FIAT Servis Kampanyası 2020

Fiat yetkili servislerinde kış avantajları

Fiat yetkili servislerinde ücretsiz kış kontrolü, akü ve silecekte indirim fırsatlarının yanı sıra servis işlemlerinde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunuluyor. Kampanya dahilinde, ücretsiz kış kontrolü, akü 335 TL’den, silecek 63 TL’den başlayan fiyatlarla.

FIAT Yol Arkadaşım üyesi olan müşterilere, ücretsiz kış kontrolü, akü ve silecek fırsatları sunulmaktadır. FIAT Yetkili servislerinden “ücretsiz kış kontrolü” randevusu almanız gerekmektedir. Ücretsiz kış kontrolü kapsamında; motor yağı seviye kontrolü, adblue seviyesi ve kalitesi kontrolü, diagnostik cihazla motor elektronik devrelerinin kontrolü, motor kayışlarının çatlak kontrolü, debriyaj kavrama kontrolü (sadece düz vites araçlar için), fren balatası ve disklerinin kontrolü, fren hidrolik yağı kalite ve seviye kontrolü, kalorifer performans kontrolü, antifriz kontrolü, cam suyu ve cam suyu fıskiyelerinin kontrolü, sileceklerin kontrolü, aydınlatma kontrolü, far ayar kontrolü, lastik kontrolü, akü kontrolü, stepne/avadanlık kontrolleri yapılmaktadır. Kampanyada belirtilen akü ve silecek fiyatları KDV dahil yedek parça fiyatlarıdır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyadan faydalanmak için FIAT Yol Arkadaşım uygulamasını cep telefonunuza indirerek ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi World taksit kampanyası 8 taksit

Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı; 5+3 veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır. Tüm Fiat müşterilerinin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi, Fiat’ın bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığı etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için FIAT Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır. 

Kampanya 9 Kasım- 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Fiat kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT Fiyat Listesi
FIAT 500X SUV
FIAT Panda Cross 4×4
FIAT Egea Sedan
FIAT Ducato