Nissan Sıfır Araç Kampanyaları 2021

Nissan Qashqai

Nissan’ın Temmuz ayı kampanyası

Nissan modellerinde avantajlı kampanya fiyatları

Nissan’ın Temmuz ayı kampanyası kapsamında, Nissan Micra modelleri 208.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni Nissan Juke, 291.800 TL’den başlayan fiyatlarıyla kompakt SUV sınıfında dikkatleri üzerinde topluyor.

Temmuz ayında Nissan Qashqai 361.200 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla sahip olmak mümkün. Nissan X-Trail, Temmuz ayında 502.100 TL başlangıç fiyatına sahip. Nissan’ın başarılı pick-up aracı Navara, 347.300 TL manuel vitesli, 394.200 TL otomatik vitesli 4×4 modelleriyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Yeni Juke kampanyası

Apple Car Play ve Android Auto özellikli 8” dokunmatik ekranı, LED ön farları, 19” alaşımlı jantları, BOSE® Premium ses sistemi, alcantara deri koltukları, Nissan Intelligent Mobility özellikleri ve arttırılmış 422 litre bagaj hacmi ile Yeni Nissan Juke, B-SUV segmentinde dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Temmuz ayında Yeni Nissan Juke fiyatları 291.800 TL”den başlayan fiyatlarıyla müşterilerini bekliyor.

Nissan’ın Temmuz ayı kampanyasıyla 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99* ya da özel indirimli fiyatlarıyla yeni Juke sahibi olabilirsiniz.

*Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. Kredi kampanyası 2020 Model yılı Platinum, Platinum Perso ve Platinum Premium modellerinde geçerlidir. Özel indirimli fiyatlar ile kredi kampanyası birlikte kullanılamamaktadır. 

Kredi kampanyası 2021 Model yılı Tekna Düz vites seçeneğinde mevcut değildir ve özel indirimli fiyatlarla birlikte kullanılamamaktadır.

Nissan Qashqai kampanyası

Temmuz kampanyası kapsamında Nissan Qashqai, 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,69** faiz avantajı sunuyor.

Temmuz ayında Nissan Qashqai fiyatları 361.200 TL’den başlayan fiyatlarla Nissan yetkili satıcılarında.

**NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 2021 model yılı 1.3 DIG-T Skypack Plus DCT özel indirimli fiyatı ile birlikte kredi kampanyası geçerlidir.

Nissan X-Trail kampanyası

Premium dizayn ve güvenli sürüşün birinci sınıf konfor ile buluştuğu Nissan X-Trail,  Temmuz ayında 120.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,69* faiz avantajı ile Nissan Yetkili Satıcılarında.

Temmuz ayında Nissan X-Trail 502.100 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 2020 ve 2021 Model yılı X-Trail Platinum paketlerinde kredi kampanyası geçerlidir.

Micra’da yaz fırsatı

Nissan Micra, Temmuz ayı boyunca 50.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99* faiz avantajı ile alıcılarını bekliyor. Avantajlı fiyatları ve cazip kredi finansman kampanyasıyla Nissan Yetkili satıcılarında.

Nissan Micra Temmuz ayında 208.500 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

17” alüminyum alaşımlı jantlar, BOSE® premium ses sistemi, standart 6 adet hava yastığı, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı şerit takip asistanı, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı ve etkileyici tasarımıyla hayatınıza heyecan katan Nissan Micra şehir tutkunlarının vazgeçilmezi.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan Navara kampanyası

SUV konforunu, Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle bir arada sunan Nissan Navara’nın, akıllı çevre görüş sistemiyle kolayca park ederken, güçlü ve ekonomik motoruyla yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşayın. 18” alaşım jantlar, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı 4×4 özelliği, LED ön farlar, deri koltuklara sahip Nissan Navara Temmuz ayına özel avantajlı fiyatları ve 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99* faiz kredi kampanyasıyla Nissan Yetkili Satıcılarında sahiplerini bekliyor.

Temmuz ayında Nissan Navara 347.300 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

* Kampanya Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan kampanya koşulları

  • Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Bu kampanya 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları için geçerlidir.
  • Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firma hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Qashqai
Nissan Juke
Nissan Ariya
Güvenli Sürüş Teknikleri