Mercedes-Benz Kampanyası

Mercedes-Benz’in Kasım ayı sıfır araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Kasım ayında sunduğu sonbahar kampanyaları kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

Mercedes-Benz otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz, Kasım ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz C-Serisi otomobillerde 360.000 TL kredi için 12 aya kadar vade ve %0,69 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Mercedes-Benz E-Serisi otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Kasım ayına özel E-Serisi otomobil alımlarında, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 480.000 TL’ye 36 aya kadar vade ile %1,25 faiz oranı fırsatı sağlıyor.

Mercedes-Benz CLA ve Yeni GLA modelleri için ise bu aya özel 285.000 TL kredi için 36 ay vade ve %1,25 faizli kredi imkanı bulunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi otomobil sahibi olmak isteyenler için ise 260.000 TL krediye 36 aya kadar %1,25 faiz oranı uygulanıyor. Yeni Mercedes-Benz GLB ise Kasım ayında 335.000 TL, 36 ay %1,25 faizli finansman imkanıyla satışa sunuluyor.

Mercedes-Benz hafif ticari araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sonbahar kampanyası kapsamında, Kasım ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle Mercedes-Benz Vito sahibi olmak mümkün. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150.000 TL kredi için, 24 ay vade ve % 1,19 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Mercedes-Benz Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150.000 TL kredi için, 24 ay vade ve % 0,89 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, %0 faiz oranı ve 60.000 TL kredi imkanıyla ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Mercedes-Benz GLB
Mercedes-Benz GLA
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz Fiyat Listesi