AUDI Sıfır Araç Kampanyaları 2021

AUDI Sıfır Araç Kampanyası 2021

Audi’den yaza özel kampanya fırsatları

Audi’nin Temmuz ayına özel sıfır araç kampanyası kapsamında, seçili Audi A3 Sportback, A3 Sedan, Audi Q2, Audi Q3 ve Q3 Sportback modelleri %0,99 faizli finansman seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

A3 Sportback ve Sedan modelleri

Temmuz ayında, sınırlı sayıda Audi A3’e Audi Finans’ın sunduğu 150.000 TL için 18 ay vade ve %0,99 faizli finansman imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Audi A3 Sportback 30 TFSI 110 hp S line S tronic, A3 Sportback 35 TFSI 150 hp Advanced / Sline S tronic ve A3 Sedan 35 TFSI 150 hp S line S tronic model araçlarda geçerli kampanya avantajlarından 31 Temmuz 2021 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur. Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Audi A3’ün ortalama CO2 emisyonu 141–118 g/km, ortalama yakıt tüketimi 6.2–5.2 l/100 km arası değerlerdedir.

Audi Q2 kampanyası

Audi Q2, Temmuz ayı boyunca %0.99 faizle Audi yetkili satıcılarında. Sınırlı sayıda Audi Q2, 150.000 TL’ye 18 ay %0.99 faizli finansman seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Kampanya 31 Temmuz 2021’ye kadar sınırlı sayıdaki Audi Q2 35 TFSI 150 hp Advanced S Tronic PI model araçlar için Audi Finans’tan 18 ay 150.000 TL kredi kullanımlarında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için ayrıca Audi Kasko ve beraberinde Uzatılmış Garanti satın alınması zorunludur.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur. Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Audi Q2 35 TFSI 150 hp Advanced S tronic PI ‘ın ortalama CO2 emisyonu 148-137 g/km, ortalama yakıt tüketimi 6.5-6.0 l/100 km arasındaki değerlerdedir.

Audi Q3 kampanyası

Etkileyici sportif tasarımı ve modern teknolojileriyle SUV tutkunlarının beğenisini kazanan Audi Q3’e, Audi Finans’tan 200.000 TL için 24 ay vade ve %0,99 faizli kredi kullanımı ile sahip olmak mümkün.

Sınırlı sayıdaki Audi Q3 ve Q3 Sportback model araçlarda geçerli kampanya avantajlarından 31 Temmuz 2021 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur. Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Audi Q3 ortalama CO2 emisyonu 149-168 g/km, ortalama yakıt tüketimi 6,6-7,4 l/100 km arası değerlerdedir.

Audi servis bakım kampanyası

Audi yetkili servislerinde geçerli, 3 yaş ve üzeri Audi’ler için ZUBİZU’ya özel mekanik işçilik hizmetlerinde, Castrol yağlarda, araç lastiklerinde ve Audi Orijinal Parçaları’nda özel indirim avantajları sunuluyor.

Ayrıca, Audi yetkili servislerinde Continental, Pirelli ve Michelin marka lastiklerde 3 yaş ve üzeri Audi’ler için geçerli %16 indirim avantajı bulunuyor.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.

Shell’den Audi sahiplerine 5 kat Smart Puan hediye kampanyası

Plakasını ZUBİZU’ya kaydeden Audi müşterileri, yıl boyunca Shell V-Power yakıt alımında 5 kat Smart Puan hediye kazanıyor. Shell V-Power yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya koşulları

Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar sadece kampanyaya katılan Shell istasyonlarında, Shell V-Power yakıt alımında geçerlidir. Kampanyaya katılan istasyonların listesini ZUBİZU’daki geçerli lokasyonlar kısmından inceleyebilirsiniz.

Audi’den yeni araç alan veya daha önce araç almış ZUBİZU üyeleri 01 Ocak 2021 tarihi itibarıyla Shell Club Smart kart numarası ve plakası ile Shell kampanya katılımını tamamladıktan sonra kampanyadan yararlanabilecektir.

Shell kampanyasına kayıtlı olan mevcut Audi kullanıcıları 1000 TL’ye kadar yapılacak olan alımlarda 3 kat Smart Puan kazanacaktır. Kampanyaya başarılı katılımınızı takip eden günden itibaren Shell V-Power yakıt alımlarınız kampanya kapsamında değerlendirilir.

5 kat Smart puan kampanyası kampanyaya yeni kaydolan müşteriler için yıl sonuna kadar geçerli olup, bir takvim ayında 1.000 TL’ye kadar yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir. Aynı ay içerisinde 1.000 TL’yi aşan Shell V-Power alımlarında tek kat Smart puan kazanılır.

Kampanyadan yararlanmak için aynı gün içerisinde en fazla 3 kez yakıt alımı yapılabilir. Yakıt alımı sadece nakit ya da kredi kartı ile yapılan alımlar için geçerlidir.

Kazanılan Smart Puanlar ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell ClubSmart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde yüklenecek ve bu tarihten sonraki 6 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan Smart Puanlar bu süre bitiminde silinecektir.

Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden Smart Puan kazanılmaz. Bir ay içerisinde en az 500, en fazla 10.000 Smart Puan olmak üzere 500 ve katları değerlerde harcama yapılabilmektedir. 500 Smart Puan, 5 TL değerinde akaryakıt veya otogaza eşdeğerdir. Smart Puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.

Sadece ZUBİZU’ya kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden ekstra Smart Puan kazanılır. Smart Puan harcaması için ön saha satış elemanına Smart Puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.

Shell ClubSmart Extra kart sahipleri ile Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları kampanyadan faydalanamaz. Kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir. Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU ödül puanı kazanılmaz. ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Audi Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Audi Modelleri ve Fiyatları
Audi Yeni A3
Audi quattro 40 Yaşında
Audi A4
Audi’nin Dört Halkasının Anlamı