MINI Cooper Kampanyası

MINI Cooper Countryman 2019 Kasım Ayı Kampanyası

MINI Cooper Countryman Kasım ayına özel fiyat avantajlarının yanı sıra 60.000 TL kredi kullanımına, 12 ay vade ile %0 faiz kampanyasıyla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcılarında.

Şimdiye dek üretilmiş en büyük MINI, çok yönlülüğüyle büyük bir hayran kitlesine sahip. Geniş, premium iç tasarımı 5 yetişkinin konforlu şekilde oturabilmesini sağlıyor.

Mini Countryman opsiyonel 4-çeker sistemi ALL4 gücü ön ve arka aks arasında dinamik olarak dağıtıyor. Sürüş stiline ve yol tutuşuna bağlı olarak her bir tekerlek için idesl torku hesaplıyor. ALL4 4-çeker sistemi zorlu durumlarda motorun tüm torkunu arka aksa yönlendirerek sürüş kontrolünü arttırıyor.

MINI Cooper Countryman Kampanya Koşulları

Kredi kampanyası, 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir. 2019 model yılı önden çekişli, benzinli, yalnızca Classic ve Salt paketli ekstra donanım içermeyen MINI Cooper Countryman otomobiller için geçerli olup 60.000 TL tutarında, aylık 5.000 TL taksitle 12 ay vadeli ve %0 faiz oranıyladır.

Kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %0,08; yıllık ise %0,98 olarak Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup, kredi ve finansman seçenekleri, ilgili kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır.

Bu kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Görselde yer alan otomobil MINI Cooper S Countryman ALL4 olup, kullanılan dış tasarım renkleri, jantlar ve diğer opsiyonlar sadece bu modeller için geçerlidir. Seçeneklerin çeşitliliği ve kombinasyonları diğer MINI modellerinden farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi için Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcılarına başvurabilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri MINI Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

MINI John Cooper Works
MINI 5 Kapı
MINI Clubman Vision Grand Turismo
Arabayla Uzun Yola Çıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Hangi Otomobil Markası Hangi Ülkenin