Jeep Kampanyası 2020

Jeep Compass ve Jeep Renegade sıfır faiz kampanyası sürüyor

Jeep markasının beğenilen SUV modelleri Compass ve Renegade, Haziran ayı boyunca geçerli kampanya kapsamında, 100.000 TL için 15 ay vadeli sıfır faizli ve 4 ay ertelemeli kredi fırsatıyla alıcılarını bekliyor.

Jeep, Haziran ayında yeni bir SUV sahibi olmak isteyenler için cazip satın alma koşulları sunmaya devam ediyor.

Haziran ayı boyunca, standart olarak dört çeker özelliğine sahip Jeep Compass ve Jeep Renegade modellerinde geçerli kampanya ile 2020 model yılına ait Compass’lar, 100.000 TL için 15 ay vadeli ve sıfır faizli kredi imkanıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Jeep’in Haziran ayına özel düzenlediği kampanyada, kredi ödemeleri 4 ay sonra, Ekim ayında başlıyor. Jeep Compass alımlarında kredi kampanyasını tercih etmeyen müşteriler ise 10.000 TL nakit indirim kampanyasından yararlanabiliyor.

Jeep’in diğer bir kampanyası ise yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına özel olarak sunuluyor. Tercihini Jeep Compass’tan yana kullanacak sağlık çalışanlarına %7 indirim sunuluyor.

Jeep Compass, hukuk çalışanlarına da özel %7 indirim kampanyasıyla sunuluyor. Kampanyadan faydalanmak için belirtilen meslek grupları ile ilgili belgenin gösterilmesi gerekiyor. Bu kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli bulunuyor.

Yaşanan pandemi sürecinde “Jeep tutkunları bu yaz yollarda endişesiz seyahat etsin” düşüncesiyle devreye alınan satış sonrası kampanya da sürüyor. Marka, 31 Mayıs’ta garantisi biten tüm Jeep sahiplerine yönelik 30 Haziran’a kadar garanti uzatım imkanı sunuyor.

Jeep ayrıca, Mart ve Nisan aylarında bakım zamanı gelen tüm Jeep modelleri için ise 3 ay ve 3.000 kilometre bakım esnekliği sağlıyor.

Ayrıca, Jeep Yetkili Servislerinde, özel yaz avantajları kapsamında, ücretsiz dezenfeksiyon, mekanik işlemlerde %20 indirim, hijyen seti hediyesi ve araç içi antiviral koruyucu uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesi
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler Rubicon
Jeep 4xe
Yeni Nesil Lastikler