Renault Servis Kampanyası

Renault Otomobillerin Bakım ve Mekanik Onarımlarında Kampanya Avantajları

Renault Yetkili Servislerinde, Renault’unuzun tüm bakım, mekanik onarımlarında ve fix paketlerde %20 indirim kampanyası bulunuyor. Ayrıca, belirli marka lastiklerde 200 TL + KDV’ye varan servis indirimi / Maximum Kart’a ve World’e +4 taksit imkanları sunuluyor.

%20 indirim, tüm Renault’ların bakım, mekanik ve ön cam onarımlarında, fix paketlerinde ve Elf motor yağlarında geçerlidir. 15’jant ve altı 4 adet Michelin marka lastik alana 120 TL +KDV, 16’ jant ve üzerine 200 TL + KDV tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Belirli ebatlarda 4 adet Continental marka yaz lastiği alana 160 TL + KDV’ye varan servis indirimi uygulanacaktır. 15’ ve 16’jant 4 adet Bridgestone veya Lassa marka yaz lastiği alana 100 TL + KDV, 17’jant ve üzerine 150 TL + KDV tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Taksitli işlemlerde + 4 taksit Maximum Kart’a ve Yapı Kredi World’e özel tekliflerdir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Renault MAİS’in, bu kampanyayı tek taraflı olarak süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

4 yaş ve üzeri Renault’ların tüm bakım ve mekanik onarımlarında %20’den başlayan indirimli fiyatlar Renault Yetkili Servislerinde.

Kampanya 17 Haziran – 20 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir. %20’den başlayan indirimli fiyatlar, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 20.07.2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Belirtilen Renault servis kampanyaları, 17 Haziran – 20 Temmuz 2019 tarihleri arasında ve Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

Renault klima temizleyici paket ücreti 147 TL*

Renault otomobillerin klima temizliği ile ilgili belirtilen kampanya avantajları, 17 Haziran – 20 Temmuz 2019 tarihleri arasında katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

*Bu teklif 20 Temmuz 2019 tarihine kadar tüm Renault araçların Klima Temizleyici Fix paketlerinde geçerlidir. Fiyata KDV dahildir.

Renault Megane Sedan bakım paket ücreti 746 TL*

Kampanya 17 Haziran – 20 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir. %20 indirim, tüm Renault’ların bakım fix paketlerinde ve Elf motor yağlarında geçerlidir.

* Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 bg araca ait bakım fiyatıdır. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

4 yaş ve üzeri Renault Fluence bakım paket ücreti 536 TL*

*Belirtilen fiyat, Fluence Extreme Edition 1.5dci 85 bg Euro 4 araca ait Motrio bakım paketinde geçerlidir. Fiyata KDV dahildir. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya 17 Haziran – 20 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Servisleri’nden alabilirsiniz.

Otomobil Bahar Bakımı
Lastik Etiketleri
Otomobil Motorları
Araçta Doğru Klima Kullanımı
Araç Bakımında Neler Değişir ?