Nissan JUKE

Nissan Juke Özellikleri

Nissan Juke manyetik sarı, safir mavi ve tekno kırmızı renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Ayrıca Nissan Juke Special Edition versiyonunda kırmızı, siyah, sarı ve beyaz aynı iç mekan ve dış renk seçenekleri bulunuyor.

Nissan markasının yeni tasarım anlayışını yansıtan Nissan Juke’un ‘V’ şeklindeki belirgin ön ızgarası, yeniden tasarlanan ön tamponu, LED gündüz farları ve Xenon far opsiyonu aracın dış görünümünde dikkat çeken unsurlar. Çevre Görüş Kameralarının yer aldığı LED sinyalli yan aynalar şık bir görünüm sağlarken sürüş konforunu artırıyor.

Nissan Juke, motorsiklet gövdesinden ilham alarak tasarlanan orta konsolu, spor direksiyonu, sportif koltukları, dinamik sürüş özellikleri LED ışıklandırmalı gösterge paneli ve merkezi konsol ünitesiyle sportif bir görünüm sağlıyor. Nissan Juke modelinin bagaj kapasitesi % 40 arttırılarak 354 lt bagaj hacmine ulaşmış.

Nissan Dinamik Kontrol Sistemi, sportif sürüş için Sport, yakıt tasarrufu için Eco veya Normal sürüş seçenekleri sunuyor. Sürüş bilgisi menüsüyle ortalama hız, geçen süre, yol mesafesi ve dört yönlü G-Kuvvetini (G-Force) görüntülemeniz mümkün.

Nissan Juke modeli, crossover araçlar arasında boyutları ve etkileyici tasarımıyla farklı bir seçenek sunuyor. Yeni Nissan Juke modelinde bulunan Nissan Dinamik Kontrol Sistemi (NDCS), özel olarak tasarlanmış düğmeleri ve akıllı kullanıcı ara yüzü ile araç üzerinde kontrol ve eğlenceli sürüş deneyimini bir arada sunuyor.

Yeni Nissan Juke, Tekna versiyonundan itibaren yer alan bu donanım, tek dokunuşla değiştirilebilen Sürüş (Drive) ve Klima Kontrol (Climate Control) modları sunuyor. Sürüş modu; Eco, Normal ve Sport seçenekleriyle ruh halinize göre sürüş performansı sunarken, klima kontrol modu; fan ayarlarına kolaylıkla erişebilmeniz olanak sağlıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Qashqai
Nissan Kampanyası
Nissan Servis Kampanyası
Nissan Kicks