KIA Sorento

Yeni KIA Sorento 2018
KIA markasının başarılı SUV modeli KIA Sorento, 2018 makyajı ve gelişmiş özellikleri ile otomobil severlerin beğenisine sunuluyor.

IF Tasarım ödüllü KIA Sorento; akıllı park sistemi, akıllı hız sabitleme sistemi ile yüksek teknolojiyi, ısıtmalı ve soğutmalı koltukları, anahtarı kullanmadan algısal teknoloji ile açılan akıllı bagaj kapağı özellikleri ile konforu, panoramik sunroof’u ile ferahlığı bir arada sunuyor.

SUV segmentinin gelişmesine ve popülerleşmesinde önemli katkı sağlayan, segmentinde 2004 – 2009 yılları arasında üst üste her yıl en çok satan SUV modeli olan KIA Sorento, günümüzde rekabetin oldukça arttığı SUV segmentinde yine iddialı bir şekilde müşterilerin karşısına çıkıyor.

Yeni KIA Sorento’nun dış görünümünde ilk dikkat çeken özellik, yeni Sportage‘dan görmeye alışık olduğumuz ışıklandırma ve ön radyatör ızgarası tasarımı. KIA markasının yeni tasarım çizgilerinin yansıdığı değişimler aracın arka bölümünde de kendisini hissettiriyor. Burada da LED çizgilerden yararlanan KIA, stop ve çizgi yapısında gözle görülür bir değişime yer veriyor. KIA, yeni jant tasarımlarıyla değişimi tamamlıyor.

Yenilikçi, aktif dört çeker sistemi, KIA Sorento’nun kaygan yüzeylerde en yüksek çekişi korumasını sağlarken virajlarda yanal dengeyi artırmasına yardımcı oluyor.

Yeni KIA Sorento, yeni görünümü ve özellikleriyle SUV araçlar arasında rekabet gücünü arttırıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri KIA Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

KIA Kampanyası
KIA Sportage Kampanyası
KIA Soul
KIA Stinger GT
KIA Fiyat Listesi