MINI Kampanyaları 2019

MINI 5 Kapı otomobillerde ÖTV avantajı, takas desteği ve finansman kampanyası

Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren MINI 5 Kapı modeli Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor. ÖTV avantajıyla, 40.000 TL kredi kullanımına 12 ay vade ile %0,66 faiz ve takas desteği fırsatına sahip sınırlı sayıda MINI 5 Kapı otomobiller, Nisan ayı MINI 2019 kampanya fırsatları dahilinde satışa sunuluyor.

Kampanyaların tamamı, 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında 2019 model yılı MINI 5 Kapı otomobiller için geçerlidir. Kredi kampanyası 40.000 TL tutarında olup, 3,507 TL taksitle 12 ay vadeli ve %0,66 faiz oranıyladır. Kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %0,87; yıllık ise %11,02 olarak Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup, kredi ve finansman seçenekleri, ilgili kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Takas Desteği Kampanyası otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 1.589 TL indirim olarak uygulanacaktır. Bu kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

MINI Countryman ÖTV avantajı ve takas desteği fırsatlarıyla

MINI Countryman Nisan ayına özel ÖTV avantajı ve takas desteği kampanyasıyla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya, 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında 2019 model yılı MINI Countryman otomobiller için geçerlidir. Takas Desteği Kampanyası otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 1.589 TL indirim olarak uygulanacaktır. Bu kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri MINI Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

MINI John Cooper Works
Yeni MINI 5 Kapı
MINI Clubman Vision Grand Turismo
Hasar Sorgulama Servisi 5664
Otomobil Tavsiyesi