Mercedes-Benz C Serisi

Mercedes C-Serisi Temmuz Kampanyası

Mercedes’in Temmuz ayında düzenlediği kampanya kapsamında, Mercedes C-Serisi otomobillerde avantajlı indirimler, 184 HP 4MATIC benzinli motor, sınırsız kilometre 4 yıl garanti dikkat çekiyor.

1,6 litre dizel ve 4MATIC benzinli motor seçenekleri, tamamen dijital gösterge ekranı ve Akıllı Telefon Entegrasyon Paketi ile Yeni Mercedes C-Serisi otomobiller, Temmuz ayına özel indirim avantajı ve 10.000 TL’ye varan takas desteğiyle Mercedes-Benz Türk bayilerinde.

Kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko kullanılması halinde %1,89 faiz oranı, Mercedes C-Serisi Sedan modelinde, 36 ay vadeli 180.000 TL kredi seçeneğinde geçerlidir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2)+24.000 TL’dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir. Kampanya koşuları 31.07.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Mercedes Fiyat Listesi
Mercedes-Benz E Serisi
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz GLA