FIAT Servis Kampanyası 2019

Fiat yaz bakım kampanyası

Fiat araçların bakım işlemlerinde Opet’ten 100 TL’ye varan akaryakıt hediye. Uzatılmış garantide %50’ye varan indirim. Ayrıca, World’e özel 8 taksit imkanı bulunuyor.

Kampanyalar 1 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında, Fiat Yetkili Servislerinde geçerlidir. Fiat Yetkili Servislerinde 500 TL, 750 TL, 1.000 TL değerinde mekanik işlemleri için servis harcaması yapan bireysel müşterilere Opet istasyonlarında benzin ve motorin alımlarında geçerli 50 TL, 75TL, 100 TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet markası ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında harcanabilir. 50 TL yakıt puan tek seferde 75 TL yakıt alımında, 75 TL yakıt puan tek seferde 100 TL yakıt alımında ve 100 TL yakıt puan tek seferde 125 TL ve üstü yakıt alımında geçerlidir. Opet ve Tofaş kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

%50’ye varan İndirimli Uzatılmış Garanti: Fiat Ducato-Freemont-Fullback-Scudo modelleri hariç diğer modellerde geçerlidir. Yapı Kredi 8 taksit fırsatı tüm servis harcamaları için geçerlidir. 8 taksit imkanı 4+4 ay olarak verilecektir. Belirtilen kampanyalar farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Servisleri’nden alabilirsiniz.

FIAT Fiyat Listesi
FIAT Egea Sedan
FIAT Egea Hatchback
FIAT 500 Anniversario
Yakıt Tüketimi