Jeep Kampanyası 2020

Jeep’ten Kasım ayına özel kampanya fırsatları

Jeep Renegade ve Jeep Compass modelleri, Kasım ayında sınırlı sayıda araca özel fiyatlar ve hemen teslim avantajıyla sahiplerini bekliyor.

Kasım ayında, Jeep Renegade veya Compass almak isteyenler, mevcut araçlarını Jeep showroomlarına getirerek takas desteğinden de yararlanabiliyor ve ödeme planlarıyla taksit tutarlarını kendileri belirleyebiliyor.

Jeep, özgürlük ve macera tutkusunu yaşamak isteyenlere özel bir satış kampanyasını hayata geçiriyor. Markanın köklerine atıfta bulunan ‘Freedom Days’ kampanyası ile yepyeni bir Jeep sahibi olmak isteyenler, araçlarını avantajlı nakit ve takas indirimleriyle hemen teslim alabiliyor.

Jeep markasının kompakt SUV modeli Renegade ve güçlü tasarımını teknolojiyle birleştiren Jeep Compass, takas fırsatının yanında 15.000 TL nakit indirimi ile showroomlarda yerini alıyor. Üstelik kampanyada ödeme planları ve taksit tutarları da müşteri tarafından belirlenebiliyor.

Jeep Renegade

Jeep Renegade modelleri 289.500 TL‘den başlayan kampanya fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor. Kasım ayında 100.000 TL kredi, 12 ay taksit ve % 1,33 faizli ödeme seçeneği veya kendinize uygun vade ve taksit tutarları ile oluşturduğunuz ödeme planını çerçevesinde 0 km 2020 model Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz. 

Jeep Compass

Jeep Compass, Kasım ayına özel 399.950 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli kampanya dahilinde, 100.000 TL kredi, 12 ay taksit ve % 1,33 faizli ödeme seçeneği veya kendinize uygun vade ve taksit tutarlarına göre ödeme planı oluşturarak, 0 km 2020 model Jeep Compass modeline sahip olabilirsiniz.

Efsane Cuma’ya özel fırsatlar Jeep Showroom’larında

Sınırlı sayıda Jeep Renegade ve Jeep Compass modellerinde Efsane Cuma’ya özel indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında Jeep Renegade Longitude modelinde liste fiyatı üzerinden % 11 , Jeep Compass Limited modelinde ise % 9 indirim sağlanmaktadır. Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olup, sadece sınırlı sayıda belirlenen Jeep modellerinde indirim uygulanacaktır. İndirim kampanyalı kredi ile birleştirilemez, sadece baz faiz oranı üzerinden kredi kullanımı gerçekleştirilebilir.

Jeep Compass ve Jeep Renegade eğitimcilere özel %7 indirim ve hemen teslim avantajıyla

Kampanyalardan faydalanabilen meslekler: öğretmen, akademisyenlerdir. Kampanyadan faydalanmak için ilgili meslek gruplarına ilişkin belge belirtilmelidir. Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Jeep Compass ve Jeep Renegade sağlık çalışanlarına özel %7 indirim ve hemen teslim avantajıyla

Kampanyalardan faydalanabilen meslekler: doktor, hemşire, diş hekimi, veteriner hekim ve eczacılardır. Kampanyadan faydalanmak için ilgili meslek gruplarına ilişkin belge belirtilmelidir. Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Jeep Compass ve Jeep Renegade hukuk çalışanlarına özel %7 indirim ve hemen teslim avantajıyla

Kampanyalardan faydalanabilen meslekler: avukat, hakim, savcılardır. Kampanyadan faydalanmak için ilgili meslek gruplarına ilişkin belge belirtilmelidir. Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Jeep servis ve bakım kampanyası

Ücretsiz dezenfeksiyon, mekanik işlemlerde %20 indirim ve Jeep logolu polar atkı hediyesi Jeep yetkili servislerinde.

Tüm Jeep müşterileri, araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon hizmetinden yararlanabiliyor. %20 indirim kampanyası mekanik servis harcamaları ve orijinal aksesuar alımlarında geçerli. Jeep yetkili servislerinden online servis randevusu alan müşterilerin 750 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında, Jeep logolu Polar atkı hediye ediliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesi
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler Rubicon
Jeep 4xe
Yeni Nesil Lastikler