TOYOTA Modelleri

Toyota Modelleri

Toyota Corolla
Toyota Corolla yeni tasarımıyla hemen fark ediliyor. Toyota’nın beğenilen modeli Corolla göz alıcı, dinamik ön üst ızgara ve güçlü ön alt ızgara tasarımı ile güçlü bir duruşa sahip. Otomobilin etkileyici dış tasarımı, içinde kullanılan malzeme kalitesi ve gelişmiş güvenlik teknolojileriyle Toyota Corolla, 2017 yılında sıfır km yeni otomobil almak isteyenler için önemli seçenekler arasında yer alıyor.
Toyoto Corolla hakkında detaylı bilgi…

Toyota Auris
Toyota Auris aerodinamik dizaynının sonucu olarak düşük ağırlık merkezi ve düşük sürtünme katsayısına sahip. Geliştirilmiş direksiyon ve süspansiyon sistemi, Multidrive S şanzıman sistemi ve yola daha yakın oturma konumu ile Toyota Auris, konforlu sürüş özellikleri sağlıyor. Toyota Auris, güncellenen tasarımıyla daha sportif ve dikkat çekici bir görünüm sergiliyor.
Toyota Auris hakkında detaylı bilgi…

Toyota Auris Touring Sports
Kapsamlı çok yönlülük, Auris Touring Sports maksimum bagaj alanı ve fonksiyonelliği etkileyici bir dış tasarımla birleştiriyor. Düşük yükleme eşiği, Easy Flat koltuk ayarı düzenlemesi ve çok sayıdaki eşya saklama seçeneğiyle Auris Touring Sports, özellikle bir aile otomobili olarak oldukça kullanışlı özelliklere sahip.

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid
İlk hybrid modelini 1997 yılında sunmuş olan Toyota, hybrid otomobil teknolojisinde öncü markalar arasında. Toyota, Yaris ve Yaris Hybrid modelleri tasarımları ve kullandıkları akıllı teknolojiler ile dikkat çekiyorlar.
Toyota Yaris ve Yaris Hybrid hakkında detaylı bilgi…

Toyota Verso
Toyota Verso yenilenen keskin bakışlı far, üst ızgara tasarımı ve öncelikli alt tampon tasarımı ile dikkat çekiyor. Plaka çerçevesi etrafındaki saten siyah malzeme , ön üst ve alt ızgaraki krom çıtalar, Xenon farlar ve Gündüz yanan LED farlar otomobilin dinamik karakterini ön plana çıkarıyor.
Toyota Verso hakkında detaylı bilgi…

Toyota Avensis
Toyota Avensis etkileyici tasarımıyla dikkat çekiyor. Toyota Avensis’de ilk defa kullanılan 1.6 lt D-4D dizel motor, 6 ileri manuel şanzımana ve 2.0 lt’lik dizel motordan 20 kg daha hafif bir ağırlığa sahip. 1.6 lt D-4D dizel motor 112 hp güç ve 270 Nm tork üretiyor. Yakıt tüketimi ortalama 4.2 litre.
Toyota Avensis hakkında detaylı bilgi…

Toyota RAV4
Marka’nın crossover-SUV sınıfında yer alan Toyota RAV4 modelinde aerodinamik biçimde tasarlanan dış görünüme konforlu, sessiz ve çok yönlü iç mekan eşlik ediyor. Toyota RAV4 çok sayıda saklama bölmesi, rahat yüklemeye imkan veren yüksekliği ve yukarı doğru açılan elektrikli arka kapısıyla pratik ve çok yönlü bir kullanım sağlıyor.
Toyota RAV4 hakkında detaylı bilgi…

Toyota GT86
Toyota’nın 50 yıllık spor araba tarihçesinde S800, AE86, GT2000 gibi efsanevi modeller bulunmaktadır. Toyota GT86 tasarlanırken GT2000 modelinden esinlenilmiş ve zamanın sınırlarını aşan bir tasarımla yeniden dönüştürülmüş. Arkadan itişli Toyota GT86’nın ön tarafında konumlandırılan 200HP güç üreten 2.0 litrelik yatay (boxer) motor, Toyota’nın direkt enjeksiyon D-4S teknolojisi ile birleştirilmiş.
Toyota GT86 hakkında detaylı bilgi…

Toyota Prius
12 yılı aşkın sürede Toyota Prius’un aerodinamik yapısı geliştirildi ve rüzgar direnci artırıldı. Prius bugün de aerodinamik ve enerji verimli tasarım alanlarında öncü ve lider rolünü oynamaya devam ediyor. Toyota Prius kullandığı Hybrid Synergy Drive® teknolojisiyle yakıt tüketimini optimize ederek çok düşük CO2 emisyonuna yol açmaktadır; özellikle de şehir içi sürüşte, tıkalı, dur-kalklı trafikte ve düşük hızlarda. Hareketsiz durumlarda benzinli motor kapatılarak yakıt tüketimi daha da düşürülür. Prius 2 km boyunca 50km/saate kadar yalnızca elektrik enerjisiyle de yol alabilir ve bu durumda sessiz ve emisyonsuz bir sürüş sunar. Toyota Prius her türlü sürüş tarzınıza yanıt verir. Otomobilde daha güçlü ve sorunsuz bir sürüş sağlayan e-CVT (elektronik kontrollü Sürekli Değişken Oranlı Şanzıman) gibi son derece yenilikçi teknolojiler sunulmaktadır.

Toyota Land Cruiser
Toyota Land Cruiser, 4×4 çekiş sistemi ve çoklu arazi seçimi ile zorlu arazi koşullarında mükemmel sürüş sağlıyor. Toyota Land Cruiser modeli, 60 yılı aşkın tartışılmaz kalitesi, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile dünya genelinde haklı bir saygınlık edinmiştir.

Toyota Hilux
Toyota Hilux yerden yüksekliği, güçlü süspansiyonu ve üstün arazi özellikleriyle  olduğu kadar yenilenen tasarımıyla da oldukça dikkat çekici bir kamyonet.
Toyota Hilux hakkında detaylı bilgi…

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Toyota Kampanyası
Toyota Fiyat Listesi
Toyota Auris
Toyota Corolla
Toyota Avensis