Honda HR-V

Yeni Honda HR-V Sport ve Türkiye Fiyatı

Honda SUV model ailesinin yenilenen kompakt üyesi HR-V, gelişmiş CVT otomatik şanzımanı ve Platin Beyaz, Ralli Kırmızı ile Sport versiyona özel Platin Gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Daha sportif ve güçlü performansıyla öne çıkan yeni Honda HR-V Sport, Türkiye’de 249 bin TL’den satışa sunuldu.

Yeni Honda HR-V Sport, 182 hp güce sahip 220 Nm tork üretebilen, turbo beslemeli, 1.5 litre hacimli i-VTEC benzinli turbo motoru ile sürüş performansı isteyen kompakt SUV severlerin beklentilerini karşılarken, sportif değişimlerle yenilenen iç ve dış görüntüsüyle de dikkat çekiyor.

Dış görünümde bal peteği görünümlü ön ızgarayı tamamlayan siyah renkteki yan marşpiyeller, siyah jantlar, siyah yan aynalar, siyah çamurluk korumalıklar ve siyah arka tampon Honda HR-V’nin sportif ruhunu yansıtıyor. Bu parlak siyah detaylara ek olarak LED ön sis farları, 18 inç alaşımlı siyah jantlar, çift egzoz çıkışı ve arka spor tampon da yeni görünümdeki sportif unsurlar arasında bulunuyor.

Honda HR-V’nin yenilikçi ve yüksek kaliteli malzemelerle üretilen Magic Seat tasarımı da yolcuyu kavrayan bir yapıyla geliştirilmiş. İç mekanın en belirgin değişimi olan koltuklarda ve konsolda kendini gösteren siyah ve koyu kırmızı renkleri içeren tasarım, aracın sportif çizgisini daha da belirginleştiriyor. Alaşım pedallar da dış gövdedeki parlak siyah detayı tamamlar nitelikte.

Kabin konforu özellikleri arasında, yeni Honda HR-V’nin Executive donanım versiyonunda da yer alan Aktif Gürültü Engelleme Sistemi bulunuyor. Bu özellik sayesinde sürücü ve beraberindeki yolcular saatte 100 kilometre hızla seyahat ederken 65 desibellik kabin gürültüsü hissedebiliyor.

Honda Connect ile gelişmiş multimedya ve bağlanabilirlik çözümleri sunan Honda HR-V Sport, elektrikli park freni, dokunmatik iklimlendirme paneli ve One – Touch Indicator gibi özelliklerin yanı sıra Akıllı Dokunmatik İç Mekan tasarımı da kullanım kolaylığını arttırıyor.

Yeni Honda HR-V Sport’ta bulunan Şehir içi Aktif Fren Sistemi özellikle şehir içindeki düşük hızlarda gerçekleşen kazaları önlemek için tasarlandı. Radar teknolojisi ile sürüş yönünde yolu tarayan sistem olası bir çarpışma riski oluşması halinde sürücüyü sesli ve işitsel olarak uyararak otonom olarak fren yapıyor.

Yeni Honda HR-V modelinde, Honda’nın Gelişmiş Sürücü Destek Sistemi’nde (ADAS) aracın önüne ve arkasına bakan kameralar dışında radar sensörleri de kullanılıyor. Altı hava yastığı ile donatılan Honda HR-V Sport’un platformu Honda’nın çarpma enerjisini daha eşit bir şekilde dağıtmak için birbirini bağlayan yapısal elemanlar ağını kullanan AC (Gelişmiş Uyumluluk Mühendisliği) gövde yapısından yararlanıyor.

Şık renk seçeneklerine ve CVT otomatik şanzımana sahip yeni Honda HR-V Sport 249.000 TL’den satışa sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Honda Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Honda Jazz
Honda CR-V
Yeni Honda Civic Sedan
Honda Civic Hatchback
Honda Otomobil Kampanyası