Mercedes-Benz E Serisi

Mercedes E-Serisi Temmuz Kampanyası

Temmuz ayında Mercedes E-Serisi otomobiller 390.000 TL’den başlayan fiyatlar ve 10.000 TL’ye varan takas desteği, sınırsız kilometre 4 yıl garanti avantajıyla satışa sunuluyor.

Hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleri ve modern tasarımıyla Mercedes E-Serisi Sedan, Temmuz ayına özel fırsatlarla Mercedes-Benz Türk bayilerinde alıcılarını bekliyor.

Kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko kullanılması halinde %1,89 faiz oranı, Mercedes E-Serisi Sedan modelinde, 36 ay vadeli 250.000 TL kredi seçeneğinde geçerlidir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2)+24.000 TL’dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir. Kampanya koşulları 31.07.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkan araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Mercedes Fiyat Listesi
Mercedes-Benz C Serisi
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz GLA