AUDI Kampanya 2019

Audi 2019 yılında sonbaharın ilk kampanyası ile müşterilerine Audi A3 ve Audi Q2 modellerinde sıfır faizli finansman seçeneği sunuyor. Ayrıca 3 yaş ve üzeri Audi otomobiller, Audi Yetkili Servislerinde geçerli özel indirim avantajlarından yararlanıyor.

Audi A3 Kampanyası

Audi’nin premium kompakt sınıftaki iddialı otomobili Audi A3’ün beş kapılı versiyonu Audi A3 Sportback modelleri Eylül ayında özel avantajlarla Audi Yetkili Satıcılarında. Sınırlı sayıdaki Audi A3 Sportback modellerinde ve 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında, 60.000 TL için 6 ile 24 ay vade arasında %0 faizli finansman imkanı sağlanıyor.

Audi’nin 5 kapılı hatchback modeli Audi A3 Sportback, Eylül ayı boyunca geçerli %0 faiz kampanyasıyla Audi Yetkili Satıcılarında müşterilerin beğenisine sunuluyor. %0 faiz, 60.000 TL için 6 ile 24 ay vade arasında sınırlı olup 30 Eylül 2019’a kadar geçerlidir. Kampanyada vdf’den kredi kullanımı ile Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur.

Audi A3 Sportback’in ortalama CO2 emisyonu 103 – 110 g/km, ortalama yakıt tüketimi 3,9 – 4,8 lt/100 km arası değerlerdedir. Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Audi Q2 Kampanyası

Alman otomobil üreticisi Audi’nin kompakt SUV modeli Audi Q2, 0 faiz kampanyasıyla Audi Yetkili Satıcılarında.

30 Eylül 2019 tarihine kadar devam eden kampanya, Audi Q2 30 TDI 116 hp Design/Sport S tronic model araçlar için geçerlidir. Kampanya, %0 faiz 6- 18 ay 70.000 TL vdf kredi kullanımında geçerlidir. Audi Kasko ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilir.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.

Audi Q2 30 TDI 116 hp Design Stronic’in ortalama CO2 emisyonu 112-118 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,7-4,5 l/100 km arasındaki değerlerdedir. Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Audi AutoCredit Kampanyası

Audi AutoCredit sayesinde, araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı ise kendi belirleyeceğiniz peşinat** güncel faiz oranı ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve Audi A1 için 2.399 TL, Audi A3 için 2.744 TL, Audi A4 için 3.436 TL, Audi Q2 için 3.423 TL ve Audi Q3 için 4.040 TL’ den başlayan aylık ödemelerle yeni Audi’nizi hemen kullanmaya başlayın*.

Taksitleriniz bittiğinde kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyin ve Audi’nize sahip olun. Tercih ederseniz de balon ödemenize karşılık yüksek geri alım değeri ile Audi’nizi yepyeni bir Audi ile değiştirebilirsiniz.

Ayrıca bu kampanya kapsamına ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Audi Yetkili Servislerinde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve 1 yıllık Audi Kasko paketine de sahip olacaksınız.

*Kampanya, seçili Audi araç modellerinde geçerlidir.
**Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat peşinat vermek durumundadır.

Audi Servis Kampanyası

3 yaş ve üzeri Audi marka otomobiller için, ZUBİZU’ya özel mekanik işçilik hizmetleri, Castrol yağlar, araç lastikleri ve Audi Orijinal Parçaları, Audi Yetkili Servislerinde özel indirim avantajlarıyla sunuluyor.

*Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.

Lastik iskontoları Bridgestone, Goodyear ve Michelin marka lastiklerde geçerli olup Continental marka lastiklerde ise 2 yaş üzeri tüm Audi modellerine %16 indirim uygulanmaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Audi Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Audi Modelleri ve Fiyatları
Audi A1
Audi A5
Audi A8
Audi Q3