NISSAN Kampanya 2019

Nissan Haziran 2019 Satış Kampanyası

Nissan Qashqai Kampanyası

Nissan’ın beğenilen SUV modeli Nissan Qashqai’de Haziran ayı kampanya indirimlerine ek, 40.000 TL için 12 ay %0,99 faiz ve 3 ay ertelemeli kredi ödemesi fırsatı* sunuluyor. Nissan Qashqai 1.5 Visia versiyonunda ise 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi Nissan Haziran kampanyası dahilinde hediye.

*%0,99 faizli kredi imkanı, Nissan Qashqai 1.6 motor seçeneği ve 1.5 Platinum Premium düz vites versiyonu hariç, NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 3 ay ötelemeli kredi ödemesi kampanyası Koç Finans tarafından sağlanmakta olup, %0,99 faiz koşulu anlaşmalı tüm finansman kuruluşlarında geçerlidir.

Nissan X-Trail Kampanyası

Nissan kampanyası kapsamında, Nissan X-Trail modelleri Haziran ayı boyunca 60.000 TL için 12 ay %0,99 faiz ve 3 ay ertelemeli kredi ödemesi seçeneğiyle* satışa sunuluyor.

Nissan’da yazın ilk kampanyasıyla, 7 koltuklu Nissan X-Trail modelleri, tüm yolculara maksimum konfor sağlamak isteyenler için 5 koltuklu fiyatına, üstelik zevkinize göre premium bej ve taba deri iç döşeme paketlerinde fiyat farkı yok.

*%0,99 faizli kredi imkanı, NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 3 ay ertelemeli kredi ödemesi kampanyası Koç Finans tarafından sağlanmakta olup, %0,99 faiz koşulu anlaşmalı tüm finansman kuruluşlarında geçerlidir.

Nissan Juke Kampanyası

Nissan’ın ikonik SUV modeli Juke, Haziran ayı boyunca tüm versiyonlarda 20.000 TL kredi için 12 ay %0,99 faiz avantajı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda. Ayrıca, Haziran ayında Nissan Juke satın alanlar kredi ödemelerine 3 ay sonra*, Eylül ayında başlıyor.

Sınırlı sayıda benzinli otomatik vites Nissan Juke, 107.700 TL’lik avantajlı fiyatı ile Haziran ayında Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*3 ay ertelemeli kredi ödemesi kampanyası Koç Finans tarafından sağlanmakta olup, %0,99 faiz koşulu anlaşmalı tüm finansman kuruluşlarında geçerlidir.

Nissan Navara Kampanyası

Yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, Haziran ayı boyunca 50.000 TL için 12 ay %0,99 faiz fırsatı, 3 ay ertelemeli kredi ödemesi avantajı* ile satın alınabiliyor.

Ayrıca, Nissan Navara 4×2 Tekna versiyonunda ÖTV, KDV, MTV ilk taksitle plaka ve tescil masrafları yok.

*3 ay ertelemeli kredi ödemesi kampanyası Koç Finans tarafından sağlanmakta olup, %0,99 faiz koşulu anlaşmalı tüm finansman kuruluşlarında geçerlidir.

-Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-Belirtilen Nissan kampanyası 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları için geçerlidir.

Nissan Hurda Teşviki Kampanyası

Hurda teşvik düzenlemesi;

  • 03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 01.05.2019 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
  • Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.
  • 03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.
Yeni Aracın ÖTV Matrahı İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı
< 70.000 TL 10.000 TL
70.000 TL – 120.000 TL 8.000 TL
> 120.000 TL 3.000 TL
  • Yukarıda belirtilen uygulama, tüm binek Nissan otomobil modellerinde geçerlidir.
  • Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Nissan Yetkili Satıcılarının sorumluluğundadır.
  • Hurdaya çıkartılacak araç, müşterinin kendi adına olmalıdır.
  • Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
  • Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
  • Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

*Bu sayfadaki açıklamalar, bilgilendirme amaçlıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Qashqai
Nissan Juke
Nissan Servis Kampanyası
Otomobil Haberleri