Renault Servis Kampanyası

Renault aracınıza sonbaharda yaptıracağınız bakım işlemleri için 19 Ekim 2019 tarihine kadar Renault Yetkili Servislerinde özel avantajlar sunuluyor. Kampanya kapsamında, Renault marka araçların tüm bakım işlemlerinde %25 oranında indirim uygulanıyor. Renault Yetkili Servislerinde geçerli kampanya ile Continental lastiklerde KDV bizden, Michelin lastiklerde 280 TL değerinde yakıt kartı hediye ve Maximum Kart’a ve World’e +4 taksit avantajları sunuluyor.

Kampanya 09 Eylül – 19 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir. %25 indirim, tüm Renault’ların bakım fix paketlerinde ve Elf motor yağlarında geçerlidir. Bakım dışında yer alan tüm fix paketlerde, mekanik ve ön cam onarımlarında %20 indirim geçerlidir.

4 adet Continental marka lastik alana KDV indirimi uygulanacaktır. 15’’ jant ve üzeri 4 adet Michelin marka lastik alan 280 TL değerinde yakıt kartı hediye edilecektir. Taksitli işlemlerde + 4 taksit Maximum Kart’a ve World’e özel tekliflerdir.

Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Renault MAİS’in, bu kampanyayı tek taraflı olarak süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

4 yaş ve üzeri Renault araçların tüm bakım ve mekanik onarımlarında %30’dan başlayan indirimli fiyatlar uygulanıyor.

%30’dan başlayan indirimli fiyatlar, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 19.10.2019 tarihine kadar geçerlidir. 4 adet Continental marka lastik alana KDV indirimi uygulanacaktır. 15’’ jant ve üzeri 4 adet Michelin marka lastik alan 280 TL değerinde yakıt kartı hediye edilecektir.Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.

Renault Megane Sedan bakım paketi 699 TL

Belirtilen fiyat, tüm Renault’ların bakım fix paketlerinde geçerlidir. *Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 bg araca ait ilk bakım RB1A paketi fiyatdır. Fiyat, aracın model tipinegöre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

4 yaş ve üzeri Renault Fluence Bakım Paketi 537 TL

Belirtilen fiyat, Fluence Extreme Edition 1.5 dci 85 bg Euro 4 araca ait Motrio ilk bakım MPBD paketinde geçerlidir. Fiyata KDV dahildir. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Otomobil Bahar Bakımı
Lastik Etiketleri
Otomobil Motorları
Araçta Doğru Klima Kullanımı
Araç Bakımında Neler Değişir ?