ile sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ile kullanım için tasarlanmış bir araç seçiyorsunuz. Bununla herhangi bir CNG akaryakıt istasyonunda yakıt ikmali yapabilirsiniz. Günlük hayatınızda, hiçbir şeye alışmak zorunda değilsiniz, çünkü g-tron modeli size geleneksel olarak çalışan Audi A4 Avant’a benzer avantajlar sunuyor.

Kombine yakıt tüketimi *: CNG 4.1-3.9 kg / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: CNG 113-105 g / km.

Audi A4 allroad quattro

Yeni Audi A4 allroad quattro, özel off-road karakterini temsil ediyor. Sektöründe benzersiz bir konuma sahip olan dışa dönük tasarımı maksimum işlevsellik ile birleştiriyor. Güçlü bir şekilde genişletilmiş tekerlek kemerleri ve yerden yükseklik artışı, Audi A4 allroad quattro’yu yumuşak arazi koşullarında mükemmel bir yol arkadaşı yapıyor.

Toplam yakıt tüketimi *: 5,1-4,9 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 134-128 g / km.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Audi Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Audi Fiyat Listesi
Audi A4 Allroad Quattro
Audi S-Tronic
Giyilebilir Audi A4
Lüks Otomobil Markaları