Volvo Kampanyası 2020

Volvo’nun Kasım ayı kampanyaları

Volvo, Kasım ayına özel satış kampanyası ile XC90, XC60 ve V90 Cross Country modellerinde müşterilerine sabit fiyat garantili ön sipariş ayrıcalığı sunuyor.

Volvo XC90 kampanyası

Volvo XC90, TL bazında sabit fiyat garantili ön sipariş ayrıcalığıyla SUV tutkunlarına sunuluyor.

Volvo XC60 kampanyası

Volvo XC60, TL bazında sabit fiyat garantili ön sipariş ayrıcalığıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Volvo V90 Cross Country kampanyası

Volvo V90 Cross Country modeline Kasım ayı sonuna kadar TL bazında sabit fiyat garantili ön sipariş fırsatıyla sahip olmak mümkün.

Volvo satış kampanyası koşulları

31.11.2020 tarihine kadar geçerli ve stoklarla sınırla kampanya için Volvo Yetkili Satıcıları veya Volvo Car Türkiye İletişim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

*Volvo Car Turkey Otomobil Limited Şirketi, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Volvo Car Turkey Otomobil Limited Şirketi tarafından internet sitesindeki fiyat listesinde yayınlanan fiyatlar yetkili satıcılara tavsiye niteliğinde olup, işbu kampanya kapsamında yetkili satıcıların araç satış fiyatlarını farklı tutarlarda TL bazında sabitleme hakkı saklıdır. Kampanya kapsamındaki araçların satış koşullarına fiyat listesi sayfamızdan ulaşmanız mümkün olup, söz konusu satış koşullarının kampanya koşullarının ayrılmaz bir parçası niteliğinde olduğunu belirtiriz.

Volvo servis bakım kampanyası

Volvo sahipleri, Volvo yetkili servislerinde geçerli ve 31.12.2017 öncesinde trafiğe çıkan, White ve Silver segmentlerdeki Volvo otomobiller için bakım ziyaretlerinde geçerli %50 indirimli motor yağı, %25 indirimli parça ve işçilik hizmetinden 30.12.2020 tarihine kadar yararlanabiliyorlar.

Ayrıca Volvo Car Prime üyelerine, mevcut indirimlere ek olarak; akü, silecek süpürgesi ve balata gibi aşınma parçalarında özel indirim ve ayrıcalıklar da sunuluyor. *Volvo White segment otomobiller (C30, S40, V40, S60, S70,V50,V60,V70)

Detaylı ve güncel bilgileri Volvo Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Volvo Fiyat Listesi
Volvo S60
Volvo S90
Volvo XC40
Volvo XC60