Nissan Servis Kampanyaları

Nissan garanti kampanyası

Nissan aracınızın garantisini 849 TL’den başlayan fiyatlarla uzatabilirsiniz. 

Nissan aracınızın standart garantisini NISSAN Uzatılmış Garanti ile 1 yıl / 120.000 km veya 2 yıl / 150.000 km’ye kadar seçiminize göre uzatabilirsiniz. Standart garanti, aracın teslim tarihinden itibaren başlamak üzere 3 yıl veya 100.000 km’ye kadar (yıl veya km hangisi önce dolarsa) Nissan Kalite Güvencesi ile işçilik ya da malzeme hatası sonucu üretimden kaynaklanabilecek problemlerin ücretsiz onarımını garanti eder. Yıl veya km’den hangisi önce dolarsa, Juke, Pulsar, Micra, X-Trail, Qashqai ve Navara modellerinde geçerlidir. Nissan Uzatılmış Garanti, Allianz Sigorta A.Ş. tarafından garanti kapsamındaki araçlara ihtiyari olarak sunulan makine kırılması sigorta ürünüdür. Bu ilan tanıtım amacıyla hazırlanmış olup hiçbir kişi veya kuruma verilmiş beyan ya da taahhüdü içermez. Nissan Uzatılmış Garanti kapsam ve teminatını, uzatılmış garanti sigortası poliçe içeriğinde yer alan hükümler belirler. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Nissan servis bakım kampanyası

Nissan yetkili servislerinde, 3 yaş ve üzeri Nissan modelleri için 549 TL’den başlayan avantajlı bakım paketleri sunuluyor.

Belirtilen fiyat tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir. 01 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir.

Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Nissan onaylı cam sileceklerde avantajlı fiyatlar

Nissan onaylı ön cam silecek seti 50 TL, arka cam sileceği 50 TL.

15 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Bosch marka cam sileceklerinin değişimi sağlanır. Kampanya Qashqai (J10-J11), X-Trail (T31-T32), Navara (D40-D23), Pulsar (C13), Juke (F15), Micra (K13) modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Nissan Kampanyası
Nissan Fiyat Listesi
Nissan Micra
Nissan Qashqai
Araç Bakım Önerileri