MERCEDES-BENZ Kampanya Bilgileri

Mercedes-Benz E 200 d Kampanyası

160 beygir gücündeki 1.6 litre dizel motor ve 9G-TRONIC otomatik şanzımanı ile Mercedes-Benz E 200 d eşsiz bir kombinasyon sunuyor. Mercedes-Benz E 200 d, 491.700 TL’den başlayan fiyatlarla Ocak ayından itibaren Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarında.

Mercedes-Benz C-Serisi Yıl Sonu Kampanyası

4MATIC benzinli motor seçeneği, tamamen dijital gösterge ekranı ve Akıllı Telefon Entegrasyon Paketi ile Mercedes-Benz C-Serisi, Aralık ayına özel fırsatlar ve 10.000 TL’ye varan takas desteğiyle satışa sunuluyor.

Kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko kullanılması halinde %0,79 faiz oranı, Mercedes C-Serisi Sedan modelinde, 12 ay 159.500 TL kredi seçeneğinde geçerlidir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2)+24.000 TL’dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir.

Kampanya koşulları 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Özel Aksesuar Paketleriyle Mercedes-Benz Yeni A-Serisi Sedan

Farklı tarzları yansıtan OrangeArt Edition ve BlackArt Edition aksesuar paketleriyle Mercedes Yeni A-Serisi Sedan, %0,79 faizli finansman fırsatıyla Mercedes-Benz Türk bayilerinde.

Kampanya kapsamında belirtilen %0,79 faiz oranı, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde Yeni Mercedes-Benz A-Serisi Sedan “BlackArt Edition” ve “OrangeArt Edition” paketleri için 12 ay vadeli 154.000 TL kredi tutarında geçerlidir.

Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2) + 24.000 TL’dir. Kampanya koşulları 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir.

Mercedes-Benz Otomobiller 4 Yıl Garanti Avantajıyla

Mercedes-Benz otomobiller kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti ile otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı Mercedes-Benz araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz Yetkili Servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bu hizmet ile yasal garanti süresini takip eden 24 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek, garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde, malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır.

Hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi 48. ayın sonuna kadar, garanti belgesindeki koşullar kapsamında, yukarıda anılan bakım ve onarım işlemlerini düzenli olarak Mercedes-Benz Yetkili Servislerinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Mercedes Fiyat Listesi
Mercedes-Benz C Serisi
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz GLA