FORD Servis Kampanyası

Ford Servis Kampanyaları ve Periyodik Bakım Fiyatları 2019

Ford Yetkili Servislerinde, orjinal yedek parça garantisi ve konusunda uzman profesyoneller tarafından yapılacak periyodik bakım ve onarımlar, yıl sonuna kadar geçerli avantajlı kampanyalarla sunuluyor.

Ford Transit bakım kampanyası

Ford Yetkili Servislerinde. Bakım kampanyası kapsamında; işçilik de dahil olmak üzere motor yağı, yağ, yakıt ve hava filtresi değişimi; 2006 – 2011 model yılları arası Ford Transit modelleri için 499 TL, 2011 – 2016 model yılları arası Ford Transit modelleri için 669 TL.

31 Aralık 2019 tarihine bir Ford Yetkili Servisine gelerek, bakım kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen fiyatlara KDV dahildir. 499 TL fiyat, 2011 yılına kadar üretilen 2.4L motor hacmine ve 7L karter hacmine sahip, 669 TL fiyat ise 2011 yılı ila 2016 yılları arasında üretilen 2.2L motor hacmine ve 10,1L karter hacmine sahip Duratorq TDCI arkadan çeker Ford Transit araçlar için geçerlidir. 2017 yılı ve sonrası üretilen 2.2L Duratorq Transit araçlar için geçerli olan bakım fiyatları hakkında yetkili servislerden bilgi alınabilir.

2011 yılı öncesi üretilen, farklı karter hacmine sahip diğer Duratorq TDCI motorlar için bakım ücretine ilave yağ bedeli eklenir. Ford Transit bakım kampanyasında uygulanan indirim, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Belirtilen fiyatlar kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kullanırken Güvenli Kış Lastikleri

Kış boyunca size güven verecek kış lastikleri avantajlı fiyatlarla Ford Yetkili Satıcılarında.

Ford Fiesta ve Ford Focus lastikleri 359 TL’den, Ford Courier lastikleri 359 TL’den, Ford Connect lastikleri 489 TL’den, Ford Transit lastikleri 719 TL’den ve Ford Custom lastikleri 569 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Tavsiye edilen başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlara KDV dahildir. Kampanya 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yürürlükte olacaktır. Lastik kampanyası Continental, Michelin lastiklerde geçerlidir.

Lastik kampanyası Ford marka araçlarda ve servis mekanik iş emirlerinde geçerlidir. Lastik faydasından her VIN/Şasi numarası (araç) aşağıda belirtilen tarihler arasında 1 kez faydalanabilir. Lastik kampanyası gerekli koşulları sağlayan araçlarda faturada indirim olarak gerçekleşecektir. Belirtilen fiyatlar; marka, model ve ebat ayrımına göre değişiklik gösterebilir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Lastik fiyatları tavsiye edilen satış fiyatları olup, kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ford’da Kışı Daha Çok Sevdirecek Fırsatlar

Ücretsiz kış kontrolleri birbirinden özel avantajlarla Ford Yetkili Servislerinde. Polar mont hediyesi, 49 TL’den başlayan fiyatlarla ön silecek değişimi, akülerde %10 indirim, 369 TL’den başlayan kış lastikleri ve daha birçok fırsat Ford Yetkili Servislerinde.

Kampanya 7 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olup; FordTrucks hariç tüm binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. KDV Dahil 499 TL ve üstü mekanik alışverişlerde Ford Polar Mont hediye edilecektir. Polar mont ve diğer faydalar kampanya süresince araç başına 1 adet verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Polar mont hediyesinde beden değişimi olmamaktadır. Lastik kampanyası Continental ve Michelin marka lastiklerde geçerlidir.

Bahsi geçen fiyatlar tavsiye edilen KDV dahil fiyatlardır ve kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerlidir. Her araç için kampanyalı lastik 4 adet ile sınırlıdır. Ücretsiz kış kontrolleri kampanyası, filo indirimleri dahil diğer indirimler ve kampanyalarla birlikte kullanılamaz. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ford Tourneo Connect ve Transit Connect Modellerinde Avantajlı Bakım Fiyatları

5 yaş ve üzeri Connect araçlara özel KDV dahil 499 TL’ye bakım avantajı Ford Yetkili Servislerinde. Üstelik KDV dahil 199 TL’ye ön, 299 TL’ye ön ve arka fren balatası değişimi fırsatı sunuluyor.

