JEEP Kampanya 2019

Jeep SUV Kampanyaları

Jeep Ağustos ayında düzenlediği kampanya ile başarılı SUV araçları Jeep Renegade ve Jeep Compass modellerinde takas imkanı ve kredi seçenekleri sunuyor.

Jeep sahibi olmak isteyenler Renegade için sunulan destekle birlikte, 75.000 TL için 18 ay vadeli %1,49 kredi kampanyasından da faydalanabiliyor.

Ağustos boyunca mevcut aracını yenilemek üzere Jeep Yetkili Satıcılarına getirenler, 2019 model yılı Jeep Renegade alımlarında anahtar teslim bedelleri üzerinden 15.000 TL tutarındaki takas desteği imkanından yararlanabiliyor.

Jeep tutkunları, Renegade modelinde sunulan bu destekle birlikte, 75.000 TL için 18 ay vadeli %1,49 kredi kampanyasından da faydalanabiliyor. Jeep Renegade’in Longitude donanım seviyesinde, kampanyayla birlikte ayrıcalıklı “Fonksiyon Paketi” de ücretsiz olarak sunuluyor.

Fonksiyon Paketi içerisinde elektrikli otomatik katlanabilir ve buz çözme özellikli dış dikiz aynaları, pasif giriş / anahtarsız çalıştırma, 40/20/40 bagaja açılan katlanabilir arka koltuk, kaldırılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir bagaj tabanı ve ön yolcu koltuğu altında saklama gözü gibi fark yaratan özellikler yer alıyor.

Jeep Renegade’in Limited donanımlı versiyonlarında ise yeni LED far grubu, Apple CarPlay destekli Uconnect 7.0″ bilgi eğlence sistemi, önden çarpma uyarı sistemi, şerit değiştirme ikazı, park yardım sistemi, akıllı hız asistanı gibi teknolojik özellikler yer alıyor.

Ağustos ayında diğer takas desteği ise Jeep Compass alımlarında sunuluyor. Standart olarak dört çeker özelliğe sahip Jeep Compass’ın 2018 model yılı 170 HP’lik benzinli motor ve 9 ileri şanzıman kombinasyonlu versiyonu, anahtar teslim bedelleri üzerinden 20.000 TL tutarındaki takas desteği ile kullanıcılarla buluşuyor. Jeep Compass’ta takas desteğiyle birlikte, 100.000 TL için 12 ay vadeli %1,49 kredi kampanyası da Jeep tutkunlarına sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesi
Jeep Wrangler
SUV – Crossover Farkı
Araç Bakımında Neler Değişir ?
Michelin Yeni Nesil Lastikler