Yeni Honda Civic Hatchback 2020

Honda Civic HB, uygulanan tasarım güncellemeleriyle daha sportif ve çekici bir dış tasarımla dikkati çekiyor.

Honda Civic Hatchback prensip olarak aynı silueti kullanıyor ve kaslı ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Yenilenen modelde bilgi-eğlence sisteminde yapılan iyileştirmelerle kullanışlılık daha da iyileştirildi.

Makyajla birlikte uygulanan zarif dokunuşlarla daha sportif ve daha çekici bir görünüm ortaya çıkıyor. Sis farlarının etrafını çevreleyen simetrik hava girişi ve küçük dekoratif gövde rengi çıtalar ilk bakışta göze çarpıyor.

Yan gövde boyunca uzanan pürüzsüz yüzeyler zarif kıvrımlarla hareketlendiriliyor. Bunun dışında makyajla birlikte Honda Civic HB modelinin 17 inçlik jantları da daha sportif görünümü beraberinde getiriyor. Ayrıca var olan renk seçeneklerine Obsidyen Mavi adında yeni gövde rengi seçeneği daha eklendi.

Güncellenen görünümüyle Honda Civic HB, üst donanım paketlerinde sunulan sekiz yönlü ayarlanabilir elektrikli koltuklarla birlikte konfor ve fonksiyonellik çıtasını yükseltmiş. Mükemmel Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonu sunan gelişmiş bilgi-eğlence sistemi kapsamlı bağlanabilirlik çözümleri ve kullanım ergonomisi ile hem sürücünün hayatını kolaylaştırıyor hem de yolculukları keyfe dönüştürüyor.

Honda, müşteri geri bildirimleri doğrultusunda bilgi-eğlence ve iklimlendirme sistemine ait kontroller ilave fiziksel düğmelerle daha da kullanışlı hale getirdi.

Daha önce de olduğu gibi güçlü ve yüksek verimlilik seviyesine sahip motor Honda Civic’in sürüş keyfine katkıda bulunuyor. Benzinli cephesinde kullanıma sunulan 1,5 litre VTEC Turbo benzinli motor 182 PS güç ve 240 Nm tork üretiyor. Bu motor CVT şanzımanla 137 gr/km emisyon değeri ve ortalama 6,0 lt/100 km tüketim değeriyle son derece çevreci ve tutumlu bir yapı sergiliyor. WLTP rakamlarına göre bu değerler, 151 gr/km emisyon değeri ve ortalama 6,7 lt/100 km olarak gerçekleşiyor.

Yenilenen Honda Civic Hatchback, öncüsünün üstün yol tutuş ve sürüş konforu özelliklerini korumaya devam ediyor. Hafif yapı ve son derece rijit gövde yenilikçi mühendislik uygulamaları ve üretim teknikleriyle üretiliyor. Düşük ağırlık merkezi ve gelişmiş MacPherson süspansiyon sistemi üstün sürüş dinamikleri ve sürüş keyfi sunuyor.

Honda Civic sınıfının en pratik ve kullanışlı otomobili olmaya devam ederken makyajla birlikte daha sportif ve daha modern bir görünüm kazandı.

Yenilenen Honda Civic HB 21 Kasım 2019 tarihi itibarıyla 181.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Honda Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Honda Kampanyası
Honda Fiyat Listesi
Yeni Honda Civic Sedan
Yeni Honda Jazz
Yeni Honda HR-V