Renault Servis ve Bakım Kampanyaları

Renault servislerine özel kış fırsatları

Renault’ların tüm bakım ve mekanik onarımlarında %20 indirim, belirli marka lastiklerde 330 TL’ye varan servis indirimi ve World’e özel +3 taksit fırsatı Renault yetkili servislerinde.

Kampanyada belirtilen %20 indirim, 16 Kasım-19 Aralık 2020 tarihleri arasındaki bakım ve mekanik onarımlarında, Renault Fix paketlerinde ve Castrol motor yağlarında geçerlidir. Michelin marka 15” ve üzeri 4 adet lastik alana 330 TL; Bridgestone veya Lassa marka 16” ve altı 4 adet yaz lastiği alana 141 TL, 17” ve üzeri 4 adet yaz lastiği alana 212 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Worldcard ile yapılacak 3-9 arası taksitli işlemlerde +3 taksit uygulanacaktır. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS’in, bu kampanyayı tek taraflı olarak, süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

4 yaş üstü araçlarınıza özel kış servis fırsatları

Kampanya kapsamında 4 yaş ve üzeri Renault modellerinin bakım ve mekanik onarım işçiliklerinde %30 indirim, yedek parça ve motor yağlarında %20 ve üzerinde avantajlı fiyatlar katılımcı Renault yetkili servislerinde uygulanmaktadır. %20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş. teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Araç Bakımı Neden Önemlidir?
Lastik Etiketleri
Otomobil Motorları
Araçta Doğru Klima Kullanımı
Araç Bakımında Neler Değişir ?