Mercedes-Benz Fiyat Listesi

Mercedes-Benz Kasım 2020 güncel sıfır otomobil fiyatları

Mercedes-Benz 2020 model sıfır otomobil ve SUV araçlara ait tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesi.

Mercedes-Benz otomobil ve SUV modelleri

Mercedes A-Serisi Hatchback ve Yeni Sedan modelleri, Mercedes-Benz CLA, Mercedes B-Serisi, C-Serisi, C-Serisi Estate, C‑Serisi Coupé ve C‑Serisi Cabriolet, Mercedes Yeni E-Serisi, Yeni E-Serisi Coupé ve Yeni E-Serisi Cabriolet, Mercedes-Benz CLS, Mercedes-Benz S, Mercedes-Benz Yeni GLA, Mercedes-Benz Yeni GLB, Mercedes-Benz GLC Coupé, Mercedes-Benz G-Serisi, Mercedes-Maybach S-Serisi, Mercedes-AMG GT Coupé, Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupé ve Mercedes-AMG GT Roadster.


Mercedes-Benz Fiyat Listesi 2020


Mercedes-Benz Türk hiç bir bildirimde bulunmaksızın fiyatlarda ve paket kapsamlarında değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar faturanın kesildiği günkü değerlerle düzenlenir.

Otomobillerin belirtilen fiyatları standart ve/veya Türkiye paket uygulamaları ile belirtilmiş olup diğer ücretli aksesuarlar vergiler hariç liste fiyatı üzerine eklenerek oluşacak KDV ve Özel Tüketim Vergisi kapsamındaki vergilerden etkilenirler. Tescil masraflarına zorunlu mali sorumluluk sigortası dahil olmayıp, bu bedel araç sahibi tarafından karşılanacaktır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Mercedes Otomobil Kampanyaları
Mercedes Hafif Ticari Araçlar
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes-Benz GLB
Mercedes-Benz GLA