NISSAN Kampanya | Sıfır Araç Kampanyaları 2019

Nissan Şubat Kampanyaları
Nissan kampanyasıyla UEFA Şampiyonlar Ligi final heyecanını %0 faiz fırsatıyla yaşayın.

Şubat ayında Nissan Micra 84.320 TL, Nissan Juke 93.200 TL, Nissan Qashqai 136.670 TL, Nissan X-Trail 192.000 TL, Nissan Navara 132.700 TL’den başlayan avantajlı kampanya fiyatlarıyla Nissan Yetkili Satıcılarıında.

Nissan Qashqai Kampanyası
Yenilenen tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle Nissan’ın beğenilen SUV modeli Nissan Qashqai’nin 1.2 ve 1.5 motorlu tüm versiyonları, Şubat ayı boyunca 40.000 TL için 12 ay %0 faiz fırsatıyla* Nissan Yetkili Satıcılarında. Ayrıca Nissan Qashqai veya Nissan X-Trail, bir çifti 1 Haziran’da Madrid’de gerçekleşecek UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçına götürüyor.

*%0 faiz imkanı NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan X-Trail Kampanyası
Nissan Şubat ayı kampanyası dahilinde, Nissan X-Trail modelleri 40.000 TL için 12 ay %0 faiz* avantajı ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Dört tekerlekten çekişli Nissan X-Trail Sky Pack Şubat ayı boyunca 192.000 TL’lik avantajlı fiyatıyla Nissan Yetkili Satıcılarında. Ayrıca, Nissan Qashqai veya Nissan X-Trail, bir çifti 1 Haziran’da Madrid’de gerçekleşecek UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçına götürüyor.

*%0 faiz imkanı NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan Juke Kampanyası
Nissan’ın B segmenti kompakt SUV modeli Nissan Juke, Şubat ayı boyunca otomatik vites seçeneklerinde 95.900 TL’den başlayan* fiyatlar ve tüm Nissan Juke versiyonlarında geçerli 20.000 TL için 12 ay %0,99 faiz seçeneği ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor.

*Hurda teşviki ile

Nissan Micra Kampanyası
Nissan’ın başarılı şehir otomobili otomatik vitesli Nissan Micra, hurda teşvikli 76.320 TL’den başlayan fiyatlar ve 20.000 TL için 12 ay %0 faiz avantajı ile Şubat ayı boyunca Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

Nissan Navara Kampanyası
Yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Nissan Navara, Şubat ayı boyunca 44.000 TL’ye varan fiyat avantajı ve 40.000 TL için 12 ay %0 faizli finansman kampanyası ile satışa sunuluyor.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bu kampanya 1 Şubat 2019 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Nissan Hurda İndirimi Kampanyası
– 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 18.05.2018 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
– Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.
– 87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı
< 46.000 TL 10.000 TL
46.000 TL – 80.000 TL 8.000 TL
> 80.000 TL 3.000 TL
Diğer araç cinsleri için

– Yukarıda belirtilen uygulama, tüm araç modellerimizde geçerlidir.
– Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Yetkili Satıcılarımızın sorumluluğundadır.
– Hurdaya çıkartılacak araç, müşterimizin kendi adına olmalıdır.
– Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
– Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
– Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

Nissan 3 Yaş ve Üzeri Modellerde Avantajlı Bakım Paketleri Kampanyası
4 Şubat – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan onaylı yedek parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları değişebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. Kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Nissan Servis Kampanyaları
15 Kasım – 31 Mart 2019 tarihleri arasında üç yaş üzerinde veya garanti kapsamı dışındaki araçlar için tüm Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında Nissan onaylı muadil yedek parçaların değişimi sağlanır.  Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8 Kasım 2018 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında Bosch marka cam sileceklerinin değişimi sağlanır. Üç yaş üzerinde veya garanti kapsamı dışındaki Yeni Qashqai (J11), Yeni X-trail (T32), Yeni Navara (D23), Pulsar (C13), Navara D(40), Qashqai (J10), Juke (F15), Micra (K13), X-trail (T31) modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8 Kasım 2018 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında üç yaş üzerinde veya garanti kapsamı dışındaki araçlar için, tüm Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında Nissan onaylı Varta marka akülerin değişimi sağlanır.  Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

nissan kampanya, nissan kampanya 2019, nissan kampanya fiyatları, nissan modelleri