Renault Servis ve Bakım Kampanyaları

Renault’ların Tüm Bakım ve Mekanik Onarımlarında %20 İndirim Kampanyası

Renault Yetkili Servislerinde geçerli belirtilen %20 indirim kampanyası 1 Haziran -11 Temmuz 2020 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarında, Renault Fix Paketlerinde ve Castol motor yağlarında geçerlidir.

4 Adet Michelin Lastik Alana 280 TL Yakıt Kartı Maximum Kart’a özel +4 taksit Kampanyası

15” ve üzeri 4 adet Michelin lastik alımında 280 TL değerinde Opet yakıt hediye edilecektir. Maximum Kart ile yapılacak 2 veya 3 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit uygulanacaktır. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Renault MAİS’in, bu kampanyayı tek taraflı olarak süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

4 Yaş ve Üzeri Renault’ların Bakım ve Mekanik Onarım İşçiliklerinde %30 İndirim, Yedek Parça ve Motor Yağlarında %20 ve Üzeri İndirim Kampanyası

Kampanyada belirtilen %20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.

0-3 Yaş Renault Megane IV Ön Fren Balatası Değişim Paketi : 324 TL*

*Belirtilen fiyat 1 Haziran – 11 Temmuz 2020  tarihleri arasında geçerli, Renault Megane IV Joy 1.6 16V 115 bg – E6b  Ön Fren Balatası değişim pakedi, işçilik ve KDV dahil fiyatıdır. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

4 Yaş Üstü Renault Fluence Ön Fren Balatası Değişim Paketi: 278 TL*

* Belirtilen fiyat 1 Haziran – 11 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli, Renault Fluence Icon 1.5 dCi EDC 100 bg E5b+  Motrio Ön Fren Balatası değişim paketi, işçilik ve KDV dahil fiyatıdır.  Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. *Satış sonrası Renault kampanyalarında gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Araç Bakımı Neden Önemlidir?
Lastik Etiketleri
Otomobil Motorları
Araçta Doğru Klima Kullanımı
Araç Bakımında Neler Değişir ?