NISSAN 2019 Eylül Kampanyaları

Nissan Eylül ayında müşterilerine, sıfır faizli finansman fırsatı ve sınırlı sayıda seçili Nissan modellerinde hurda teşvikiyle birlikte avantajlı kampanya fiyatları sunuyor.

Nissan Qashqai Kampanyası

Nissan markasının beğenilen kompakt SUV modeli Nissan Qashqai, Eylül ayı boyunca geçerli 50.000 TL için 15 ay %0 faizli kampanya fırsatıyla* satışa sunuluyor. Sınırlı sayıda cam tavanlı ve otomatik vitesli Nissan Qashqai, 174.900 TL’lik avantajlı fiyatıylaibNissan Yetkili Satıcılarında.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Eylül ayında 2019 model Nissan Qashqai 173.190 TL’den başlayan kampanyalı liste fiyatı ve 161.190 TL’den başlayan hurda teşvikli kampanya fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Nissan X-Trail Kampanyası

Nissan X-Trail’ler Eylül ayı sonbahar kampanyasıyla, 50.000 TL için 15 ay %0 faizli kredi kampanyası* ile Nissan Yetkili Satıcılarında.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan Juke Kampanyası

Nissan’ın ikonik SUV modeli Juke, tüm versiyonlarında 30.000 TL için 15 ay %0 faizli kredi* seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunuluyor. Sınırlı sayıda Otomatik vitesli Juke, 104.900 TL’lik hurda teşvikli avantajlı fiyatı ile Eylül ayında Nissan Yetkili Satıcılarında..

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan Navara Kampanyası

Performansı, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, 2 Eylül 2019’a kadar 70.000 TL için 15 ay %0 faiz kampanyası* avantajı ile alıcılarını bekliyor.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

– Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Bu kampanya 10 Eylül 2019 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcılarında geçerlidir.
– Kredi kampanyaları 2018 model yılı Nissan araçlar için geçerlidir.

Nissan Servis Kampanyası

21 Mayıs – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, İş Bankası üyesi Nissan Yetkili Servislerden gerçekleştirilecek servis harcamaları için geçerlidir. Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2 taksitli işlemlere ilave 5 taksit sunulacaktır. Kampanyaya Maximiles da dahildir. Kampanyaya Şirket Kredi kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı dahil değildir.

Nissan Hurda Teşviki Kampanyası

Hurda teşvik düzenlemesi;

– 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 01.05.2019 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
– Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.
– 87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı
< 70.000 TL 15.000 TL
70.000 TL – 120.000 TL 12.000 TL
> 120.000 TL

– Yukarıda belirtilen uygulama, tüm Nissan binek otomobil modellerinde geçerlidir.
– Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Nissan Yetkili Satıcılarının sorumluluğundadır.
– Hurdaya çıkartılacak araç, müşterinin kendi adına olmalıdır.
– Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
– Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
– Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Qashqai
Nissan Juke
Nissan Servis Kampanyası
Otomobil Haberleri