Honda Civic Hatchback

Yeni Honda Civic Hatchback modeli, sportif bir görünüm segiliyor. Otomobil önden arkaya doğru yükselen bir geometride gergin tasarım hatlarına sahip. Honda Civic Hatchback, önceki versiyonlarından da alışık olduğumuz sportif ve ergonomik bir iç tasarıma sahip. Yeni Honda Civic Hatchback, markanın yeni tasarım anlayışını yansıtıyor. Otomobilin tek bir hamle ile yukarıya veya aşağıya katlanan koltukları seyahatiniz boyunca taşımak istediğiniz nesneler için gerekli alanı yaratmanıza yardımcı oluyor. Söz konusu esneklik sayesinde; Civic Hatchback modelinin geniş ve kullanışlı bagaj hacmini 1308 litreye çıkartmak mümkün.

Yeni Honda Civic Sport, yeni Honda Type R’a hayat veren ekip tarafından geliştirildi. Yeni Honda Civic Sport; entegre ızgaraya sahip sportif ön tasarımdan, gövde renginde arka spoylere ve 17 inçlik alüminyum alaşım siyah jantlara kadar her bir ayrıntısıyla dinamik ve sportif bir görünüm ortaya koyuyor.

Honda Civic Hatchback, benzinli i-VTEC ve dizel Earth Dreams Technology serisinin bir üyesi olan i-DTEC motorları; ileri seviyede yakıt ekonomisi, etkileyici performans ve temiz bir emisyon ortaya koymak üzere tasarlanmış.

Honda Civic Hatchback benzinli i-VTEC ve dizel Earth Dreams Technology serisinin bir üyesi olan i-DTEC motorları; yakıt ekonomisi, performans ve düşük emisyon oranları ortaya koymak üzere tasarlanmış. 1.4 i-VTEC motor; 100 PS güç üretirken 5,4 lt/100 km* yakıt tüketimi ve 129 g/km’lik CO2 salımı değerlerine sahip.** 1.6 i-DTEC ise, 120 PS güç üretirken 3,6 lt/100 km*’lik yakıt tüketimi ve 94 g/km’lik CO2 salımı ile tutumlu ve çevreci bir yapı ortaya koyuyor.** Gösterge paneline entegre vites değiştirme uyarısı, ideal vites değiştirme anını size bildirerek yakıt ekonomisini artırmanıza yardımcı oluyor.

*Birleşik yakıt tüketimi.
*Belirtilen değerler, Comfort versiyonu için geçerlidir.

Yeni Civic Hatchback 2016 yılında; 1,4L i-VTEC Comfort, 1,4L i-VTEC Elegance, 1,6L i-DTEC Comfort, 1,6L i-DTEC Elegance ve 1,6L i-DTEC Sport olmak üzere 5 farklı donanım paketiyle satışa sunuluyor.

2016 model Yeni Honda Civic Hatchback’de güvenliği sağlayan hava yastıkları, Kilitleme Önleyici Fren Sistemi (ABS), Elektronik Fren Gücü Dağıtıcısı (EBD) ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor. Panik frende, fren gücünü artıran Acil Durum Fren Desteği gibi diğer akıllı sistemler de güvenliğe katkı sağlıyor. Yeni Honda Civic Hatchback, EuroNCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız almış.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Honda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Honda Kampanyası
Honda Fiyat Listesi
Yeni Honda Civic Sedan
Yeni Honda Jazz
Yeni Honda HR-V