Fiat Servis Kampanyası

Fiat otomobilinizin kontrolü için ücretsiz check-up hizmeti, tüm satış sonrası işlemler için Worldcard’a 12 taksit ödeme kolaylığı Fiat Yetkili Servisleri’nde.

Kampanya Fiat Yetkili Servisleri’nde 1 Mart-30 Nisan 2019 tarihleri arasında tüm Fiat modellerinde geçerlidir. Yapı Kredi Worldcard 12 taksit kampanyası için ilhili bayi/servis ile görüşünüz. Taksit kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Check-up detay kontrolleri; lastik veya kauçuk borular, tahrik kayışları, polen filtresi, cam suyu, silecekler, cam suyu fıskiyeleri, motor yağı seviye, aydınlatma,  far ayar, lastik, akü ve klima performans kontrollerini içermektedir. Pasta cila işlem detayı; yıkanmış ve kurulanmış aracın üzerine spiral makine ile vernik üzerinde oluşan leke ve çizikleri alacak şekilde uygulanır. Pastanın temizlenmesi sonrasında mikro fiber bez ile cila pastalanmış yüzeye uygulanır. Cilanın kuruması sonrasında temiz bir mikro fiber bez ile kuruyan cila katmanı aracın üzerinden alınır ve işlem tamamlanır.

5 yaş ve üstü Fiat otomobiller için geçerli paketlerde %20 yedek parça, %50 işçilik indirimi ve ücretsiz Acil Yol Yadım Ekstra Paketi Fiat servislerinde.

Kampanya Fiat Yetkili Servisleri’nde 1 Mart-30 Nisan 2019 tarihleri arasında tüm Fiat modelleri için geçerlidir. 5 yaş ve üstü Fiat araçlarda koşulsuz Fren Diski&Balata Paketi, Disk Paketi, Fren Balata Paketi, Zincir Paketi, Debriyaj Paketi ve Amortisör Paketlerinde yer alan yedek parçalarda %20, işçilikte %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için araç satın alım tarihinden en az 5 yıl geçmiş olması gerekmektedir. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez. 99 TL değerindeki Acil Yol Yardım Ekstra Paketi 5 yaş ve üstü araçlarda kampanya dahilinde ücretsiz tanımlanacaktır. (Ducato ve Scudo modelleri, kiralık araçlar, sürücü kurslarına ait araçlar, okul servisi araçları, taksiler ve toplu taşımada kullanılan araçlar kapsam dışındadır.) Fiat Yol Yardım Ekstra hizmeti ile müşteriler, paket tanımlanması itibarıyla “1 yıl boyunca geçerli” olmak üzere acil yol yardım hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. Fiat müşterileri Acil Yol Yardım Ekstra hizmet sözleşmesini servislerden talep etmelidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Servisleri’nden alabilirsiniz.

FIAT Fiyat Listesi
FIAT Egea Sedan
FIAT Egea Hatchback
FIAT 500 Anniversario
Yakıt Tüketimi