Belirtilen tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatları, Ford Transit Connect ve Tourneo Connect ve model yılı 2014’e kadar olan 1.8L motora sahip araçlarda geçerlidir. Belirtilen fiyatlara KDV dahildir. Kampanya, 31 Aralık 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Arka fren balata değişimi, arka fren sistemi disk fren olan araçlarda geçerlidir.

Ford Servis Fiks Menüler ve Ekonomik Fiyatlar

4 yaş ve üzeri Ford binek ve ticari araçlara özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde sunuluyor. Ford Eko Servis Menüsü; motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi ve işçilik olarak tanımlanıyor.

• 4 yaş ve üzeri Ford Focus araçlara özel 449 TL’den başlayan fiyatlar,
• 4 yaş ve üzeri Ford Fiesta araçlara özel 589 TL’den başlayan fiyatlar,
• 4 yaş ve üzeri Ford Transit Connect araçlara özel 609 TL’den başlayan fiyatlar,
• 4 yaş ve üzeri Ford Transit Van araçlara özel 449 TL’den başlayan fiyatlar,

Eko Servis menülerinde, orijinal yedek parça güvencesiyle, uzman ellerden bakım-onarım fırsatı Ford Yetkili Servislerinde.

Lifecard kullanıcılarının, 7 yaş ve üzeri araçlarının, mekanik servis ve periyodik bakımlarında yer alan yedek parça alımları ve işçilik ücretleri %35 indirimli.

Kampanya aracın satış tarihine göre, 7 yaş ve üzeri (satış tarihi üzerinden en az 84 ay geçmiş) binek, hafif ve orta ticari araçları kapsamaktadır. Kampanya; perakende müşterilerde Ford LifeCard ile yapılacak alışverişlerde, tüzel müşterilerde ise satış tarihi üzerinden en az 84 ay geçmiş araçlarda geçerlidir.

Kampanya, mekanik servis ve periyodik bakımlardaki yedek parça ve işçilikleri kapsamaktadır. Kaporta ve lastik alımlarında, belirtilen indirim geçerli değildir ve başka kampanya indirimleri ile birleştirilemez. Belirtilen indirim, kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 Yaş ve Üzeri Ford Araçlara Özel F Kasko

3 yaş ve üzeri Ford araçlara özel hazırlanan F Kasko yaptırarak, uzman servis ekibi,
orijinal yedek parça hizmeti, Ford Kalite ve Güvenlik Standartları’na uygun onarım garantisinden yararlanabilirsiniz.

Belirtilen KDV dahil 300 TL servis indirimi, kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde yapılacak olan ilk servis mekanik işleminde kullanılacaktır. Çek, FKasko alımını takip eden 45. gün aktif edilecektir. Aktif edilen indirim, 15 ay süreyle geçerli olacaktır. 15 ay sonunda kullanılmayan çekler geçerliliğini yitirecektir. 300 TL’lik indirim, mevcuttaki sadakat indirimlerine ek olarak uygulanacaktır. Bu indirim, belirtilen sadakat indirimi dışındaki kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. FKasko poliçesinin vadesi dolmadan iptal edilmesi durumunda, kullanılmamış olan servis çekleri iptal edilecektir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ford Yetkili Servislerinde Kış Fırsatları

Ford yetkili servislerinde bireysel ve tüzel kullanıcılar %35’e varan indirimlerle karşılanıyor.

Bireysel; Ford LifeCard ile Ford yetkili servislerinde yapacağınız mekanik servis harcamalarında orijinal yedek parça ve işçilikte geçerli, aracınızın yaşına göre, size özel %35’e varan özel indirim kazandırır.

Tüzel; Ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimizin tüm binek, Transit, Transit Connect ve Ranger araçlarda periyodik bakım ve mekanik onarımda %35’e varan indirim Ford Yetkili Servislerinde.

Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesuarlar mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın girdiği indirim skalasına göre indirim uygulanır. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.)

Araç yaşının büyümesi sonrası bir sonraki indirim skalasındaki indirimin hak edilebilmesi için son 15 ay içerisinde en az bir defa Ford yetkili servislerinden minimum 199 TL’lik periyodik bakım veya Eko Servis hizmeti alımı yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar, kampanyaya katılan yetkili servislerde geçerlidir.

Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Ford Edge
Ford Mustang Mach-E
Ford Ranger Raptor
Yeni Ford Focus
Yeni Ford Kuga