Nissan Modelleri

Nissan Modelleri

Nissan Micra

Nissan markasının yeni tasarım çizgileriyle yenilenen Nissan Micra daha sportif bir görünüme sahip. Nissan Micra, yeni tasarım parlak siyah orta konsolu, 5,8 inch LED ekranı ve Akıllı Anahtar Teknolojisi’yle etkileyici yeni özelliklere sahip. Nissan Micra’nın yeni ön ızgarası, yeni ön tamponu, yenilenen ön farları , yenilenmiş bagaj kapağı, şık LED lambaları ve 15 inch jantları dış görünümünde dikkat çeken unsurlar.

Nissan Note

Note, eco sürüş modu ve 360 derece çevre görüş sistemiyle daha fazla teknoloji, Nissan güvenlik kalkanı ve lastik basınç uyarı sistemiyle daha fazla güvenlik, 85 derece açılabilen arka kapıları ve sınıfının en iddialı diz mesafesiyle daha fazla konfor, karakuri boardu ve kızaklı arka koltuklarıyla daha fazla esneklik sunuyor.

Nissan Pulsar

1197 cc hacminde 115 ps gücünde benzinli ve 1461 cc hacminde 110 ps gücünde dizel motor seçenekleriyle satışa sunulan Nissan’ın yeni hatchback modeli Nissa Pulsar; lastik basıncı kontrol sistemi, 6 standart hava yastığı, akıllı anahtar, start/stop sistemi ve çift taraflı klima kontrolü gibi gelişmiş konfor ve güvenlik donanımlarına sahip.

Nissan Juke

Nissan Juke manyetik sarı, safir mavi ve tekno kırmızı renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Ayrıca Nissan Juke Special Edition versiyonunda kırmızı, siyah, sarı ve beyaz aynı iç mekan ve dış renk seçenekleri bulunuyor. Nissan markasının yeni tasarım anlayışını yansıtan Nissan Juke’un ‘V’ şeklindeki belirgin ön ızgarası, yeniden tasarlanan ön tamponu, LED gündüz farları ve Xenon far opsiyonu aracın dış görünümünde dikkat çeken unsurlar. Çevre Görüş Kameralarının yer aldığı LED sinyalli yan aynalar şık bir görünüm sağlarken sürüş konforunu artırıyor.

Nissan Qashqai

Nissan markasının crossover segmentinde yer alan başarılı modeli Nissan Qashqai, yenilenen tasarımıyla oldukça etkileyici bir görünüme sahip. Japon üretici Nissan’ın yeni tasarım anlayışıyla yeniden şekillenen Nissan Qashqai, Türkiye’de de sınıfında beğenilen modeller arasında bulunuyor. Nissan Qashqai’nin ön ızgarası, panaromik cam tavanı, 19 inch alaşım jantları, LED farları ve arka sinyallerinin dizaynı aracın dış tasarımında öne çıkan unsurlar arasında. Nissan Qashqai sürüş konforunu ve güvenliğini arttıran yeni pek çok teknolojiye sahip. Nissan Qashqai daha önceki modeline göre çok daha sportif ve güçlü bir tasarıma sahip.

Nissan X-Trail

Nissan X-TRAIL oldukça geniş bir iç hacme sahip. Çift dikişli deri koltukları, LED aydınlatması, yol boyunca sürücüye eşlik eden yorgunluk algılama sistemi, otomatik uzun far asistanı gibi sürüş ve yolculuk konforunu arttıran pek çok özelliğiyle Nissan X-TRAIL, başarılı SUV modeli. X-TRAIL tiyatro oturma düzenine sahip oturum alanıyla araç içinde herkesin yol keyfini yaşamasına olanak sağlıyor. Nissan X-TRAIL katlanabilir üçüncü sıra koltukları sayesinde 7 kişilik oturma alanına, kızaklı kayabilir ikinci sıra koltukları sayesinde ek bagaj hacmine sahip. X-TRAIL, gelişmiş dCi 130 dizel motoruyla yüksek performans gösterirken düşük yakıt tüketimi ve düşük karbondioksit emisyonu sağlıyor.

Nissan Navara

Nissan’ın Kasım ayında Avrupa’da tanıtımını yaptığı yenilenen pick-up modeli yeni Navara, ‘Uluslararası Pick-up Ödül Jürisi’ tarafından yılın en iyi pick-up’ı seçildi. Yapılan değerlendirmede, Navara’nın iç ve dış tasarımı, yeni teknolojileri, 2.3 lt’lik dCi motoru, yükleme ve çekme kapasiteleri en öne çıkan özellikleri arasındaydı. Tamamen yenilenen Nissan Navara, Uluslararası Pick-up Organizasyonu’nun zorlu test koşullarını başarıyla geçerken, arazi sürüş yeteneği, asfalttaki sürüş performansı ve fiyat-fayda oranı dikkate alınarak bir değerlendirmeye alındı. Nissan Navara’nın ilk neslinden gelen arazi sürüş yeteneğini, dayanıklılığını ve taşıma kapasitesini koruyan yeni Navara, crossover’lardan ilham alınan konfor ve sürüş özellikleriyle dikkat çekiyor. Araç aynı zamanda, çift kabin versiyonunda beş kollu arka süspansiyon sistemi ve bir önceki nesle göre 67 mm uzayan yük bölümü gibi yenilikleri ile de farklılaşıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Nissan Kampanyası
Nissan Fiyat Listesi
Nissan Maxima
Nissan Servis Kampanyası
Nissan Dinamik Kontrol Sistemi