FORD Fiyat Listesi – 2019 Ford kampanya fiyatları

Ford Otomobil ve Ticari Araç Fiyat Listeleri
Ford, Anneler Gününe özel düzenlediği kampanya kapsamında, Mayıs ayı sonuna kadar seçili Ford otomobillerde, annelere %3 indirim fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında. Belirtilen %3 indirim tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden verilmiş olup, 2018 MY tüm Ford binek araçlarda sadece bireysel kadın müşterilerin perakende araç alımlarında geçerlidir. Kampanya 06 Mayıs – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında, tüm kadın müşterilerin yukarıda belirtilen 0 km Ford araç alımlarında geçerlidir. Kampanya avantajları diğer kişiye özel ve kitlesel indirimler ile birlikte kullanılabilir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

31 Mayıs 2019 tarihine kadar Ford Yetkili Satıcılarında, Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Ford Options ile düşük aylık taksitlerle yeni bir Ford otomobil sahibi alabilirsiniz. Ford binek araç kampanyası kapsamında; Ford Fiesta aylık 1.499 TL, Yeni Ford Focus aylık 2.199 TL, Ford EcoSport aylık 2.299 TL, Ford Kuga aylık 2.799 TL taksitler ile satışa sunuluyor.

Mayıs ayında 2018 model yılı Ford Focus Trend X manuel şanzıman modellerinde geçerli %11, Yeni Ford Focus hariç diğer Ford otomobillerde geçerli %9 Ford Options kampanyasından faydalanabilirsiniz. 2019 model yılı Yeni Ford Focus hariç diğer Ford otomobillerde geçerli her şey dahil finans paketi kapsamında Ford Options ödeme seçeneği ile otomobil satın alımlarınızda %7, Yeni Ford Focus satın alımlarınızda %2 indirim kampanyası uygulanıyor.

Ayrıca, Ford peşin alım indirim kampanyası ile 2018 model yılı Ford Focus Trend X manuel şanzıman modellerinde geçerli %9; Yeni Ford Focus hariç, diğer 2018 model yılı Ford otomobillerde geçerli %7 ve 2019 model yılı Yeni Ford Focus hariç, Ford otomobillerde geçerli %4 peşin alım fırsatı  31 Mayıs 2019 tarihine kadar Ford Yetkili Satıcılarında.

Ford modelleri, özellikleri ve Ford fkampanya fiyat listesi


Ford Fiesta Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Ford Focus Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Galaxy Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Ecosport Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Kuga Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Mondeo Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford C-MAX Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford S-MAX Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Focus Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Ford Edge Fiyat Listesi ve Özellikleri


Mayıs ayında düşük taksit, %0 faizli kredi veya peşin alım fırsatlarından size uygun olanı seçebilir ve  sıfır km yeni bir Ford otomobil sahibi olabilirsiniz.

Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Ford Kampanyaları
Ford Servis Kampanyası
Yeni Ford Focus
Ford Mustang
Yeni Ford Kuga