Mercedes-Benz C-Serisi

Mercedes Yeni C-Serisi 2019 Kampanyası

Mercedes Yeni C-Serisi Ekim 2019 kampanyası ile sınırsız kilometre 4 yıl garanti avantajı, %0,79 faizli finansman fırsatı ve 184 hp 4MATIC benzinli motor seçeneğiyle otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

1,6 litre dizel ve 4MATIC benzinli motor seçenekleri, tamamen dijital gösterge ekranı ve Akıllı Telefon Entegrasyon Paketi ile Mercedes C-Serisi, 2019 yılı Ekim ayına özel avantajlı fırsatlar ve 10.000 TL’ye varan takas desteğiyle Mercedes-Benz Türk bayilerinde.

Mercedes C-Serisi Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko kullanılması halinde %0,79 faiz oranı, Mercedes C-Serisi Sedan modelinde, 12 ay vadeli 159.500 TL kredi seçeneğinde geçerlidir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2)+24.000 TL’dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir.

Kampanya koşulları 31.10.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Mercedes Fiyat Listesi
Mercedes-Benz E Serisi
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz GLA