FORD Fiyat Listesi 2019

Ford Güncel Fiyat Listesi

Ford yetkili bayilerinde geçerli Ağustos ayına özel avantajlı kampanya fiyatları ve sıfır faizli kredi seçeneğiyle, sıfır kilometre Ford otomobil ve SUV modelleri müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Ağustos ayı boyunca geçerli Ford otomobil kampanyasıyla, hurda teşvikine ek, 2019 model yılı Yeni Ford Focus Trend X benzinli modellerde geçerli %9, Ford Kuga modellerde geçerli %10 indirim fırsatı bulunuyor.

Yeni Ford Focus hurda teşviki ile 129.800 TL`den başlayan fiyatlar veya Ford Options ile 1.599 TL aylık taksit avantajı ile Ford Yetkili Satıcılarında. Ağustos ayında hurda teşviki ile 170.300 TL`den başlayan fiyatlar veya Ford Options ile 2.099 TL aylık taksit ile yeni bir Ford Kuga sahibi olabilirsiniz.

2019 model Ford Fiesta, Ford EcoSport ve belirli Ford Focus modellerinde geçerli, Ford Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Ford Options ödeme seçeneği ile otomobil satın alımlarınızda %7 indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. 2019 model yılı Ford EcoSport, Ford Fiesta ve belirli Ford Focus modellerinde geçerli %4 peşin alım fırsatından 31 Ağustos 2019 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Ford Otomobil ve SUV Modelleri Güncel Kampanya Fiyatları

Ford Fiesta Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Ford Focus Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Galaxy Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Ecosport Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Kuga Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford Mondeo Fiyat Listesi ve Özellikleri
Ford C-MAX Özellikleri
Ford S-MAX Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Ford Edge Özellikleri
Yeni Ford Mustang Özellikleri


Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Ford Kampanyaları
Ford Servis Kampanyası
Yeni Ford Focus
Ford Mustang
Yeni Ford Kuga