Nissan Kampanyası

Nissan’dan yıl sonu kampanya fırsatları

Nissan Aralık ayı sıfır araç kampanyaları

Nissan’ın Aralık ayında sunduğu yıl sonuna özel sıfır araç kampanyaları ile Micra, Qashqai ve X-Trail modellerine, avantajlı fiyatlar ve cazip kredi seçeneklerinden faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Nissan Qashqai kampanyası

Nissan’ın başarılı kompakt SUV modeli Qashqai, tüm versiyonlarında 120.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0.99 faizli* kredi fırsatıyla alıcılarını bekliyor. Ayrıca, Nissan Qashqai Sky Pack ve UEFA Champions League Edition versiyonlarında geçerli %11’e varan özel kampanya indirimleri Aralık ayı boyunca Nissan Showroomlarında.

Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

Nissan Qashqai’nin benzinli modelleri 322.800 TL’den, dizel modelleri ise 328.500 TL’den başlayan yıl sonuna özel kampanyalı fiyatlarıyla SUV tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

*Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan X-Trail kampanyası

Konfor, güvenlik ve prestiji ön planda tutanların tercihi Nissan X-Trail, yıl sonuna özel avantajlarla satışa sunuluyor. Geniş iç hacmi ve üst düzey konfor özellikleri ile dikkat çeken Nissan X-Trail, Aralık ayı boyunca 120.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faizli* kredi kampanyasıyla sahiplerini bekliyor. Nissan X-Trail, Aralık ayına özel kampanya indirimleri ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

Nissan X-Trail Design Pack donanım versiyonu 406.900 TL, Platinum 5 Koltuk versiyonu 437.700 TL ve X-Trail Platinum 7 Koltuk versiyonu ise 446.800 TL kampanya satış fiyatıyla Aralık ayında Nissan Showroomlarda.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan Micra kampanyası

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, Aralık ayı boyunca 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faizli* kredi avantajı ile alıcılarını bekliyor. Kredi kullanmak istemeyen Micra tutkunları için peşin alımlarda geçerli, kampanya indirimleri Nissan yetkili satıcılarında.

Nissan Micra’nın manuel vitesli Visia versiyonunun fiyatı 181.800 TL, otomatik vites versiyonları ise 193.600 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan kampanya koşulları

  • Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Bu kampanya 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.
  • Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan satış sonrası kampanyaları

Nissan garanti kampanyası

Nissan aracınızın garantisini 849 TL’den başlayan fiyatlarla uzatabilirsiniz. 

Nissan aracınızın standart garantisini NISSAN Uzatılmış Garanti ile 1 yıl / 120.000 km veya 2 yıl / 150.000 km’ye kadar seçiminize göre uzatabilirsiniz. Standart garanti, aracın teslim tarihinden itibaren başlamak üzere 3 yıl veya 100.000 km’ye kadar (yıl veya km hangisi önce dolarsa) Nissan Kalite Güvencesi ile işçilik ya da malzeme hatası sonucu üretimden kaynaklanabilecek problemlerin ücretsiz onarımını garanti eder. Yıl veya km’den hangisi önce dolarsa, Juke, Pulsar, Micra, X-Trail, Qashqai ve Navara modellerinde geçerlidir. Nissan Uzatılmış Garanti, Allianz Sigorta A.Ş. tarafından garanti kapsamındaki araçlara ihtiyari olarak sunulan makine kırılması sigorta ürünüdür. Bu ilan tanıtım amacıyla hazırlanmış olup hiçbir kişi veya kuruma verilmiş beyan ya da taahhüdü içermez. Nissan Uzatılmış Garanti kapsam ve teminatını, uzatılmış garanti sigortası poliçe içeriğinde yer alan hükümler belirler. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Nissan servis bakım kampanyası

Nissan yetkili servislerinde, 3 yaş ve üzeri Nissan modelleri için 549 TL’den başlayan avantajlı bakım paketleri sunuluyor.

Belirtilen fiyat tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir. 01 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir.

Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Nissan onaylı cam sileceklerde avantajlı fiyatlar

Nissan onaylı ön cam silecek seti 50 TL, arka cam sileceği 50 TL.

15 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Bosch marka cam sileceklerinin değişimi sağlanır. Kampanya Qashqai (J10-J11), X-Trail (T31-T32), Navara (D40-D23), Pulsar (C13), Juke (F15), Micra (K13) modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Qashqai
Nissan Juke
Nissan Ariya
Güvenli Sürüş Teknikleri