NISSAN Servis Kampanyası

Nissan Servis Kampanyaları

Nissan servis harcamalarında Maximum’a özel peşin fiyatına 7 taksit imkanı bulunuyor.

21 Mayıs – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, İş Bankası üyesi olan Nissan Yetkili Servislerden gerçekleştirilecek servis harcamaları için geçerlidir. Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2 taksitli işlemlere ilave 5 taksit sunulacaktır. Kampanyaya Maximiles da dahildir. Kampanyaya Şirket Kredi kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı dahil değildir.

Nissan Yetkili Servisleri, 3 yaş ve üzeri Nissan modellerde geçerli avantajlı bakım paketleri sunuyor. Nissan Micra modelinde 535 TL’den, Nissan Juke modelinde 549 TL’den, Nissan Qashqai modelinde 635 TL’den başlayan ve Nissan X-Trail modelinde 699 TL’den başlayan avantajlı bakım paketleri sunuluyor.

4 Şubat – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki Nissan marka araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan onaylı yedek parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları değişebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. Kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Qashqai
Nissan Juke
Nissan Modelleri
Otomobil Haberleri