Fiat Ticari Araç Kampanyası

Fiat Professional’den Haziran 2020 Kampanyaları

Fiat Professional, Haziran ayında ticari araç müşterilerine 4 ay ödemesiz sıfır faiz kampanyası sunuyor. Fiat Professional, Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde faizleri sıfırlarken, ödemeleri de erteliyor.

Fiat’ın ticari araç sınıfını temsil eden Fiat Professional, Doblo, Fiorino ve Pratico modelleri için sunduğu avantajlı faiz ve ödeme fırsatlarına Haziran’da da devam ediyor.

Fiat Professional’ın Haziran ayı satış kampanyası kapsamında, Koç Fiat Kredi (KFK) ayrıcalığıyla tüm Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Pratico modellerinde 60.000 TL’ye 15 ay boyunca yüzde sıfır faizli kredi fırsatı sunuluyor.

Ödemelerin 4 ay sonra başladığı kredi kampanyasıyla Fiat Professional, koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde ticaretin erbaplarına önemli bir kolaylık sağlamış oluyor.

Fiat Professional, ürün gamında bulunan Ducato modelleri için de uygun kredi avantajları sunmayı sürdürüyor.

Kampanya kapsamında, 60.000 TL’ye 15 ay boyunca yüzde 0,59 faiz oranlı kredi imkanı ay boyunca geçerliliğini koruyor.

Fonksiyonellik, otomobil konforundaki sürüş keyfi sağlayan yüksek performans, teknoloji ve güvenlik özellikleriyle ön plana çıkan Fiat Ducato’yu tercih edecekler, yine KFK ayrıcalığıyla araçlarını hemen teslim alıp ilk ödemelere 4 ay sonra başlıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT Egea Sedan
FIAT Fiyat Listesi
FIAT Servis Kampanyası
FIAT Kampanyaları
FIAT 500