FIAT Servis Kampanyası 2021

Fiat Servis Kampanyası

Satış sonrası kampanyaları

Fiat yetkili servislerinde yaz avantajları

Fiat yetkili servislerinde 100 TL’ye varan Opet yakıt puan hediye. Ayrıca, servis işlemlerinde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı, ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti ayrıcalıkları da sunuluyor.

İlgili kampanya dahilinde Fiat yetkili servislerinde yapılacak 500 TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 50 TL, 750 TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 75 TL, 1.000 TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde ise 100 TL Opet yakıt puan hediye ediliyor.

Fiat yetkili servislerinde KDV Dahil 500 TL, 750 TL, 1.000 TL değerinde mekanik işlemleri için servis harcaması yapan bireysel müşterilere Opet istasyonlarında tek seferde 150 TL ve üzeri benzin ve motorin alımlarında geçerli sırası ile 50 TL, 75 TL, 100 TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında tek seferde harcanabilir.

Yakıt puanı yüklemesi Fiat servislerinde belirtilen koşullarda işlem yapan ve adına fatura kesilen müşterinin Fiat yetkili servislerinde ilgili iş kabul kartı faturası kesilirken kayıt edilen cep telefonuna, fatura kesim tarihi itibariyle en geç 3 iş günü sonra yüklenecektir. Puanlar kampanyaya dahil Opet istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir. Yakıt puanların kullanılabilecekleri son tarih 30.09.2021’dir. Her müşteri yakıt puan kampanyasından bir kez faydalanabilir.

Opet ve TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya Fiat Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir. (2007 model öncesi araçlar için üyelik koşulu bulunmamaktadır.) Servis işlemleri için belirtilen tutarlara KDV dahildir.

Yapı Kredi World’e özel 8 taksit

Servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel ;5+3 veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.

Tüm Fiat müşterilerinin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uygulanan etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır.

Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için FIAT yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır. 

Kampanyalar  2 Nisan – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. FIAT Yol Arkadaşım uygulamasını cep telefonunuza indirerek ücretsiz üye olabilir ve aracınızla ilgili pek çok bilgiye uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanyalar farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

FIAT LPG dönüşüm kampanyası

FIAT yetkili servislerinde %15’e varan indirimle LPG dönüşümü fırsatı sunuluyor. Orijinal kit ile garantili LPG dönüşümü 4.910 TL’den başlayan fiyatlara gerçekleştiriliyor.

LPG dönüşümü hizmeti FIAT yetkili servislerinde Fiat Egea 1.4 ve 1.6 e-torq modelleri için Kit+İşçilik KDV dahil tavsiye edilen 4.910 TL’den başlayan fiyatlara sunulmaktadır. LPG dönüşümü hizmeti ile benzin ve dizele kıyasla aracınızın motorunda daha temiz yanma sağlanarak daha az karbon salımı ve daha düşük yakıt tüketimi olacaktır. LPG dönüşümünde Landi Renzo firmasının LPG dönüşüm kitleri kullanılmakta olup kontrol üniteleri FIAT modelleri için özel yazılımlar kullanılarak tasarlanmıştır. FIAT yetkili servisleri tarafından montaj ve bakım güvencesi ile gerçekleştirilen bu işlemden sonra aracınızın mevcut garantisi korunur. LPG kitleri “UNECE Araç Regülasyonu” belgesine sahip olup tüm yasal zorunlulukları sağlayacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. LPG dönüşümü sonrası ister benzinli ister LPG’li olarak kullanabilirsiniz.

TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT Fiyat Listesi
FIAT 500X SUV
FIAT Panda Cross 4×4
FIAT Egea Sedan
FIAT Ducato