Suzuki SX4 S-Cross

Suzuki SX4 S-Cross’un teknik özellikleri ve fiyatı

Suzuki, model gamının en üst kesiminde yer alan araçlarından SX4 S-Cross’u Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Suzuki SX4 S-Cross, Türkiye’de Ekim ayı içerisinde Suzuki Showroomlarında yerini alacak.

Güçlü modern tasarımı ve 1.4 litre hacimli 140 PS güç üreten Boosterjet benzinli motoruyla dikkat çeken Suzuki SX4 S-Cross, 6 ileri tam otomatik şanzımanı ve ideal boyutlarıyla kendi sınıfındaki iddiasını ortaya koyuyor. SX4 S-Cross gövde tasarımı, Suzuki’nin TECT sistemi sayesinde bir çarpışma durumunda enerjiyi etkili bir şekilde emen ve dağıtan bir yapıya sahip.

Tasarımda etkileyici ön ızgara tampon korumaları ve LED farlar, Suzuki SX4 S-Cross’un dinamik karakterini öne çıkarıyor. Kapıların kilidini açmak ve kilitlemek veya tek bir düğmeye dokunarak motoru çalıştırmak ve durdurmak için SX4 S-Cross’un erişim ve çalıştırma ünitesini yanınızda taşımanız yeterlidir.

LED far grubu, geri görüş kamerası, ısıtmalı koltukları, manuel modda direksiyondan vites kulakçıkları, 8 inç multimedya ve navigasyon sistemi ve anahtarsız çalıştırma gibi standart donanım özelliklerine sahip Suzuki SX4 S-Cross, sürüş konforunu artıran özellikleriyle fark yaratıyor.

Suzuki, model gamının en üst kesiminde yer alan modellerden SX4 S-Cross’u Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Suzuki’nin crossover sınıfındaki SX4 S-Cross modeli, özgün tasarımı, 8 farklı gövde renk seçeneği, konfor odaklı GL Elegance adı verilen tek donanım seviyesi ve performanslı motoruyla Ekim ayı içerisinde Türkiye’de 289.900 TL’lik fiyatıyla satışa sunulacak.

Detaylı ve güncel bilgileri Suzuki Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Yeni Ford Kuga
Yeni Opel Crossland
Yeni Volkswagen Tiguan
Yeni Skoda Kamiq
Yeni Peugeot 2008 SUV