JEEP Kampanyaları 2019

Jeep markasının beğenilen SUV modelleri Nisan ayı kampanya fırsatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Jeep Compass Kampanyası
Yeni bir Jeep Compass sahibi olmak isteyenler, avantajlı ödeme seçeneklerinin yanı sıra tüm indirimlere ek olarak eski otomobilini getirenlere ekstra 15.000 TL’lik takas desteğinden yararlanabiliyor.

Jeep müşterilerine sunduğu kampanya kapsamında Nisan ayı boyunca, dört tekerlekten çekişli 1.4 lt. 170 HP’lik motorlu ve 9 ileri otomatik şanzımanlı Jeep Compass versiyonları için tüm indirimlere ek olarak eski otomobilini getirenlere ekstra 15.000 TL takas desteği imkanı sağlıyor.

Gelişmiş 4×4 sistemi ile başarılı SUV modeli Jeep Compass’a sahip olmak isteyenler, 100.000 TL’ye kadar 12 ay vadeyle %1,49 faizli eşit ödemeli kredi kampanyasından yararlanabilir.

Yakıt verimliliğine sahip güçlü motoru, özgün Jeep tasarımı, “on-road” ve “off-road” sürüş dinamikleri ve yenilikçi güvenlik teknolojilerine sahip Jeep Compass, standart sunulan 4×4 çekiş sistemi ve 9 ileri otomatik şanzıman gibi özelliklerine ek olarak Limited donanım içerisinde Apple CarPlay Destekli 7″ UConnect Multimedya Sistemi, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası ve Elektrikli Bagaj Kapağı gibi birçok teknoloji ve konfor donanımını standart olarak sunuyor ve lüks kompakt SUV segmentinde rakiplerinin önüne geçiyor.

Jeep Compass kampanya koşulları:
%1,49 faiz oranı 2018 model yılı 0 km Jeep Compass modelinde geçerli olup, hususi kullandırımda aylık maliyet %1,87, yıllık maliyet %24,95’tir. Jeep ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Jeep Renegade Kampanyası
Nisan ayı boyunca eski otomobilini Jeep Yetkili Satıcılarına getirenler, hayallerindeki Jeep ile yola çıkıyor. Nisan ayında ÖTV indirimine ek 7.500 TL takas desteği ve % 0,99 faiz avantajıyla Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz.

Jeep SUV kampanyaları çerçevesinde, Nisan ayında 50.000 TL kredi için %0,99 faiz avantajıyla Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz.

Jeep Renegade kampanya koşulları:
% 0,99 faiz avantajı 50.000 TL kredinin 12 ay vadede ödeme planında ve 2018 model 0 km Jeep Renegade modelleri için geçerlidir. Jeep ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.Jeep Grand Cherokee Kampanyası
Jeep kampanyası dahilinde, sınırlı sayıda Jeep Grand Cherokee SUV, Nisan ayına özel indirim avantajıyla Jeep Showroom’larında.

Sınırlı sayıda Jeep Grand Cherokee 592.500 TL’den başlayan fiyatlarla Nisan ayında Jeep Showroom’larında. Kampanyada belirtilen 592.500 TL tavsiye edilen satış fiyatı 2017 model Jeep Grand Cherokee Limited 3.0 250 HP 4X4 Dizel Otomatik S1 versiyonun peşin ödemesinde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

Ayrıca kampanya dahilinde, alternatif olarak 250.000 TL kredi için 12 ay vade ve % 0,99 faiz avantajıyla Jeep Grand Cherokee sahibi olabilirsiniz.

Tıp Bayramı’na özel avantajlı fiyatlar, Jeep Showroom’larında.
Kampanya 30.04.2019 tarihine kadar 2018 model yılı 0 km Jeep Renegade ve Jeep Compass modellerinde geçerlidir. Mesleki belge ile başvuru yapan doktorlar, eczacılar, hastanelerde görev yapan sağlık personelleri ve birinci derece yakınları kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanya mevcut modeller için perakende kampanyalar ve kredi kampanyaları ile birleştirilebilir. Jeep önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Nisan ayı boyunca Jeep Compass ve Jeep Renegade modelleri hukuk çalışanlarına özel avantajlarla Showroom’larda.
Kampanyadan faydalanmak için meslek grupları ile ilgili olduğunu gösteren belge belirtilmelidir. Kampanya mevcut modeller için perakende kampanyalar ve kredi kampanyaları ile birleştirilebilir; diğer özel satış kampanyaları ile birleşemez. Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesi
Jeep Wrangler
SUV – Crossover Farkı
Araç Bakımında Neler Değişir ?
Michelin Yeni Nesil Lastikler