Toyota Servis Kampanyası

Toyota İlkbahar Servis Bakım Kampanyası 2020

Toyota İlkbahar Servis Kampanyası’nda 11 Nisan 2020 tarihine kadar tüm Toyota modellerinde fren balata ve diskleri, silecekler ve debriyaj seti %25 indirim avantajıyla Toyota sahiplerine sunuluyor.

Kampanya çerçevesinde, 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde kabin hava filtresi, Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresi ile bujilerde %20 indirim sağlanırken, tüm bakım işçiliklerde de %30’luk indirim bulunuyor.

“Toyota Forever” programına dahil olan tüm Toyota sahiplerinin indirim ve avantajlardan yararlanmak için otomobillerini kendilerine en yakın Toyota plazaya götürmeleri yeterli olurken, “Toyota Forever” tanımlı olmayan kullanıcılar ise plazalarda bu programa kolayca dahil olabilecek. Toyota Servis Kampanyası 02 Mart – 11 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Toyota Forever Program sahiplerine özel; fren balata ve disk, silecek ve debriyaj seti indirimleri ile 3 yaş ve üzeri Toyotalara (Garanti Başlangıç Tarihi 11 Nisan 2017 ve öncesi Toyotalar); Toyota orijinal motor yağı, yağ filtresi, buji, kabin hava filtresi ve bakım işçilik indirimleri sadece Toyota Plazalar’da yapılan müşteri ödemeli işlemlerde geçerlidir.

Kampanyaların/programların kapsamında, ilgili parça ve işçiliklerde daha yüksek indirim olması durumunda, yüksek olan indirim geçerli olacaktır. Toyota Türkiye, tüm program ve kampanya içeriklerini haber vermeksizin değiştirme ve feshetme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Toyota Kampanyaları
Toyota Fiyat Listesi
Yeni Toyota Corolla Hybrid
Toyota Hilux
Toyota Hybrid Modelleri