Fiat Servis Kampanyası 2020

Fiat Yetkili Servislerinde geçerli kampanya ile 500 TL mekanik servis harcamalarına 50 TL, 750 TL’lik harcamaya 75 TL, 1.000 TL ve üzeri harcamalara 100 TL Migros alışveriş çeki hediye ediliyor. Kampanyadan faydalanmak için Fiat Yol Arkadaşım uygulamasını indirip, üye olmanız gerekiyor.

Kampanya 15 Ocak- 31 Mart 2020 tarihleri arasında ve yalnızca mekanik servis Fiat müşterileri için geçerlidir. Fiat Yetkili Servislerinde yapılacak 500 TL ve üzeri (KDV dahil) mekanik servis işlemi karşılığında 50 TL, 750 TL ve üzeri (KDV dahil) mekanik servis işlemi karşılığında 75 TL, 1.000 TL ve üzeri (KDV dahil) mekanik servis işlemi karşılığında 100 TL değerinde Migros alışveriş çeki hediyesi kod olarak SMS yoluyla gönderilmektedir.

Hediye kodunu içeren SMS, Fiat servislerinde belirtilen koşullarda işlem yapan ve adına fatura kesilen müşterinin Fiat Yetkili Servislerinde ilgili iş kabul kartı faturası kesilirken kayıt edilen cep telefonuna, fatura kesim tarihi itibariyle maksimum 2 gün sonra gönderilmektedir. Migros alışverış çeki hediyesi kodları tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter mağazalarında geçerlidir. Alışverişin sonunda kasiyere iletilmeli ve tek seferde kullanılmalıdır. Aynı alışverişte birden fazla Migros alışveriş çeki kodu kullanılabilir. Sanal Market alışverişlerinde kullanılamamaktadır. Son kullanım tarihi 30 Haziran 2020. Kampanyadan yararlanabilmek için FIAT Yol Arkadaşım mobil uygulamasını cep telefonununa indirerek, ücretsiz üyeliğin tamamlanması gerekmektedir. Migros alışveriş çeki kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez .Tofaş ve Migros kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fiat Servis Bakım Kampanyası 2020

Fiat sahipleri için ön fren balata değişimi 185 TL’den, disk ve balata değişimi 470 TL’den, debriyaj seti değişimi 750 TL’den, zincir seti değişimi 775 TL’den, kayış değişimi 1050 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla Fiat Yetkili Servislerinde.

Ayrıca Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı da bulunuyor. Kampanyadan faydalanmak için Fiat Yol Arkadaşım uygulamasını indirip, üye olmanız gerekiyor.

Kampanya 10.01.2020 – 31.03.2020 tarihleri arasında 2017 model yılı ve öncesi Fiat Doblo, Fiat Linea, Fiat Fiorino, Fiat Albea, Fiat Palio, Fiat Linea, Fiat 500, Fiat 500L model araçların belirli motorizasyonları için geçerlidir. Setler yedek parça değişimi ve işçiliği kapsamaktadır. Tüm Fiyatlara KDV Dahildir. Yapı kredi 8 taksit fırsatı 5+3 ay verilecektir. Yapı kredi 8 taksit fırsatı başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanabilmek için FIAT Yol Arkadaşım mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, ücretsiz üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Tofaş kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT Fiyat Listesi
FIAT 500X SUV
FIAT Panda Cross 4×4
FIAT Egea Sedan
FIAT Ducato