MERCEDES-BENZ Otomobil Kampanyaları 2019

Mercedes C-Serisi

Mercedes’in Temmuz ayında düzenlediği kampanya kapsamında, Mercedes C-Serisi otomobillerde avantajlı indirimler, 184 HP 4MATIC benzinli motor, sınırsız kilometre 4 yıl garanti dikkat çekiyor.

1,6 litre dizel ve 4MATIC benzinli motor seçenekleri, tamamen dijital gösterge ekranı ve Akıllı Telefon Entegrasyon Paketi ile Yeni Mercedes C-Serisi otomobiller, Temmuz ayına özel indirim avantajı ve 10.000 TL’ye varan takas desteğiyle Mercedes-Benz Türk bayilerinde.

Kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko kullanılması halinde %1,89 faiz oranı, Mercedes C-Serisi Sedan modelinde, 36 ay vadeli 180.000 TL kredi seçeneğinde geçerlidir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2)+24.000 TL’dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir. Kampanya koşuları 31.07.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mercedes E-Serisi

Temmuz ayında Mercedes E-Serisi otomobiller 390.000 TL’den başlayan fiyatlar ve 10.000 TL’ye varan takas desteği, sınırsız kilometre 4 yıl garanti avantajıyla satışa sunuluyor.

Hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleri ve modern tasarımıyla Mercedes E-Serisi Sedan, Temmuz ayına özel fırsatlarla Mercedes-Benz Türk bayilerinde alıcılarını bekliyor.

Kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko kullanılması halinde %1,89 faiz oranı, Mercedes E-Serisi Sedan modelinde, 36 ay vadeli 250.000 TL kredi seçeneğinde geçerlidir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2)+24.000 TL’dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir. Kampanya koşulları 31.07.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkan araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mercedes Servis Bakım Kampanyası

22 Temmuz – 15 Ekim tarihleri arasında periyodik bakım randevusunu Mercedes Servisim uygulaması üzerinden alan Mercedes otomobil sahipleri, 500 TL’ye varan ekstra indirimlerden faydalanabiliyor.Kampanya kapsamında, 22 Temmuz 2019 – 15 Ekim 2019 tarihleri arasında periyodik bakım randevusunu Servisim Uygulaması üzerinden alan ve randevusuna ilişkin periyodik bakım işlemini Mercedes-Benz yetkili servislerinde eksiksiz olarak gerçekleştiren tüm Mercedes müşterileri kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında hak edilebilecek en yüksek indirim tutarı 500 TL olup araç yaşına bağlı olarak bu tutar değişmektedir. Bayilerce kampanyaya katılım gönüllük esasına tabidir ve bayilerin kampanyaya katılımı yazılı onaylarına istinaden mümkün olacaktır. Kampanyaya katılmak istemeyen bayiler kampanya dışında tutulacaktır. Kampanyadan yararlanma hakkı başka bir kişiye ya da araca devredilemez. Belirtilen indirim, diğer periyodik bakım kampanyalarına ek olarak tanımlanacak olup Ön Ödemeli Bakım Paketleri ve periyodik bakım dışı kampanyalarında geçerli değildir. Bakım indiriminden faydalanıp Periyodik Bakım yaptırma kararı müşteriye ait olup kampanyadan yararlanmak müşterilerin takdir yetkisindedir. Mercedes-Benz Türk A.Ş ’nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Mercedes-Benz otomobil sahipleri, bu cümleyi gönül rahatlığıyla kurabilsin diye, tüm Mercedes-Benz Yetkili Servislerinde orijinal yedek parçalar, %35’e varan indirimle sunuluyor. Periyodik bakımlarda Mercedes-Benz orijinal motor yağlarını tercih edenlere özel bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, kampanya dahilinde Mercedes me Adapter hediye ediliyor.

Kampanya, 1 Mart-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılmayı kabul eden Mercedes-Benz yetkili servislerinde, periyodik bakımlarında orijinal Mercedes-Benz motor yağlarını tercih eden tüm Mercedes-Benz otomobilleri için geçerlidir. Aksesuar, Collection, lastik ve kaporta & boya parçaları yedek parça indirimi dahilinde değildir. Mercedes me Adapter’e uyumlu tüm otomobil müşterilerine “Mercedes me Adapter” hediye edilecektir, uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Mercedes Kampanyaları
Mercedes-Benz C Serisi
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz GLA