Hyundai Servis Kampanyası 2020

Hyundai Assan’dan Kapınızdaki Servis ve Ücretsiz Dezenfektasyon

  • Hyundai’nin Kapınızdaki Servis hizmetiyle, bakım zamanı gelen araçlar evden alınıp tekrar eve teslim edilecek.
  • Ayrıca, servise bakım ve onarım için gelen tüm araçlar ücretsiz olarak dezenfekte edilecek.
  • Hyundai Assan, Nisan ayı boyunca sağlık çalışanlarına özel bakımlarda işçilik ücreti almayacak.

Küresel salgın olarak tanımlanan Koronavirus (COVID-19) nedeniyle tüm hayatımız değişirken otomotiv sektöründe de sağlık ve can güvenliği açısından bir takım yeni uygulamalar hayata geçirilmeye başladı. Hyundai Assan da müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını birinci sıraya koyarak bir takım önlemler aldı ve hizmetlerindeki çeşitliliği artırdı.

Tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Servislerinde ağırlık verilen “Kapınızdaki Servis” adlı mevcut uygulamaya göre müşteriler evlerinden çıkmadan araçlarının bakımlarını gerçekleştirebilecek. Hyundai servis personeli tarafından kapıdan alınarak periyodik bakımı yapılan Hyundai araçlar, ücretsiz dezenfekte edilerek sahibine güvenli bir şekilde teslim edilecek.

Ayrıca, Nisan ayı boyunca geçerli olacak bu uygulamaya ek olarak, sağlık çalışanları da sahibi oldukları Hyundai marka araçlarının periyodik bakımlarında herhangi bir işçilik ücreti ödemeyecek.

Yeni uygulamayla ilgili olarak görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Dünya ve ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Çalışma şeklimiz, alışkanlıklarımız ve günlük hayatımız bu süreçte değişkenlik göstermeye başladı. Evlerimizde kalarak olabildiğince koronavirüs salgınından uzak durmaya ve yayılmasına engel olmaya çalışıyoruz. Evde kaldığımız bu süreçte araçlarını servise getiremeyen müşterilerimize destek olmak amacıyla araçlarını evlerinden alarak bakım sonrası tekrar evlerine bırakacağız.

Ayrıca, bu dönemde servise gelen tüm araçlarda ücretsiz dezenfektasyon da gerçekleştireceğiz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim her zaman önceliğimizdir.

Sağlık personelimiz de bizler için canla başla mücadele ederek yoğun mesai harcıyor. Biz de Hyundai Assan ailesi olarak kendilerine teşekkür amaçlı araç bakım süreçlerinde işçilik ücreti almayacağız. Ayrıca, showroomlarımızda da daha az temas ve sağlığımızı korumak için gerekli tüm önlemleri aldık. İlerleyen günlerde daha farklı uygulamalarımızı da hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

Hyundai müşterilerine araç içi dezenfeksiyon işlemini ücretsiz sunuyor

Hyundai Yetkili Servislerinde bakım veya onarım işlemleri gerçekleştirilen araçların iç dezenfeksiyon işlemleri ücretsiz yapılıyor, polen filtresi %30 indirimle yenileniyor.

Polen filitresi indirim kampanyası, 03 Nisan – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Hyundai Yetkili Servisleri için geçerlidir.

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi, aynı tarihler arasında kampanyaya katılan Hyundai Yetkili Servislerinde yapılan tüm bakım/onarım işlemlerinde geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Hyundai Assan’da saklıdır.

Sağlık çalışanlarının araç bakımlarında işçilik ve araç içi dezenfeksiyon ücretsiz

Nisan ayı sonuna kadar geçerli kampanyadan sağlık çalışanı olan ruhsat sahipleri yararlanabilir. Sağlık çalışanı, çalıştığı kurumdan, tabi olduğu odalardan ya da Sağlık Bakanlığından alınan üyelik ya da personel kartlarının aslını göstererek sağlık çalışanı olduğunu ibraz etmelidir. Askeri kurumda çalışan sağlık personelleri de tıp alanında çalıştıklarını gösteren personel kartlarını ibraz etmelidirler.

Kampanyaya dahil olan sağlık çalışanları; doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, sağlık memurları, veterinerler, eczacılar, Sağlık Bakanlığı (merkez) çalışanları, askeri doktorlar, laboratuvar teknisyenleri. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Hyundai Assan’da saklıdır.

1 Mart – 30 Mayıs 2020 arasında garantisi biten Hyundai binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımları Mayıs ayı sonuna kadar uzatılıyor

Covid-19 nedeniyle Hyundai Yetkili Servislerini ziyaret edemeyen ve garantisi 1 Mart – 30 Mayıs 2020 tarihinde biten Hyundai binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımları 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatılıyor.

Garanti uzatımı, sadece 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihi itibarı ile garantisi bitecek Hyundai binek araçları kapsamakta olup, ticari araçlar kapsam dışıdır. Araç km garantisinde bir değişiklik olmayacak olup 100.000 km’dir.(hangisi önce dolarsa garanti biter.) Garanti uzatımı garanti kitapçığı ve www.hyundai.com.tr adresinde detayları verilen Hyundai Ücretsiz Onarım Güvencesi’ni kapsamaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Hyundai Yetkili Satıcılarından edinebilirsiniz.

Hyundai Kona
Hyundai Tucson N Line
Hyundai Yeni i10
Hyundai Yeni Elantra
Hyundai Fiyat Listesi