Renault Kampanyası 2020

Renault Haziran 2020 Sıfır Otomobil Satış Kampanyaları

Renault, Haziran ayında düzenlediği kampanyalarla müşterilerine sıfır km Renault modelleri ve tüm donanım versiyonlarında geçerli çok özel fırsatlar sunuyor.

Renault’un Şimdi Al, 2021’de Öde Kampanyası

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan kampanya kapsamında, aylık taksitlerin ödemesi 2021 yılı Ocak ayında başlayacaktır. Kredilendirme oranı, aracın fatura bedelinin en fazla %50’sine kadar uygulanacaktır. Araç fatura tutarı ile kullanılacak kredi tutarı arasında kalan tutarın peşinat olarak verilmesi gerekmektedir. İlgili kampanya %50 peşinat ödenmesi şartı ile tüm sıfır km Renault otomobil modellerinde geçerli olmaktadır.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Görsel temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30 Haziran 2020 tarihine kadar katılımcı Renault Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

Yeni Renault Clio Haziran 2020 Kampanyası

Renault’un Haziran ayı kampanyası ile Yeni Clio’yu 110.900 TL’den başlayan fiyatlar ile şimdi alıp, 2021’de ödemeye başlayabilirsiniz.

Başlangıç fiyatı, sınırlı sayıdaki Yeni Renault Clio Joy 1.0 SCe 72 hp otomobilin perakende satın alımında uygulanmaktadır. Belirtilen kampanya, Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerlidir. Yeni Renault Clio kampanyası kapsamında, 45.650 TL kredi tutarı, 36 ay vade ve %0,94 faiz oranı seçeneği ile 2021 yılı Ocak ayında başlayacak aylık ödeme tutarları 1.999 TL’dir.

Kredilendirme oranı, aracın fatura bedelinin en fazla %50’sine kadar uygulanacaktır. Araç fatura tutarı ile kullanılacak kredi tutarı arasında kalan tutarın peşinat olarak verilmesi gerekmektedir. Hesaplamalar örnek olarak verilmiş olup, ilgili kampanya %50 peşinat ödenmesi şartı ile tüm Yeni Renault Clio modellerinde geçerlidir.

Yeni Renault Clio’nun ortalama CO2 salımı 111-114; yakıt tüketimi 4,9-5,3 km aralığındadır.

Renault finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30 Haziran 2020 tarihine kadar katılımcı Renault Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

 (Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,14, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %14,59)

Renault Clio Haziran 2020 Kampanyası

Renault Clio’ya 104.900 TL’den başlayan kampanya fiyatları ve 2021’de ödemeye başlama imkanıyla sahip olabilirsiniz.

İlgili kampanyada belirtilen başlangıç fiyatı, sınırlı sayıdaki Renault Clio HB Joy 0.9 TCe 90 hp otomobilin perakende satın alımında uygulanmaktadır. İlgili kampanya, Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerlidir. Kampanya kapsamında, 45.650 TL kredi tutarı, 36 ay vade ve %0,94 faiz oranı seçeneği ile 2021 yılı Ocak ayında başlayacak aylık ödeme tutarları 1.999 TL’dir.

Kredilendirme oranı, aracın fatura bedelinin en fazla %50’sine kadar uygulanacaktır. Araç fatura tutarı ile kullanılacak kredi tutarı arasında kalan tutarın peşinat olarak verilmesi gerekmektedir. Hesaplamalar örnek olarak verilmiş olup, ilgili kampanya %50 peşinat ödenmesi şartı ile tüm model ve versiyonlarda geçerlidir.

Renault Clio’nun ortalama CO2 salımı 114-120; yakıt tüketimi 5,0-5,3 km aralığındadır. 

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Görsel temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.06.2020 tarihine kadar katılımcı Renault Yetkili Satıcılarda geçerlidir. 

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,14, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %14,59)

Renault Megane Haziran 2020 Kampanyası

Haziran’da 153.900 TL’den başlayan fiyatlarla 2020 model sıfır Renault Megane Sedan sahibi olabilir ve taksitleri ödemeye 2021 yılında başlayabilirsiniz.

Başlangıç fiyatı, sınırlı sayıdaki Renault Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 hp otomobilin perakende satın alımında uygulanmaktadır. İlgili kampanya, Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerlidir. Renault Megane Sedan kampanyası kapsamında, 45.650 TL kredi tutarı, 36 ay vade ve %0,94 faiz oranı seçeneği ile 2021 yılı Ocak ayında başlayacak aylık ödeme tutarları 1.999 TL’dir. Kredilendirme oranı, aracın fatura bedelinin en fazla %50’sine kadar uygulanacaktır. Araç fatura tutarı ile kullanılacak kredi tutarı arasında kalan tutarın peşinat olarak verilmesi gerekmektedir. Hesaplamalar örnek olarak verilmiş olup, ilgili kampanya %50 peşinat ödenmesi şartı ile tüm Renault Megane Sedan modellerinde geçerlidir.

Renault Megane’ın ortalama CO2 salımı 119 – 126; yakıt tüketimi 5,2 – 5,5km aralığındadır.

Renault finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir. İlgili kampanya, stoklarla sınırlı ve 30 Haziran 2020 tarihine kadar katılımcı Renault Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,14, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %14,59)

Renault’un Sağlık Çalışanlarına Özel Otomobil Kampanyası

Tüm Renault binek yeni satın alınacak araç modellerinde geçerli olan kampanya kapsamında, Renault Finans’tan kullanılan kredilerde kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmamakta olup, aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü hediye olarak sunulmaktadır.

Kampanyadan, mesleğine ilişkin belgeyi ibraz ederek Renault Finans’tan kredi kullanan, Doktorlar, Hemşireler, Sağlık Teknikerleri ve Eczacılar yararlanabilir. Ruhsat sahibi, ilgili mesleği icra edenin kendisi olmalıdır. İlgili hak, aynı soyadına sahip olunsa dahi bir başkasına devredilemez. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30 Haziran 2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Renault Fiyat Listesi
Kamu Bankaları Taşıt Kredisi Paketleri
Renault Megane Sedan
Yeni Renault Captur
Yeni Renault Clio