AUDI Kampanya 2019

Audi Yaz Kampanyası

Alman markanın en küçük SUV modeli Audi Q2, sadece bu modele özel tasarlanan kampanya ile Türkiye’nin dört bir yanındaki Audi Showroom’larında avantajlı koşullarda satın alınabiliyor. Vdf ile birlikte düzenlenen ve Temmuz ayı boyunca devam edecek kampanya ile Audi Q2 30 TDI 116 hp Design/Sport S tronic model otomobiller 70.000 TL kredi, 6-18 ay vade ve %0 faizli kredi fırsatıyla Audi Yetkili Satıcılarında.

Bu yaz sınırlı sayıdaki Audi Q2 modellerine %0 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz. 31 Temmuz 2019’a kadar devam eden kampanya, Audi Q2 30 TDI 116 hp Design/Sport S tronic model araçlar için geçerlidir.

Kampanya 70.000 TL, 6 – 18 ay, %0 faiz oranı ile vdf kredi kullanımında geçerlidir. Audi Kasko ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilir. İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.
Sizinle iletişime geçebilmemiz için şimdi formu doldurun.

Audi Q2 30 TDI 116 hp Design Stronic’in ortalama CO2 emisyonu 112-118 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,7-4,5 l/100 km arasındaki değerlerdedir.

Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Audi AutoCredit

Audi AutoCredit sayesinde, araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyebilirsiniz. Kalan tutarı ise kendi belirleyeceğiniz peşinat** güncel faiz oranı ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırabilir ve Audi A1 için 2.399 TL, Audi A3 için 2.744 TL, Audi A4 için 3.436 TL, Audi Q2 için 3.423 TL ve Audi Q3 için 4.040 TL’den başlayan aylık ödemelerle yeni Audi’nizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz*.

Taksitleriniz bittiğinde kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyin ve Audi’nize sahip olun. Tercih ederseniz de balon ödemenize karşılık yüksek geri alım değeri ile Audi’nizi geri verip ve yerine yepyeni bir Audi alabilirsiniz.

Ayrıca, bu kampanya kapsamına ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Audi Yetkili Servislerinde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketi ve 1 yıllık Audi Kasko paketine de sahip olacaksınız.

*Kampanya, seçili Audi araç modellerinde geçerlidir.
**Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat peşinat vermek durumundadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Audi Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Audi Modelleri ve Fiyatları
Audi A1
Audi A5
Audi A4
Audi Q3