MERCEDES-BENZ Otomobil Kampanyaları 2019

Mercedes 2019 Sonbahar Kampanya Fırsatları

Mercedes Yeni C-Serisi Ekim ayında, sınırsız kilometre 4 yıl garanti avantajı, %0,79 faiz oranı ile finansman kampanyası ve 184 hp 4MATIC benzinli motor seçeneğiyle otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

1,6 litre dizel ve 4MATIC benzinli motor seçenekleri, tamamen dijital gösterge ekranı ve Akıllı Telefon Entegrasyon Paketi ile Mercedes C-Serisi, 2019 yılı Ekim ayına özel avantajlı fırsatlar ve 10.000 TL’ye varan takas desteğiyle Mercedes-Benz Türk bayilerinde.

Mercedes C-Serisi Kampanya Koşulları: Kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko kullanılması halinde %0,79 faiz oranı, Mercedes C-Serisi Sedan modelinde, 12 ay vadeli 159.500 TL kredi seçeneğinde geçerlidir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2)+24.000 TL’dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir.

Kampanya koşulları 31.10.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından sunulan Ekim ayı finans kampanyaları dahilinde, Mercedes E-Serisi; E-Serisi Sedan, E 300 Coupé, E 300 Cabriolet modellerinde %0,99 faiz oranı, Mercedes A-Serisi, B-Serisi, Yeni CLA ve GLA modelleri %0,89 faiz oranı, Mercedes CLA; eski kasa C117 modellerinde %0 faiz oranı, Mercedes X-Class, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter modellerine ise %0’danbaşlayan faiz oranlarıyla satışa sunuluyor.

Ayrıca Mercedes Yeni C-Serisi Coupe, Cabriolet ve SLC modellerinde de Ekim ayına özel finansman seçenekleri bulunuyor.

Belirtilen kredi faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile geçerlidir. Kampanya koşulları 01.10.2019 – 31.10.2019 tarihlerinde geçerlidir. MBFT, piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir.

Kredi faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile geçerlidir.Kampanya koşulları 01.10.2019 – 31.10.2019 tarihlerinde geçerlidir. MBFT, piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir.

Mercedes 4 Yıl Garanti Kampanyası

Mercedes-Benz kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti avantajı sunuyor. Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanabiliyor.

Mercedes Garanti Kampanyası Koşulları: 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bu hizmet ile yasal garanti süresini takip eden 24 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek, garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde, malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi 48. ayın sonuna kadar, yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için, garanti belgesindeki koşullar kapsamında, düzenli yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Mercedes Kampanyaları
Mercedes-Benz C Serisi
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz GLA