Hyundai Servis Kampanyası

Hyundai’den Kış Servis Kampanyası

Kış soğukları gelmeden, servis avantajları Hyundai’den.

– 1.100 TL’lik periyodik bakım harcamasına 125 TL alışveriş kartı.
– Silecek süpürgesi, akü, antifriz, cam suyu, seçili fren, süspansiyon, debriyaj grubu parça ve işçiliklerinde %20 indirim.
– 4 lastik alana 420 TL’ye varan indirim.
– World’e özel 7 taksit fırsatı.

Hyundai kış servis kampanyası 21 Ekim – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında tüm Hyundai sahipleri için geçerlidir.

Hyundai servis kampanyası detayları:
– Migros alışveriş kartı, kampanyaya katılan Hyundai Yetkili Servislerinde periyodik bakım veya Blue Menu içerisindeki Yağ ve Filtre Paketini de içeren KDV dahil 1.100 TL ve üzeri servis harcaması yapan tüm müşteriler için geçerlidir. Migros alışveriş kartı stoklarla sınırlıdır.
– Kampanya süresince debriyaj grubu, süspansiyon grubu, fren balata ve disk parçaları, silecek süpürgesi, akü, antifriz, cam suyu ve markalı yağ için %20 yedek parça ve işçilik indirimi yapılacaktır.
– Kampanya kapsamında; Michelin marka 16 jant ve altı tüm lastikler için 80 TL + KDV indirimi, 17 jant ve üstü tüm lastikler için 105 TL + KDV indirimi, Goodyear marka tüm kış lastikler için 35 TL + KDV indirimi uygulanacaktır.
– Kampanya süresince debriyaj grubu, süspansiyon grubu, fren balata ve disk parçaları, silecek süpürgesi, akü, antifriz, cam suyu ve markalı yağ için %20 yedek parça ve işçilik indirimi yapılacaktır.
– World Card 7 taksit avantajı, kampanya kapsamında World üye iş yeri olan Hyundai bayilerinde yapılan servis harcamalarında peşin fiyatına 7 taksit imkanı sağlanacaktır.

Şimdi Blue Card sahibi olun, Hyundai’niz için %30 servis avantajı sağlayın

Hyundai servis kampanyası, 11 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan Blue Card’ı olmayan (Hyundai sisteminde Blue Card kaydı olmayan) Hyundai sahipleri yararlanabilmektedir.

Hyundai Blue Card Servis Kampanyası Koşulları:
Kampanya dahilinde Hyundai Yetkili Servislerinde geçerli %30 parça ve işçilik indirimi sağlanıyor.

– Tüm mekanik bakım ve onarımlarda %30 parça ve işçilik indirimi uygulanacaktır.
– Kampanyaya aksesuar, sarf ve lastikler dahil değildir.
– Kampanya kapsamında World üye iş yeri olan Hyundai bayilerinde yapılan servis harcamalarında peşin fiyatına 7 taksit imkanı sağlanacaktır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Hyundai Yetkili Satıcılarından edinebilirsiniz.

Hyundai Kona
Hyundai Tucson N Line
Hyundai Yeni i10
Hyundai Yeni Elantra
Hyundai Fiyat Listesi