Toyota Servis Kampanyası

Toyota’dan Sonbahar Bakım Kampanyası

Toyota, 16 Eylül-31 Ekim 2019 tarihileri arasında geçerli olacak “Sonbahar Servis Günleri Kampanyası” kapsamında Toyota Plaza’lara gelenlere %30 işçilik ve %25’e varan yedek parça indirimi sunacak.

Toyota sahipleri özel avantajlarla dolu geleneksel “Sonbahar Servis Günleri Kampanyası” ile sonbahar aylarına, otomobillerinin bakımını  yetkili servis güvencesiyle yaptırarak girecekler.

16 Eylül 2019 tarihinden başlayıp, 31 Ekim 2019 tarihine kadar sürecek olan “Sonbahar Servis Günleri Kampanyası” için Toyota Plazalara gelenler, tüm Toyota modelleri için, %30 işçilik ve %25’e varan yedek parça indiriminden yararlanabilecekler.

Tüm Toyota araçların servislere davet edildiği kampanya kapsamında tüm modellerde, silecekler, amortisörler ve debriyaj seti %25 indirimli olarak değiştirilecek. %30’luk bakım işçiliğinin yanında ayrıca Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresi de %20 indirimli olacak. Yine ayrıca tüm Toyota modellerinde geçerli olacak fren balata ve diskleri de %15 indirim ile yenilenebilecek.

Toyota sahipleri, tüm bu indirim ve avantajlardan Toyota Yetkili Servislerinde faydalanabilirler.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Toyota Kampanyaları
Toyota Fiyat Listesi
Yeni Toyota Corolla Hybrid
Toyota Hilux
Yeni Toyota Auris