Jeep Kampanyası 2020

Jeep Renegade 2020 Kampanyası

Şubat ayı boyunca Jeep Renegade modelleri 15.000 TL nakit indirim fırsatıyla SUV tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Jeep Renegade Longitude donanım paketi içerisinde 16” Alüminyum Jantlar, Sis Lambaları, Cruise Kontrol, 5″ U-connect Dokunmatik Ekran, Arka Park Sensörü, Trafik İşareti Tanıma gibi güvenlik ve konfor özellikleri sunulmaktadır.

Ayrıca, Jeep Renegade Longitude versiyonlarında opsiyonel olarak sunulan Fonksiyon Paketi içerisinde Elektrikli Otomatik Katlanabilir ve Buz Çözme Özellikli Dış Dikiz Aynaları, Pasif Giriş / Anahtarsız Çalıştırma, 40/20/40 Bagaja Açılan Katlanabilir Arka Koltuk, Kaldırılabilir ve Yüksekliği Ayarlanabilir Bagaj Tabanı, Anahtarlıktan Kontrol Edilebilen Elektrikli Camlar ve Ön Yolcu Koltuğu Altında Saklama Gözü özellikleri yer almaktadır.

Yeni Jeep Renegade Limited versiyonda ise yeni LED far grubu, Apple CarPlay destekli Uconnect™ 7.0″ Bilgi Eğlence Sistemi, Önden Çarpma Uyarı Sistemi, Şerit Değiştirme İkazı, Park Yardım Sistemi, Akıllı Hız Asistanı ve daha birçok teknolojik özellik yer almaktadır.

Jeep kampanyası kapsamında, Şubat ayında nakit indirimiyle birlikte kendinize uygun kredi ödeme seçeneklerinden yararlanarak 0 km Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz.

Jeep Compass 2020 Kampanyası

Şubat ayı boyunca 20.000 TL nakit indirimle Jeep Compass sahibi olabilirsiniz.

Jeep Compass Limited donanım içerisinde Apple CarPlay Destekli 7″ UConnect Multimedya Sistemi, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Bagaj Kapağı ve 18″ Alaşımlı Jantlara ek birçok teknoloji ve konfor donanımı yer almaktadır.

Jeep Compass modellerinde Şubat ayı boyunca geçerli nakit indirim avantajları ve cazip finansman seçenekleri Jeep Showroom’larında.

Jeep Servis Kampanyası 2020

31 Mart 2020’ye kadar Jeep Yetkili Servislerinde geçerli; 750 TL ve üzeri mekanik servis harcamasına 75 TL, 1.000 TL ve üzeri mekanik servis harcamasına 100 TL, 1.500 TL ve üzeri mekanik servis harcamasına 150 TL, 2.000 TL ve üzeri mekanik servis harcamasına 200 TL Migros ve Macrocenter alışveriş çeki kampanyası bulunuyor. Alışveriş çeki kampanyası 3 Şubat- 31 Mart 2020 tarihleri arasında yapılan mekanik servis ve orijinal aksesuar harcamalarında geçerlidir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Jeep’in kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Jeep Yetkili Servislerinde yapılacak mekanik servis harcamalarında KDV Dahil 750 TL ve üzeri harcamalarda 75 TL, 1.000 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL, 1.500 TL ve üzeri harcamalarda 150 TL, 2.000 TL ve üzeri harcamalarda 200 TL alışveriş çeki kazanılacaktır.

Alışveriş çekleri tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter mağazalarında geçerlidir ve tek seferde kullanılmalıdır. İlgili alışveriş çekleri sms yoluyla müşterilere Jeep servis faturası kesildikten maksimum 2 gün içerisinde gönderilecektir. Alışveriş çekleri 30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesi
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler Rubicon
Jeep 4xe
Yeni Nesil Lastikler