FIAT Servis Kampanyası

Fiat Yetkili Servislerinde Sonbahar Avantajları

Fiat otomobilinizin debriyaj seti değişimi ve zincir seti değişimi; KDV dahil 700 TL’den, ön fren balata değişimi: KDV dahil 175 TL’den başlayan fiyatlara Fiat Yetkili Servislerinde. Kampanya 2 Temmuz – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında, 2017 model yılı ve öncesi 1.3 dizel E4 ve E5 motor seçenekli Fiat Doblo, Fiat Linea, Fiat Fiorino, Fiat Albea ve Fiat Palio için geçerlidir. Tüm fiyatlara DV Dahildir. Tofaş kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fiat sahiplerine özel pasta-cila ve klima temizliği 199 TL , yağ bakım 259 TL’den ve Eko Bakım 399 TL’den ve 1000 TL ve üzeri işlemlerde uzatılmış garanti 235 TL’den başlayan fiyatlara sunuluyor. Ayrıca Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı bulunuyor.

Yağ Bakımı; Yağ filtresi ve motor yağı değişimi ile yağ bakım işçiliğini içermektedir. Yağ bakımının 1.3 Multijet araçlarda her 10.000 kilometrede bir yapılması gereklidir.

EKO Bakım; Yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, motor yağı ve motor tipine bağlı olarak yakıt filtresi değişimi ile bakım işçiliğini içermektedir.

Kampanya 2 Temmuz-30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir. EKO Bakım paketleri 3 yaş ve üzeri Euro5 veya Euro4 standardında 1.3, 1.4 ve 1.6 ve 2.3 motor tipli araçlarda sunulmaktadır. Yağ Bakım Paketleri 3 yaş ve üzeri 1.3 Euro 4 ve Euro 5 motor tipli araçlarda sunulmaktadır. Uzatılmış garanti kampanyası KDV Dahil 1.000 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir. Yapı kredi 8 taksit fırsatı imkanı 4+4 ay olarak verilecektir. Uzatılmış garanti ve Yapı kredi 8 taksit ve fırsatları başka kampanyalar ile birleştirilemez. Tüm fiyatlara DV Dahildir. Tofaş kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

FIAT Fiyat Listesi
FIAT Egea Sedan
FIAT Egea Hatchback
FIAT 500 Anniversario
Yakıt Tüketimi