Toyota Servis Kampanyası 2021

Toyota’dan yaza özel servis kampanyası

Toyota, Yaz Servis Günleri kampanyası kapsamında, Toyota sahiplerinin araçlarının bakımlarını ve yedek parça değişimlerini indirimli olarak yaptırmaları için 1 Haziran – 19 Temmuz 2021 tarihleri arasında tüm Toyota plazalarda, fren balata ve diskleri, silecekler, amortisörler ile debriyaj seti %25 indirimli olarak sunuluyor.

Toyota yetkili servislerinde geçerli kampanya dahilinde, 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresinde %20 indirim avantajı sağlanırken, tüm bakım işçiliklerde de %30’luk indirim uygulanıyor.

Akbank Axess üye iş yeri olan Toyota yetkili satıcı ve servislerinde 2-8 taksitli servis ve bakım hizmetlerine artı 4 taksit imkanı da bulunuyor.

Toyota sahipleri, indirim ve avantajlardan yararlanmak için servis randevularını Online Servis Randevusu olarak alabilirler.

Tüm Toyota modellerinde:

  • Fren Balataları ve Diskleri,
  • Amortisörler,
  • Silecekler,
  • Debriyaj Seti %25 indirimli;
  • Ayrıca Axess’e özel +4 taksit imkanı

3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde ise:

Toyota Orijinal Motor Yağı ve Yağ Filtresi %20 indirimli, bakım işçilikleri %30 indirimli.

Toyota servis kampanyası koşulları

Kampanya fırsatları 1 Haziran – 19 Temmuz 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Toyota Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya ilanında paylaşılan yedek parça ve işçilik indirimleri sadece Toyota Plazalar’da yapılan müşteri ödemeli işlemlerde geçerlidir. 3 yaş ve üzeri Toyotalar; garanti başlangıç tarihi 19 Temmuz 2018 ve öncesi Toyotaları kapsamaktadır. Kampanyaların/programların kapsamında, ilgili parça ve işçilikte daha yüksek indirim olması durumunda, yüksek olan indirim geçerli olacaktır. Eski Dostlar Programına dahil olan parçalar, 2021 Yaz Servis Kampanyası kapsamı dışındadır. Toyota Türkiye, tüm program ve kampanya içeriklerini haber vermeksizin değiştirme ve feshetme hakkını saklı tutar.

Toyota yetkili servislerinde alabileceğiniz hizmetlerden bazıları

Muayene öncesi kontrol

TÜVTÜRK muayenesi öncesinde yetkili Toyota servislerinde, profesyonel teknik kadro tarafından kontrol hizmeti planlayabilirsiniz.

Hibrit sistem kontrolü

Hibrit sistem kontrolü ile Toyota’nın geliştirdiği hibrit aksamları detaylıca incelenir. Bu doğrultuda hibrit akü, akü izolasyon sistemi ve hibrit komponentleri soğutma sistemi ele alınır.

Lastik değişimi

Aracınızın lastiklerini mevsim değişikliklerinde en iyi performansla kullanmaya devam edebilmek için yaz ve kış lastik değişimi ve kontrol hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Onarım ihtiyacı tespiti

Periyodik bakımlar haricinde Toyota’nızın herhangi bir aksamının kontrol edilmesini ve incelenmesini talep ettiğinizde onarım ihtiyacı tespiti ile planlama yapabilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Toyota Kampanyaları
Toyota Fiyat Listesi
Yeni Toyota Corolla Hybrid
Yeni Toyota RAV4
Yeni Toyota Yaris