Dacia Servis Kampanyası 2020

Dacia Satış Sonrası Kampanyaları

Dacia araçların servis bakım ve mekanik onarım hizmetleri, araç model ve yaşına göre değişen oranlarda indirim kampanyaları ile Dacia Yetkili Servislerinde gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca, Michelin marka lastik alımlarında da özel fırsatlar sunuluyor.

Dacia’ların tüm bakım ve mekanik onarımlarında %20 indirim

Dacia Yetkili Servislerinde geçerli kampanya kapsamında, Dacia’ların tüm bakım ve mekanik onarımlarında %20 indirim uygulanıyor.

Ayrıca, 4 adet Michelin lastik alana 280 TL Yakıt Kartı Maximum Kart’a özel +4 taksit imkanı sunuluyor.

Belirtilen %20 indirim, 1 Haziran -11 Temmuz 2020 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarında  ve Dacia Fix Paketlerinde ve Castol motor yağlarında geçerlidir. 15” ve üzeri 4 adet Michelin lastik alımında 280 TL değerinde Opet yakıt hediye edilecektir. Maximum Kart ile yapılacak 2 veya 3 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit uygulanacaktır. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Renault MAİS’in, bu kampanyayı tek taraflı olarak süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

4 yaş ve üzeri Dacia’ların bakım ve mekanik onarım işçiliklerinde %30 indirim

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2020 tarihine kadar uygulanacaktır. İlgili kampanya katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.

0-3 yaş Dacia Duster Ön Fren Balatası Değişim Paketi: 336 TL*

Belirtilen fiyat 1 Haziran – 11 Temmuz 2020  tarihleri arasında geçerli Bahar Servis Kampanyası, Dacia Duster II Comfort 1.6 16v 115 bg 4×2 v1 Ön Fren Balatası değişim paketi, işçilik ve KDV dahil fiyatıdır. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir.

4 yaş üstü Dacia Sandero Ön Fren Balatası Değişim Paketi: 248 TL*

Belirtilen fiyat 1 Haziran – 11 Temmuz 2020  tarihleri arasında geçerli, Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi 90 bg Faz 1 Motrio Ön Fren Balatası değişim paketi, işçilik ve KDV dahil fiyatıdır. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Dacia Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Dacia Fiyat Listesi
Dacia Kampanyaları
Dacia Eco-G Serisi
Araç Bakımında Neler Değişir?
Araç Bakımı Neden Önemlidir?