Jeep Kampanya 2019

Jeep Adventure Days kampanyası

Jeep, Ekim ayında “Adventure Days” sloganı ile devreye aldığı kampanyası kapsamında cazip takas ve kredi kampanyalarını sürdürüyor.

Mevcut aracını yenilemek üzere Jeep yetkili satıcılarına getirenler, 2019 model yılı Jeep Renegade alımlarında anahtar teslim bedelleri üzerinden 15.000 TL tutarındaki takas desteği imkanından yararlanıyor.

Jeep tutkunları, Renegade için sunulan bu destekle birlikte, 60.000 TL için 12 ay vadeli yüzde sıfır faizli kredi kampanyasından da faydalanabiliyor.

Ekim ayındaki bir diğer takas desteği ise Jeep Compass alımlarında sunuluyor. Compass’ın 2018 model yılı 170 HP’lik benzinli motor ve 9 ileri şanzıman kombinasyonlu versiyonu, anahtar teslim bedelleri üzerinden 20.000 TL tutarındaki takas desteği ile satışa sunuluyor.

Jeep Compass’ta takas desteğiyle birlikte, Jeep Renegade modelinde olduğu gibi yüzde sıfır faizli kredi veya 100.000 TL için 12 ay vadeli %0,52 faizli kredi kampanyası da bulunuyor.

Jeep Renegade Kampanyası

Ekim ayında 15.000 TL takas desteği ve %0 faiz avantajıyla Yeni Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz.

Yeni Jeep Renegade modelinde %0 faiz avantajı Longitude versiyonlar için geçerli olup, Longitude donanım içerisinde 16” Alüminyum Jantlar, Sis Lambaları, Cruise Kontrol, 5″ U-connect Dokunmatik Ekran, Arka Park Sensörü, Trafik İşareti Tanıma gibi güvenlik ve konfor özellikleri sunulmaktadır.

Ayrıca Longitude versiyonlarda opsiyonel olarak sunulan Fonksiyon Paketi içerisinde Elektrikli Otomatik Katlanabilir ve Buz Çözme Özellikli Dış Dikiz Aynaları, Pasif Giriş / Anahtarsız Çalıştırma, 40/20/40 Bagaja Açılan Katlanabilir Arka Koltuk, Kaldırılabilir ve Yüksekliği Ayarlanabilir Bagaj Tabanı, Anahtarlıktan Kontrol Edilebilen Elektrikli Camlar ve Ön Yolcu Koltuğu Altında Saklama Gözü özellikleri yer almaktadır.

Yeni Jeep Renegade Limited versiyonda ise yeni LED far grubu, Apple CarPlay destekli Uconnect™ 7.0″ Bilgi Eğlence Sistemi, Önden Çarpma Uyarı Sistemi, Şerit Değiştirme İkazı, Park Yardım Sistemi, Akıllı Hız Asistanı ve daha birçok teknolojik özellik yer almaktadır.

Ekim ayında 60.000 TL kredi için %0 faiz avantajıyla ödeme planından faydalanabilir veya kendinize uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz.

Jeep Compass Kampanyası

Eski otomobilini Jeep yetkili satıcılarına getirenler, hayallerindeki Jeep ile yola çıkıyor. Ekim ayı boyunca 20.000 TL takas desteğiyle Jeep Compass sahibi olabilirsiniz.

Jeep Compass Limited donanım içerisinde Apple CarPlay Destekli 7″ UConnect Multimedya Sistemi, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Bagaj Kapağı ve 18″ Alaşımlı Jantlara ek birçok teknoloji ve konfor donanımı yer almaktadır.

Ekim ayında 100.000 TL kredi için % 0,52 faiz ve 12 ay vade ile ödeme planından bilirim. veya kendinize uygun ödeme planını oluşturmak için Showroom’larımıza bekliyoruz.

Jeep Sonbahar Servis Kampanyası

Jeep yetkili servislerinde 31 Ekim 2019 tarihine kadar 500 TL üzeri mekanik servis harcamanıza 150 TL, 750 TL üzeri mekanik servis harcamanıza 200 TL, 1.000 TL üzeri mekanik servis harcamanıza ise 300 TL Boyner hediye çeki fırsatı sunuluyor.

*Hediye çeki kampanyası 3 Ekim-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Jeep’in kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Jeep yetkili servislerinde yapılacak mekanik servis harcamalarında KDV Dahil 500 TL ve üzeri harcamalarda 150 TL, 750 TL ve üzeri harcamalarda 200 TL, 1.000 TL ve üzeri harcamalarda 300 TL Boyner Hediye çeki kazanılacaktır. Hediye çekleri Boyner/YKM mağazaları ve Boyner.com.tr’de “Elektrikli Ev Aletleri hariç” alışverişlerde kullanılabilecektir. Boyner Hediye çekleri sms yoluyla müşterilerimize Jeep servis faturası kesildikten maksimum 2 gün içerisinde gönderilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan 150 TL tutarındaki Boyner hediye çekleri 300 TL ve üzeri, 200 TL tutarındaki Boyner hediye çekleri 400 TL ve üzeri, 300 TL tutarındaki Boyner hediye çekleri 500 TL ve üzeri Boyner harcamalarında kullanılabilir. Boyner hediye çekleri 31 Mart 2020 tarihine kadar kullanılabilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesi
Jeep Wrangler
SUV – Crossover Farkı
Araç Bakımında Neler Değişir ?
Michelin Yeni Nesil Lastikler