Toyota Servis Kampanyası

Toyota periyodik bakım ve lastik kampanyaları
Toyota Plazalarda 1 Nisan-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Bridgestone ve Michelin markalı 4 lastik alımına 120 TL değerinde indirim kuponu hediye kampanyası bulunuyor.

Bridgestone ve Michelin markalı 4 adet lastik alımlarında geçerli 120 TL indirim kuponu sadece üzerinde kaşesi olan Toyota Plazalar’da, 30 Nisan 2020 tarihine kadar yaptıracağı periyodik bakımda indirim olarak kullanılabilecektir. Kaşesi olmayan kuponlar geçerli olmayacaktır. Tutar KDV hariçtir ve 15’’ üzeri jantlarda geçerlidir.

Toyota Forever kart sahiplerine özel indirim kampanyaları
Nisan ayında tüm Toyota Forever kart sahiplerine özel kampanya kapsamında, tüm Toyota modellerinde fren balataları ve disklerde %25 indirim uygulanıyor. 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde; filtre paketleri ve Toyota Orijinal Motor Yağı’nda %20 indirim, bakım ve işçiliklerinde %30 indirim uygulanıyor.

Kampanya fırsatları 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Tüm Toyota Forever kart sahiplerine özel fren balata ve disklerdeki yedek parça indirimi, 3 Yaş ve üzeri Toyotalara (Garanti başlangıç tarihi 30.04.2016 ve öncesi Toyotalar) Toyota Forever karta özel motor yağları ve filtre paketleri indirimi ve bakım işçiliklerindeki indirim sadece Toyota Plazalar’da yapılan müşteri ödemeli işlemlerde geçerlidir. Kampanyaların/programların kapsamında, ilgili parça ve işçiliklerde daha yüksek indirim olması durumunda, yüksek olan indirim geçerli olacaktır. Toyota Türkiye, tüm program ve kampanya içeriklerini haber vermeksizin değiştirme ve feshetme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Servisleri’nden alabilirsiniz.

Toyota Kampanyaları
Toyota Fiyat Listesi
Yeni Toyota Corolla Hybrid
Toyota Hilux
Yeni Toyota Auris