JEEP Kampanyası 2020

Jeep, 2020 modeller için fiyat sabitliyor

Kampanya kapsamında, Ocak ayı boyunca fiyatları sabitleyen Jeep, 2020 model yılı Renegade sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlar sunuyor.

2020’de yeni bir SUV sahibi olmak isteyenler için Ocak ayı boyunca sürecek Jeep ön ödemeli sıfır araç kampanyası ile 2020 model yılına ait Renegade sahibi olunabiliyor. Jeep’in ay boyunca fiyatları sabitlediği avantajlı kampanyasından yararlanacak olan müşteriler, 2020 Jeep Renegade modellerini Şubat ayında teslim alabiliyor.

Yeni yılda 2020 model bir Jeep Renegade almak isteyenler, markanın Ocak ayı sonuna kadar geçerli olacak ön ödemeli satış kampanyasından yaralanabiliyor.

199.900 TL’den başlayan fiyatlar ile Jeep Showroomlarında sahiplerini bekleyen en kabiliyetli kompakt SUV Renegade’in Longitude donanım seviyesinde 16″ alüminyum jantlar, sis lambaları, cruise kontrol, 5″ u-connect dokunmatik ekran, arka park sensörü, trafik işareti tanıma gibi güvenlik ve konfor özellikleri bulunuyor.

Jeep Renegade’in Limited versiyonları ise yeni LED far grubu, Apple CarPlay destekli Uconnect 7.0″ bilgi eğlence sistemi, önden çarpma uyarı sistemi, şerit değiştirme ikazı, park yardım sistemi, akıllı hız asistanı gibi özelliklere sahip.

2020 yılı Ocak ayı boyunca markanın dört çeker (4×4) özelliğine sahip modeli Jeep Compass’ın 2019 model yılına ait versiyonlarında ise anahtar teslimde 20.000 TL’lik indirim fırsatıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Jeep Compass’ın indirim desteği sunulan Limited versiyonu, Apple CarPlay Destekli 7″ UConnect Multimedya Sistemi, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Bagaj Kapağı gibi teknolojik özellikler ve 18″ Alaşımlı Jantlarıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Jeep Renegade

Ocak ayı boyunca eski otomobilini Jeep Yetkili Satıcılarına getirenler, hayallerindeki Jeep ile yola çıkıyor. Ocak ayında 15.000 TL takas desteği ile Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz.

Longitude donanım içerisinde 16” Alüminyum Jantlar, Sis Lambaları, Cruise Kontrol, 5″ U-connect Dokunmatik Ekran, Arka Park Sensörü, Trafik İşareti Tanıma gibi güvenlik ve konfor özellikleri sunulmaktadır.

Ayrıca Longitude versiyonlarda opsiyonel olarak sunulan Fonksiyon Paketi içerisinde Elektrikli Otomatik Katlanabilir ve Buz Çözme Özellikli Dış Dikiz Aynaları, Pasif Giriş / Anahtarsız Çalıştırma, 40/20/40 Bagaja Açılan Katlanabilir Arka Koltuk, Kaldırılabilir ve Yüksekliği Ayarlanabilir Bagaj Tabanı, Anahtarlıktan Kontrol Edilebilen Elektrikli Camlar ve Ön Yolcu Koltuğu Altında Saklama Gözü özellikleri yer almaktadır.

Yeni Jeep Renegade Limited versiyonda ise yeni LED far grubu, Apple CarPlay destekli Uconnect™ 7.0″ Bilgi Eğlence Sistemi, Önden Çarpma Uyarı Sistemi, Şerit Değiştirme İkazı, Park Yardım Sistemi, Akıllı Hız Asistanı ve daha birçok teknolojik özellik yer almaktadır.

Jeep Compass

Yılın ilk macerasına Jeep Compass ile başlayın! Ocak ayında 20.000 TL nakit indirimle Jeep Compass sahibi olabilirsiniz.

Compass Limited donanım içerisinde Apple CarPlay Destekli 7″ UConnect Multimedya Sistemi, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Bagaj Kapağı ve 18″ Alaşımlı Jantlara ek birçok teknoloji ve konfor donanımı yer almaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesi
Jeep Wrangler
SUV – Crossover Farkı
Araç Bakımında Neler Değişir ?
Michelin Yeni Nesil Lastikler